021 4495 7051
021 4414 2598
آرند تور

جشنواره نوروز 99 با تخفیف سابقه همسفری!

تور نئور به سوباتان + تور سوباتان فروردین 99 VIP بر فراز دره عقاب ها (ساری داش)
خرید آنلاین

950,000 تومان

سفر 3.5 روزه (3 روز و 2 شب)

جاذبه‌ها:

در تور سوباتان بازدید از دریاچه نئور، پیاده روی و وانت سواری در تور سوباتان از دریاچه نئور تا ییلاق سوباتان،تور سوباتان گذر از منطقه باغ دا گل و دیدن چادر عشایر شاهسون و تالش، بازدید از غار گنج خانه، دره زیبای ساری داش (دره عقاب ها)، بازدید  آبشار ورزان، وقت آزاد برای عکاسی در بام سوباتان، پیاده روی اختیاری تا جنگل آلچالیق، بازار سوباتان و کبابی هایش (شکمگردی)، شب نشینی دور آتش، سورتمه ریلی تالش(اختیاری)

اطلاعات حرکت

محل حرکت: میدان آرژانتین، ابتدای خیابان الوند

زمان حرکت: سه شنبه 1399/01/19 - ساعت 23:00

(لطفا نیم ساعت قبل از حرکت در محل حضور داشته باشید)

وسیله نقلیه اصلی: اتوبوس VIP

وسیله نقلیه محلی: نیسان

(وانت سواری در ییلاقات سوباتان)

استان مورد بازدید: گیلان

  درجه سختی:

امروز 07 اسفند 1398

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5

درباره سفر


تور نئور به سوباتان سفر به سرزمین شقایق‌هاتکه‌ای از بهشت را در تور «نئور به سوباتان» از نزدیک مشاهده و لمس می‌کنید. پیاده‌روی دلچسب در کنار مناظر زیبا و بی‌نظیر سوباتان این روستای ییلاقی که در غرب «لیسار» و نزدیک شهر «تالش» قرار دارد، شما را به دنیای سرتاسر رنگ، زیبایی و آرامش می‌برد. مراتع سرسبز، گله‌های اسبان وحشی، پیمایش لذت‌بخش، تماشای آسمان پرستاره در شب‌های سوباتان از جمله لذت‌های وصف‌ناپذیری است که می‌توانید با آرندتور آن‌ها را از نزدیک لمس و احساس کنید. پیمایش این مسیر  نه به اندازه‌ی کوهنوردی سخت و سنگین بوده و نه به صورت بسیار سبک و گلگشتی است.

سوباتان یکی از زیباترین روستاهای ایران است که طبیعتی بکر و بی‌نظیر دارد. اگر اهل طبیعت‌گردی و ماجراجویی هستید، تور سوباتان می‌تواند یکی از لذت‌بخش‌ترین سفرهای ماجراجویانه شما در طبیعت باشد. این روستای رویایی در کنار آب و هوای معرکه‌اش، شما را دعوت به تماشای مناظری خواهد کرد که در برابرشان باید تمام قد، چشم شد و آن‌ها را در خاطره ثبت کرد.

تماشای دشتی سرسبز که رنگین کمان شیروانی کلبه‌های زیبایش در کنار پرچین‌های چوبی و چشم انداز از ارتفاعات جنگل لیسار و «آق اولر» و «باتمان بلاغ» تنها بخشی از زیبایی‌های این سفر هیجان انگیز طبیعت‌گردی است.

آرندتور در ادامه به معرفی برخی از مناطقی که در این سفر رویایی سه و نیم روزه به تماشایش می‌روید، می‌پردازد.

 1. تماشای دریاچه نئور در سفر به سوباتان

دریاچه‌ای به وسعت 210 هکتار در ارتفاع 2500 متری از دریاست که مابین «اردبیل و خلخال» در پشت کوه‌های تالش قرار گرفته‌است. این دریاچه‌ی زیبا در واقع جایی میان مرز استان گیلان و اردبیل قرار داشته و یکی از بهترین سفرها در روزهای گرم تابستان است.

این دریاچه که بزرگترین دریاچه‌ی طبیعی و آب شیرین استان گیلان بوده، ارزش زیستگاهی، زنبورداری، کشاورزی و دامداری دارد.

در تور نئور به سوباتان شما علاوه بر پیاده‌روی در مسیری زیبا و خاطره انگیز از دریاچه نئور تا سوباتان که مسیری حدود 20 کیلومتر است، وانت سواری خواهید کرد. این مسیر به قدری زیباست که آرزو خواهید کرد کاش بیش از یک بار به این منطقه سفر کنید. در طول مسیر همراه با یک وانت‌سواری دلچسب می‌توانید تا چشمتان کار می‌کند، زیبایی‌های منحصر به فرد و ناب ببینید. دشت‌های شقایق، بابونه بومادران، آلاله، شبدر و نعناع در این مسیر خواب را از چشم‌های شما خواهد برد.

 1. دیدار از ابهت و عظمت آبشار ورزان در تور نئور به سوباتان

تنها در چند کیلومتری ییلاق سوباتان، شما شاهد نمای زیبای  «آبشار ورزان» همراه با صخره‌های عظیم و دشت‌های سرسبز اطرافش می‌شوید. آبشاری که در فصل بهار به پر آب‌ترین زمان خود می‌رسد و در نهایت به رودخانه سوباتان منتهی می‌گردد.

در مسیر پیاده‌روی از ییلاق سوباتان به آبشار ورزان شما شاهد شقایق‌های زیبا و آلاله‌های ظریف و پرچین‌‌های چوبی خواهید بود. فصل بهار و پاییز مناسب‌ترین زمان برای بازدید از این آبشار زیباست.

 1. دیدار از غار گنج خانه طلسم‌شده تور نئور به سوباتان

«غار گنج خانه»، در شمال شرقی سوباتان در میان سنگ‌های صخره‌ای به ارتفاع 5 الی 15 متر قرار گرفته‌است. عرض این دیواره صخره‌ای 200 متر بوده و دهانه‌ی بسیار باریکی دارد که امکان بازدید درون آن برای طبیعت‌گردان و کوهنوردان وجود ندارد.

این غار به طور کامل گشایش نشده و مکان مناسبی برای غارنوردی نیست. گنج خانه در باور اهالی روستای سوباتان طلسم شده و اگر کسی وارد آن شود، صدمه می‌بیند. از داستان‌هایی که اهالی این روستا در مورد آن می‌گویند، می‌توان به سنگ‌شدن افرادی که به درونش پا می‌گذارند، شمشیرهایی که در هوا معلق هستند یا گنج بزرگی که در دل غار وجود دارد، اشاره کرد.

 1. تماشای عقاب‌ها در دره ساری داش تور سوباتان

کافی است از سوباتان زیبا به سمت شمال، بیست دقیقه پیاده‌روی کنید تا به دره‌ی «ساری داش» یا دره‌ی عقاب‌ها برسید.

چشم‌اندازی زیبا با صخره‌های زرد رنگ که در انتهای آن یک پرتگاه زیبا وجود دارد. منظره‌ی وصف‌ناپذیری که معمولاً تمامی طبیعت‌گردان در آنجا یک عکس یادگاری می‌اندازند.

تصور کنید که در یک پرتگاه زیبا قرار گرفته‌اید که از آنجا طبیعت سبز سوباتان کاملاً مشخص است. چشم اندازی به یاد ماندنی از صخره‌های بزرگ زرد رنگ در کنار نمایی دور از رودخانه خروشان لیسار و جنگل‌های سرسبز، دشت‌های وسیع « قوری دَره »، دور نمای آبشار ورزان و دره عمیق پایین ساری داش، ییلاق‌های « خُطبه سرا» که در افق چشمان شما گشوده شده‌است،  قطعاً تماشای این طبیعت بکر و فراموش‌نشدنی از جمله خاطره بازی‌های شما در سفر به سوباتان است که هرگز آن را فراموش نخواهید کرد.

بهترین زمان سفر به سوباتان

همان‌طور که قبلاً اشاره‌شد، پیاده‌روی در مسیر نئور به سوباتان یکی از معروف‌ترین مسیرهای طبیعت‌گردی است. بهترین زمان سفر نئور به سوباتان، اواخر بهار و خرداد ماه است.

اگر در فصل بهار به این منطقه سفر کنید، می‌توانید دشت‌های شقایق سوباتان را در باتمان بلاغ از نزدیک مشاهده کنید. البته سفر به سوباتان در فصل سرد و زمستان هم حال و هوای خاص خودش را دارد. زمستان‌های سوباتان بسیار سرد بوده و برف سنگینی تمام منطقه را پوشانده‌است. اما دیدار سوباتان در میان انبوه برف  و در کنار کلبه‌های چوبی و دود دودکش‌های آنان، لطف و صفای خاص خودش را دارد. اگر به این بهشت رویایی در فصل زمستان سفر کردید، حتما برف و شیره این منطقه را بچشید. پیشنهاد دیگری که به شما داده‌ می‌شود، چشیدن طعم و مزه‌ی میرزاقاسمی ذغالی در شب‌های سرد زمستانی سوباتان است که طعمی فراموش‌نشدنی دارد.

سورتمه‌سواری هیجان‌انگیز در انتهای تور سوباتان

«پارک جنگلی سیاه دارن» تالش میزبان سورتمه‌سواری شما در شهر تالش است. پارک جنگلی سیاه داران در گذشته دارای درختان عظیمی از بلوط بوده‌است. این درختان به‌گونه‌ای بزرگ و انبوه بودند که امکان تردد در این جنگل وجود نداشته‌است. اما این منطقه توسط شهرداری تالش به یک منطقه‌ی توریستی تبدیل شده و طرح سورتمه‌سواری جنگلی در آن راه‌اندازی شده‌است. این سورتمه‌سواری ریلی در مسیری مهیج و هیجان‌انگیز به طول یک کیلومتر و 55 متر طراحی‌شده‌است. آرند تور در انتهای سفر نئور به سوباتان شما را دعوت به یک سورتمه‌سواری مهیج می‌کند تا «سروتونین» خون شما چندبرابر شده و پرانرژی و شاد به شهر و دیار خود بازگردید.

برنامه سفر

روز 1

حرکت شب رو به سمت دریاچه نئور

روز 2

صرف صبحانه کنار دریاچه نئور،شروع پیاده روی بمدت 8 ساعت تا ییلاق زیبای سوباتان، صرف ناهار در خانه محلی تجهیز شده در نوش جان کردن مرغ محلی شکم پر همراه با چغرتمه و استراحت در خانه محلی سپس پیاده روی عصر گاهی در محله قلعه بین یوردی اقامت در خانه محلی

روز 3

صرف صبحانه، بازدید از آبشار ورازان، پیاده روی در ییلاقات منطقه سوباتان و صرف ناهار،پیاده روی و وانت سواری تا دره ساری داش، بازدید از غار گنج خانه، وقت آزاد برای عکاسی در بام سوباتان صرف شام و اقامت در خانه محلی

روز 4

صرف صبحانه، حرکت به سمت تالش، بازدید از پارک جنگلی سیاه داران، زمان آزاد برای استفاده از سورتمه تالش (اختیاری)، صرف ناهار، بازگشت به تهران

پذیرایی و اقامت

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیحات
1 - - - - - - اتوبوس VIP 32 نفره
2 طبیعت آرند تور خانه محلی آرند تور خانه محلی آرند تور خانه محلی تجهیز شده سوباتان
3 خانه محلی آرند تور رستوران آرند تور خانه محلی آرند تور خانه محلی تجهیز شده سوباتان
4 خانه محلی آرند تور - مسافر - - - -
سهم آرندتور 7 وعده غذا شامل: 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 2 وعده شام
سهم آرندتور 3 بار میان‌وعده
سهم مسافر 1 وعده غذا شامل: 1 وعده ناهار

لوازم ضروری

بادگیر کارت شناسایی داروهای شخصی
وسایل نظافت شخصی کفش پیاده روی کوله یکروزه
لباس گرم کفش مناسب کوهپیمایی کوله چند روزه
پانچو لباس مناسب فصل قاشق، چنگال و بشقاب
لیوان

لوازم پیشنهادی سفر

زیر انداز قمقمه آب کرم ضد آفتاب
کلاه نقاب دار عینک آفتابی صندل طبیعت گردی
باتوم

شرایط و مقررات مهم

1- برای تور های هتلی اولوبت اقامت در اتاق های 2 تخته با زوجین میباشد(در صورت وجود اتاق های 2 تخته به تعداد زوجین)، در غیر این صورت اولویت بر حسب زمان ثبت نام میباشد و برای سایرین اتاق 3 یا 4 تخته در نظر گرفته میشود.
2-ترتیب سوار شدن مسافرین در وسیله نقلیه به ترتیب اولویت ثبت نام میباشد.

نکات مهم هنگام ثبت نام

 1. همسفران گرامی می توانند هزینه سفر را به یکی از حساب های زیر واریز نمایند:
  نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
  گردشگری 164706825311 5054-1610-0955-0348 سید معصوم جلیلی نومندان
  ملت 8548204159 6104-3375-4393-9449 سید معصوم جلیلی نومندان
  پارسیان 47000636153605 6221-0612-1289-6361 سید معصوم جلیلی نومندان
 2. پس از واریز هزینه سفر ارائه ( فیش واریزی ، عکس کارت ملی یا نام و نام خانوادگی ، کدملی ، تاریخ تولد روز ماه سال ) به دفتر آرند تور از طریق تلگرام یا واتس اپ به شماره های زیر  الزامی میباشد.
 3. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
 4. تمامی مسافرین در طول سفر دارای بیمه مسئولیت مدنی میباشند. تعهدات این بیمه : ( هزینه های پزشکی هر نفر تا سقف 100.000.000 ریال ، غرامت فوت و نقص عضو هر نفر 2.310.000.000 )
 5. خواهشمند است پس از واریز وجه لطفا با شماره‌های گروه تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید.
  02144142598 09304403100 09372382054

تورهای همزمان با این تور

نام سفر مدت
تور دامنه های دالاهو 3.5 روزه
تور جنگل ارسباران تور تبریز ارسباران فروردین 99 VIP 3.5 روزه
تور کوهرنگ و عشایر بختیاری تا آبشار پونه زار فروردین 99 3.5 روزه
تور کلات نادری تور شمال خراسان رضوی فروردین 99 VIP 3.5 روزه
خرید آنلاین یا رزرو تور نئور به سوباتان + تور سوباتان فروردین 99 VIP
نوع ثبت‌نام
تعداد
نفر
قیمت هر نفر
950,000 تومان
مبلغ قابل پرداخت
950,000 تومان  تومان
نام
نام خانوادگی
تلفن همراه
ایمیل

همسفران عزیز در سفر یکروزه با تخفیف سفر کنید...

تخفیف شنبگی: 20 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

تخفیف یک‌شنبگی: 15 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

تخفیف دوشنبگی: 10 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

تخفیف سه‌شنبگی: 5 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

قابل ذکر است این تخفیفات برای 15 نفر اولی که ثبت‌نام کنند لحاظ خواهد شد...

پس عجله کنید تا جزء 15 نفر اول این سفر باشید...

Copyright © 2020 arandtour.com All rights reserved.