تورهای یک روزه

202 رای شما هم امتیاز بدهید!
تورهای یک روزه در یک نگاه
گروه عنوان ظرفیت مدتتاریخ
ابیانه و باغ فین
روستای سرخ تا حوض آرزو موجود 1 روزه 1402/03/25
ارفع ده و چشمه پراو
در پیچ و تاب جنگلهای هیرکانی موجود 1 روزه 1402/03/18
جنگل الیمستان
افسون برگ و باد و الیما موجود 1 روزه 1402/03/18
افسون برگ و باد و الیما موجود 1 روزه 1402/03/26
قزوین گردی
قصه های شهر مینودری موجود 1 روزه 1402/03/19
قصه های شهر مینودری موجود 1 روزه 1402/04/01
لفور تا هفت آبشار
قدم زدن در جنگلهای هیرکانی موجود 1 روزه 1402/03/25
کوهنوردی صعود به قله لتمال
کوهنوردی صعود به قله چین کلاغ

تورهای یک روزه در یک نگاه
گروه عنوان ظرفیت مدت تاریخ
گام اول از دوازده گام صعود به قله های سبلان و دماوند موجود 1 روزه 1402/03/14
گام اول از دوازده گام صعود به قله های سبلان و دماوند موجود 1 روزه 1402/03/15
در پیچ و تاب جنگلهای هیرکانی موجود 1 روزه 1402/03/18
افسون برگ و باد و الیما موجود 1 روزه 1402/03/18
قصه های شهر مینودری موجود 1 روزه 1402/03/19
روستای سرخ تا حوض آرزو موجود 1 روزه 1402/03/25
قدم زدن در جنگلهای هیرکانی موجود 1 روزه 1402/03/25
افسون برگ و باد و الیما موجود 1 روزه 1402/03/26
قصه های شهر مینودری موجود 1 روزه 1402/04/01

تقویم تورهای یک روزه
شنبه یک دو سه‌ چهار پنج جمعه
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
تیر
2
اجرای تور
تعطیل

 

دوست دارید سفر بروید اما وقت و زمان کافی ندارید؟ شاید هم حسابی خسته هستید و دلتان می‌خواهد از فضای زندگی مدرن شهری و پایتخت دور شوید، اما شرایط یک سفر چند روزه را ندارید و ترجیح می‌دهید زیاد به مسافرت طولانی نروید. تا حالا به این فکر کرده‌اید که می‌توانید با تورهای یک روزه بدون آنکه هزینه زیادی پرداخت کنید به همراه دوستانتان و یا به تنهایی به سفر بروید و خوش بگذرانید؟ در مورد تورهای یک روزه چه می دانید؟ به نظر شما تور 1 روزه چه خصوصیاتی دارد؟  با ما همراه باشید تا در ابتدا به تعریف و معرفی تور یک روزه بپردازیم:

تور یک روزه آرند تور

آنچه در این مقاله می‌خوانید: 

معرفی تور یک روزه

تورهای یک روزه سفرهای نابی هستند که هزینه سفر در آن‌ها بسیار مناسب بوده و مسافران در آن معمولا نهارشان را همراه خود می‌آورند و در طبیعت یا در رستوران میل می‌کنند. قیمت تور یک روزه بسیار مناسب‌تر از سفرهای چند روزه بوده و به همه این امکان را می‌دهد تا با هر بودجه‌ای سفر کردن را آغاز کنند.

در این تورهای یک روزه، یک وعده صبحانه و یک میان وعده به عهده آژانس مسافرتی است. تورها به صورت گروهی برگزار می‌شوند و معمولا زمان شروع تور یک روزه از صبح زود حدودا ساعت 5 صبح شروع شده و تا انتهای شب تقریبا ساعت 12 شب طول می‌کشد. البته مدت زمان سفر بستگی به فاصله مقصد تا پایتخت نیز دارد و می‌توان این گونه گفت که مدت زمان سفرها متغیر هستند.

وسیله نقیله تورهای یک روزه معمولا اتوبوس توریستی و یا میدل باس بوده و نقطه کلیدی این سفرها علاوه بر جاذبه‌های مقصدی که انتخاب می‌کنید، لیدرهای مجرب، آگاه و شاد است که سفر یک روزه را برای مسافران دلپذیر، جذاب و لذت‌بخش می‌‌کند.

مقصد این سفرها معمولا اطراف تهران بوده و فاصله چندانی با پایتخت ندارند. البته از آنجا که فاصله تهران تا کرج آن چنان زیاد نبوده، آژانس مسافرتی آرند گشت امرداد، تور 1 روزه از کرج نیز برگزار می‌کند. علاوه براین  نوع تورها می‌تواند تورهای یک روزه جنگل‌نوردی، تورهای یک روزه شمال، تورهای یک روزه کویر همچون مرنجاب، کویر ابوزید آباد و... نیز باشد.

در میان انواع تورها که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد، لازم است اینجا به تورهای لاکچری نیز اشاره کنیم. تورهای لاکچری از خدمات بهتری برخوردار هستند. خدماتی همچون اتوبوس VIP، صبحانه مفصل بوفه و میان وعده‌های بسیار بهتر و با کیفیت‌تر از جمله خدمات تورهای لاکچری است. البته گاهی در این سفرها، آژانس‌های  مسافرتی نهار هم میزبان مسافران خواهند بود.

تور گروهی چه محاسنی دارد؟

اگر تا به حال به صورت گروهی و با آژانس مسافرتی سفر نکرده باشید، باید به شما بگوییم در تور گروهی شما امکان لذت بردن بیشتری از سفر دارید. در تور گروهی شما می‌توانید با دوستانتان همراه شوید و تا رسیدن به مقصد حسابی تفریح کنید و خوش بگذرانید. بدون اینکه رانندگی کنید و خسته شوید و یا نگران برنامه‌ریزی سفر باشید. چون لیدرها و رانندگان مجرب آژانس‌های مسافرتی برنامه‌ریزی سفر را برای شما انجام می‌دهند و رانندگان نیز مراقب جاده و امنیت سفر شما هستند. بنابراین شما در کنار اعضای خانواده و یا دوستانتان می‌توانید جمع شوید و از سفرتان به صورت گروهی لذت ببرید.

لیست تورهای یک روزه آرند تور

آژانش مسافراتی آرند گشت امرداد این بار قصد دارد از شما دعوت کند تا در سفرهای یک روزه این آژانس مسافرتی همراه شوید و یک تجربه متفاوت اما لذت بخش را از یک تور یک روزه کسب کنید. پس با ما همراه باشید تا در مورد انواع تورهای یک روزه ای که آرند تور برگزار می‌کند صحبت کنیم:

تور ییلاق فیلبند

در این تور، برنامه‌ی بازدید از روستای فیلبند و گشت در طبیعت منطقه تدارک دیده شده است. از جاذبه‌های این تور مشاهده پدیده‌ی تشکیل اقیانوس ابر است.

تور ابیانه و باغ فین

در تور ابیانه آرند تور برنامه‌ی گشت در کوچه باغ‌های روستای ابیانه تدارک دیده شده است. بازدید از جاذبه‌های ابیانه مانند آتشکده‌ی هارپاک، مازگه و آشنایی نزدیک با فرهنگ مردم ابیانه گنجانده شده است. همچنین در ادامه‌ی سفر سری به باغ فین کاشان خواهیم زد تا  لذت سفر را چند برابر کنیم.

تور هرانده تا خمده

تور هرانده و خمده آرند تور شما را به کوچه باغ‌های روستای هرانده تا خمده می‌سپارد. در این مسیر علاوه بر لذت پیاده‌روی در هوای مطبوع کوچخ باغ‌ها، از رودخانه نمرود و طبیعت زیبای منطقه‌ی فیروزکوه لذت خواهید برد.

تور شهرستانک

شهرستانک در مسیر شما و در اطراف شهر کرج واقع شده است. در تور شهرستانک فرصت گشت در کوچه باغ‌های تاریخی این منطقه و بازدید از کاخ ناصری را خواهید یافت

تور جنگل الیمستان

در تور جنگل الیمستان، فرصت بازدید از طبیعت زیبای این منطقه را خواهید داشت. همچنین از جاذبه‌های این تور می‌توان به منظره بدیع قله‌ی دماوند اشاره کرد. در این تور جنگل پیمایی و طبیعت گردی در منطقه الیمستان گنجانده شده است.

تور گلابگیری 

تورهای گلابگیری آرند تور شامل تور نیاسر و تور قمصر به منظور بازدید از فرایند گلاب‌گیری است. در تور گلابگیری قمصر علاوه بر مشاهده مراسم گلابگیری می‌توان به گشت در شهر کاشان مانند بازدید از خانه‌های تاریخی بروجردی‌ها، طباطبایی ها و عباسیان و حمام تاریخی امیر سلطان اشاره کرد.

تور گلابگیری نیاسر نیز علاوه بر بازدید از گلابگیری شامل بازدید از چهار طاقی نیاسر، آبشار نیاسر و گشت در باغ فین کاشان می‌شود.

تور غار علیصدر

در برنامه بازدید از غار علیصدر آرند تور علاوه بر بازدید از غار، گشت در روستای لاله جین نیز گنجانده شده است.

تور ارفع ده و چشمه پراو

از برنامه‌های این تور می‌توان به پیاده‌روی در ییلاق ارفع دره و بازدید از چشمه پراو اشاره کرد. 

تور جنگل و چشمه آبگرم بلیران

اگر علاقه‌مند به پیاده‌روی در جنگل‌های هیرکانی هستید، شرکت در این تور را به شما پیشنهاد می‌کنیم. علاوه بر این در این سفر فرصت بازدید از چشمه‌ی آبگرم بلیران را نیز خواهید داشت.

 

تور قزوین گردی

در قزوین‌گردی با آرند تور بازدید از دروازه تهران قدیم، بقعه‌ی پیغمبریه، بازدید از سر در عالی قاپو، دیوانخانه همایون صفوی، عمارت کلاه فرنگی(چهل ستون)، حسینیه امینی ها، بازدید از حمام قجر، سرای سعدالسلطنه (کاروان سرای سعد السلطنه)، خیابان تاریخی سپه، دروازه کوشک گنجانده شده است.

تور لفور تا هفت آبشار

در این سفر همراه آرند تور باشید تا در جنگل‌‌های لفور گشت بزنید و همچنین با ما به منطقه سوادکوه و شیرگاه سفر کنید. در این سفر همچنین بازدید از آبشار تیرکن یا همان هفت آبشار نیز گنجانده شده است.

انواع تور یک روزه

1. تور یک روزه دریاچه عروس و آبشار دودوزن

تا حالا یک دریاچه دو رنگ را از نزدیک دیده‌اید؟ دریاچه عروس یا دریاچه حلیم جان همان دریاچه دو رنگ است که توجه  طبیعت‌گردان را حسابی به خود جلب کرده‌است. کافی است در این تور 1 روزه شما از صبحگاه در این منطقه سرسبز و خنک حضور داشته باشید تا شاهد دو رنگ بودن دریاچه عروس باشید. جلبک‌های موجود بر روی دریاچه صبح رنگ دریاچه را سبز و در حوالی ظهر با وزش باد و کنار رفتن آن‌ها رنگ دریاچه آبی می‌شود. در این تور یک روزه علاوه بر بازدید از دریاچه عروس به سراغ، آبشار 60 متری دودوزن خواهید رفت. پوشش گیاهی غنی، رودخانه پرآب و چشمه‌های فراوان، پل چوبی که دو طرف رودخانه را به یکدیگر متصل می‌کند، همگی از جمله جاذبه‌های طبیعت‌گردی این سفر یک روزه است.

2. تور یک روزه شهرستانک

یکی دیگر از تورهای یک روزه آرندتور که در دو قدمی تهران قرار دارد، تور یک روزه شهرستانک است. شهرستانک را در واقع می‌توان تور یک روزه کرج نیز دانست. چون در فاصله اندکی از کرج در پیچ و تاب جاده‌ی زیبای چالوس، شما به بهشتی با باغ‌های میوه و کوچه باغ‌های زیبا به نام شهرستانک وارد می‌شوید. شهرستانک ییلاقی خوش آب و هواست که به علت فاصله اندکش از تهران و کرج سالانه گردشگران زیادی را جذب سفر یک روزه به خود می‌کند. در تور یک روزه شهرستانک شما به بازدید از باقی مانده کاخ ناصری نیز خواهید رفت و در کنار پیاده‌روی و طبیعت‌گردی سری هم به این اثر تاریخی می‌زنید.

3. تور یک روزه قلعه رودخان

در بالاترین ارتفاعات فومن، دژی مستحکم و استوار به نام قلعه رودخان وجود دارد که قدمت آن به دوره ساسانیان بر می‌گردد. قلعه رودخان که به قلعه هزار پله نیز شهرت دارد دارای مسیری بسیار زیبا بر فراز کوهستان است. این منطقه آنچنان چشم نواز است که شما متوجه بالا رفتن از حدود هزار پله برای رسیدن به این قلعه نخواهیدشد. درختان سر به فلک کشیده گیلان، پوشش گیاهی غنی منطقه صدای روح نواز رودخانه که در تمام مسیر همراه شماست و زیبایی قلعه رودخان سبب شده این منطقه تبدیل به یکی از جذاب‌ترین مناطق گردشگری ایران شود که بازدید از آن بسبار لذت بخش خواهد بود. تور 1 روزه قلعه رودخان از آن دسته سفرهاست که دوستان کرجی می‌توانند از کرج با ما همسفر شوند. کافی است که به پایانه شهید کلانتری کرج بر اتوبان بیایند و در این سفر یک روزه با ما همراه شوند.

4. تور یک روزه ماسوله

یکی دیگر از تورهای یک روزه که می‌تواند به سفری رویایی برای شما تبدیل شود، تور ماسوله و سفر به این روستای پلکانی است. بافت سنتی و معماری خاص این روستا سبب شده تا خانه‌ها بر دوش یکدیگر ساخته شوند. به گونه‌ای که حیاط همسایه بالایی سقف خانه همسایه پایینی است! پنجره‎های چوبی، گلدان‌های سفالی و شمعدانی‌های رنگارنگ، بازارچه‌های تنگ و باصفا که با پله‌های باریک به یکدیگر راه دارند، امام زاده موجود در نزدیکی بازارچه، مسیر پر پیچ و خم و کوهستانی و پوشیده از جنگل پیرامون روستا، همگی از جمله زیبایی‌های این روستای 800 تا 1000 ساله است. تور یک روزه ماسوله را نیز دوستان کرجی می‌توانند از کرج با ما همسفر شوند. کافی است در این سفر نیز به پایانه شهید کلانتری کرج بر اتوبان بیایند و همسفر ما در این سفر ناب طبیعت‌گردی شوند.

5. تور یک روزه قزوین گردی

یکی دیگر از بهترین تورهای یک روزه، تور قزوین گردی است. این شهر تاریخی 57 سال پایتخت عصر صفوی بوده و به شهر خوشنویسان جهان شهرت دارد. شهر قزوین رتبه اول را در تعداد آثار باستانی در کشور و رتبه سوم آثار باستانی در جهان را در پیشینه خود دارد. در تور یک روزه به این شهر تاریخی، شما برنامه بسیار فشرده دارید و بیش از 9 اثر باستانی همچون خیابان سپه، سردر عالی قاپو، سعدالسلطنه، عمارت کلاع فرنگی، بازار قیصریه، حسینه امینی ها، حمام قجر و آرامگاه حمدالله مستوفی را از نزدیک تماشا می‌کنید. تور 1 روزه قزوین گردی با اینکه به صورت فشرده برگزار می‌شود، اما بسیار پربار خواهد بود و شما را با اندکی از تاریخ عظیم این شهر آشنا می‌کند.

6. تور یک روزه گلاب‌گیری کاشان

تور گلاب گیری کاشان از آن دسته تورهای یک روزه است که در فصل بهار با آغاز گلاب گیری شروع می‌شود و سالانه هزاران مسافر را به تماشای خود دعوت می‌کند. در تور گلاب‌گیری شما به صورت سنتی با با مراسم گلاب‌گیری آشنا می‌شوید به تماشای چشمه و آبشار نیاسر از نزدیک می‌روید. چشمه نیاسر که به چشمه اسکندر نیز شهرت دارد، از قدیمی‌ترین چشمه‌های این منطقه است. آبشار نیاسر علاوه بر کیفیت و خنکی آبش به دلیل داشتن استلاکتیت‌ها و استلاکمیت‌های زیبا در بدنه آبشار منظره‌ی بسیار چشم‌نوازی را ایجاد کرده که از دیدنش سیر نخواهید شد. دلیل تشکیل استلاکتیت‌ها و استلاکمیت‌ها، انحلال سنگ‌های آهکی در طول سالیان متمادی است. آبشار نیاسر در فصل پاییز کمترین و در بهار بیشترین مقدار آب را داراست.

تور یک روزه مختلط

تورهای یک روزه فرصت خوبی برای گشت کوتاه مدت در طبیعت است. برخی از تورهای یک روزه به صورت گروهی برگزار می‌شود. به این صورت که گروهی از افراد آشنا از خدمات تور 1 روزه آژانس مسافرتی استفاده می‌کنند و تور گروهی یک روزه اختصاصی تدارک می‌بینند. اما در اغلب مواقع تور یک روزه یک رویداد عمومی است که مسافران برای شرکت در آن ثبت‌نام می‌کنند.
تورهای مختلط یک روزه در چهارچوب قوانین به تورهای اطلاق می‌شود که مختص گروهی خاص از افراد نیست و هر فردی بسته به تمایل خود در این رویداد گردشگری شرکت می‌کند.

تورهای یک روزه بانوان

تورهای یک روزه تنوع بالایی دارند. شما می‌توانید با درخواست تور یک روزه گروهی، توری همگن با سلایق خود را ترتیب دهید. از جمله تورهای اختصاصی می‌توان به تورهای یک روزه بانوان اشاره کرد. برخی از این تورها جنبه مذهبی دارند و مقصد امکان زیارتی است. برخی از تورهای یک روزه بانوان نیز با هدف گشت و گذار در طبیعت انجام می‌شود.

تورهای یک روزه آرند تنها به همین لیست شش تایی ختم نمی‌شود، بلکه در این مجموعه ما انواع تورهای یک روزه دیگر نیز داریم که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

تور یک روزه اطراف تهران

1. تور یک روزه ابیانه و باغ فین کاشان

یکی از سفرهای یک روزه که فاصله زیادی از تهران ندارد و  می‌توان به عنوان تور یک روزه اطراف تهران سراغ آن رفت، سفر به ابیانه و باغ فین کاشان است. زمانی که نام روستای ابیانه را می‌شنویم، اولین چیزی که در نظر ما ظاهر می‌شود، رنگ سرخ روستاست. این روستا در دامنه کوه کرکس و در 44 کیلومتری شهرستان نطنز قرار دارد. در مورد قدمت روستای ابیانه تاریخ دقیقی ثبت نرسیده ولی براساس اسناد و مدارک باستانی که در این روستا به جای مانده، قدمت آن را چیزی حدود 1500 سال می‌دانند. در این تور 1 روزه شما به بازدید از کهن‌ترین اثر تاریخی ابیانه، آتشکده هارپاک می‌روید. مسجد جامع یکی از مهمترین مساجد ابیانه، که قدمتش به دوره صفویه می رسد را از نزدیک بازدید می‌کنید. به زیارت مسجد 400 ساله، حاجتگاه که در نزد مردم ابیانه بسیار مقدس است خواهید رفت و در نهایت در مسیر بازگشت به سراغ باغ فین کاشان یکی از باغ‌های ایرانی 9 گانه که در یونسکو به ثبت جهانی رسیده می‌روید. تور یک روزه ابیانه و کاشان یک سفر تاریخی پربار است که به شما کمک می‌کند تا با فرهنگ و آثار تاریخی مردم کویری کمی بیشتر آشنا شوید.

2. تور یک روزه طالقان و آبشار کرکبود

تور طالقان و آبشار کرکبود یکی از تورهای یک روزه اطراف تهران است که وقت و زمان زیادی از شما را به خود اختصاص نمی‌دهد. در این تور یک روزه شما به به تماشای درختان بلند قامت و کهن سال طالقان این دره خوش آب و هوا می‌روید و از هوای عاری از آلودگی این منطقه حسابی لذت می‌برید. در تور طالقان و آبشار کرکبود، پس از بازدید از سد طالقان و منزل آقای طالقانی راهی آبشاری زیبا و پرهیبت اما کوچک کرکبود می‌شوید. آبشار کرکبود 5 متر بیشتر ارتفاع ندارد و به دلیل پرآب بودن و عبور از دهانه‌ی باریک تنگه، صدای بسیار با ابهتی دارد. این آبشار از میان صخره‌هایی به ارتفاع 30 تا 50 متر به پایین می‌ریزد. ارتفاع این آبشار با افزایش آب بیشتر می‌شود.

3. تور یک روزه نوا تا دشت آزو

تور نوا تا دشت آزو یکی از تورهای یک روزه اطراف تهران است که در فاصله کوتاه حدود 3 ساعته از تهران در روستای لاریجان و استان مازندران قرار دارد. در این تور یک روزه از روستای نوا تا دشت آزو یک ساعت پیاده‌روی سبک دارید. آزو دشتی وسیع با پوشش مرتعی است که چشم انداز زیبایی از قله داوند دارد. روستای نوا در این منطقه، به دلیل داشتن آب و هوای عالی و آسمان لاجوردی، یکی از 50 رصدگاه برتر در ایران برای برگزاری تورهای آسمان‌نگری یا آسترتوریسم است. این تور یک روزه شما را به بازدید از نمای نزدیکی از قله پرصلابت دماوند می‌برد.

4. تور یک روزه آهار به شکرآب

تور یک روزه آهار به شکرآب یک سفر مفرح و انرژی بخش در اطراف تهران است. در این تور یک روزه شما به بازدید از دو روستای خوش آب و هوای اطراف تهران در منطقه فشم می‌روید. از رودخانه پرآب آهار و درختان و باغ های فراوان این منطقه لذت می‌برید، در نهایت به سمت روستای شکرآب یک پیاده روی 1 تا 2 ساعته خواهید داشت تا به آبشار مشهور و زیبای شکرآب می‌رسید و تنی به آب می‌زنید.

5. تور یک روزه اطراف تهران ارزان

یکی از مزیت‌های برجسته تورهای یک روزه هزینه مالی پایین آن‌هاست. یعنی علاوه بر این که تور یک روزه مجالی برای گردش یا طبیعت گردی کوتاه است، از نظر قیمت هم ارزان‌تر است. در این میان برخی تورها هزینه‌های کمتری در بردارند. از تور یک روزه اطراف تهران ارزان می‌توان به تور یک روزه تنگه واشی، جنگل رودبار و سد لفور اشاره کرد.

تور جنگل‌ گردی یک روزه

هربار که نام تور یک روزه جنگل نوردی به زبان می‌آید، تصویری که بیشتر در ذهن ما جاری می‌شود، مناظر بی‌بدیل و چشم نواز متنوعی است که هرکدام از آن‌ها می‌تواند مقصد یک تور یک روزه برای آخر هفته باشد. در اینجا آرندتور به بخشی از مقاصد مشهور که به عنوان تور یک روزه جنگل نوردی از آن‌ها نام می‌برد، اشاره خواهد کرد:

1. تور یک روزه جنگل الیمستان

تورهای جنگل نوردی یکی از بهترین تورهای یک روزه هستند که می‌توانند آخر هفته شاد و پرانرژی را برای هر طبیعت‌گردی مهیا سازند. یکی از تورهای یک روزه، تور جنگل الیمستان یا طلای سبز ایران است. این جنگل یکی از مناطق بسیار زیبا، مه آلود و اسرارآمیز مازندران بوده که در ارتفاعات این استان در 20 کیلومتری جاده هراز واقع شده‌است. سفر یک روزه به الیمستان و جنگل پیمایی در هوای خنک ارتفاعات آن منطقه می‌تواند حال و هوای شما را حسابی عوض کرده و آرامشی وصف ناپذیر به شما هدیه دهد. در تور یک روزه جنگل الیمستان شما شاهد دشت‌ها، مراتع، جنگل‌های این منطقه هستید. در طبیعت قدم می‌زنید و قله الیمستان را که در ارتفاع 2510 متری از سطح دریاست، از دور دست مشاهده می‌کنید. عکاسی در کنار خوردن یک نهار دلچسب از لذت‌ بخش‌ترین کارهایی است که می‌توان در این طبیعت هوش‌ربا انجام داد.

2. تور یک روزه جنگل راش

تور یک روزه جنگل راش یک تور جنگل نوردی است که شما در آن با درختان راست قامت راش همنشین و همراه می‌شوید. این درختان بسان ستون‌های بلند تا آسمان قد برافراشته‌اند و گویی آسمان را با تنه‌های استوارشان نگه داشته‌اند. زیبایی این منطقه تنها به استواری درختانش نیست، فرشی رنگینی که از برگ‌های رنگارنگ به زیر قدم‌های شما پهن شده فضای جنگل را دلنوازتر می‌کند. پیاده‌روی در این فضای لطیف و تنفس هوای تمیز و خنک ذهن هر طبیعت‌گردی را از هیاهوی شهر دور کرده و انرژی نویی در او می‌دمد. به گونه‌ای که ذره‌ای از استرس و نگرانی‌های زندگی شهری در او باقی نمی‌ماند!

3. تور یک روزه جنگل ارفع ده

اگر دوست دارید یک تور یک روزه طبیعت‌گردی حرفه‌ای برای آخر هفته داشته باشید، پیشنهاد آرندتور به شما، تور یک روزه جنگل ارفع ده است. این جنگل زیبا در 180 کیلومتری تهران و در مسیر جاده فیروزکوه واقع شده‌است. برای پیمودن جنگل‎نوردی روح نواز باید به روستای ارفع ده بروید و از آنجا مسیر جنگل‎نوردی خود را به سمت جنگل ارفع ده و چشمه پراو شروع کنید. هرچه در مسیر پاکوب پیش می‌روید؛ چشم انداز پیش روی شما زیباتر و بکرتر می‌گردد. در طی مسیر از جنگل ارفع ده به سمت چشمه پراو شاهد درختان درهم تنیده و کهنسال و صدای دلنشین پرندگان هستند، به تدریح که در مسیر پیش می‌روید، صدای روح‌نواز چشمه‌ خروشان پراو پررنگ‌تر می‌شود. درنهایت درختان جنگل گم و ناپیدا شده و آسمان زیبای منطقه نمایان می‌گردد. شما به انتهای سفر و چشمه‌ی خروشان پراو رسیده‌اید.

4. تور یک روزه جنگل انجیلی

دوست دارید در میان تابلوی جان‌دار و واقعی از بازی رنگ‌ها قدم بزنید و نفس بکشید؟ تور یک روزه جنگل انجیلی همان تابلوی رنگ آمیزی زنده‌ است که می‌توانید درونش راه بروید و از فضای زیبایش لذت ببرید. درختان انجیلی یک ویژگی بارز دارند که هر بیننده‌ای را محصور زیبایی خود می‌کنند و آن هم طیف گسترده رنگ برگ‌های آن‌ها از بنفش متمایل به قرمز در بهار، سبز تیره و درخشان در تابستان و زرد متمایل به قرمز در پاییز است. تنه‌ی این درختان قهوه‌ای متمایل به قرمز، صاف و صیقلی با لکه‌های قهوه‌ای تا کرم رنگ است. این درختان بلند قامت که گاهی ارتفاعشان به 25 متر نیز می‌رسد.

پس از پیمایش 2 کیلومتر لذت بخش در جنگل‌های انجیلی به آبشار ولیلا می‌رسید که ارتفاع چندانی ندارد، اما منظره آن نیز بسیار زیبا و وصف‌ناپذیر خواهد بود.

5. تور یک روزه جنگل نقله بر

جنگل نقله بر یکی دیگر از تورهای یک روزه است که دوستان و همراهان عزیز ما از کرج نیز می‌توانند با ما همسفر این تور یک روزه شوند.  جنگل نقله بر در دهستانی هم نام با خودش در شهر رستم آباد رودبار واقع شده و در نزدیکی آن رود خروشانی به نام  سفیدرود جریان دارد. این جنگل به دلیل همجواری با رودخانه آب و هوای بسیار خنکی دارد. در کنار این جنگل زیبا می‌توان نمای زیبای قله درفک و شالیزارهای برنج را تماشا کرد. علاوه براین در جنگل نقله بر، سروی کهنسال به نام سرو هرزویل با قدمتی تقربی 3000-1000 ساله وجود دارد. این سرو در سال 1366 در فهرست آثار طبیعی ایران به ثبت رسیده است.

تور یک روزه از کرج

تور یک روزه از کرج مجموعه تورهایی است که دوستان ما می‌توانند از کرج همراه ما شوند. در این تورهای یک روزه به دلیل اینکه ما به استان گیلان سفر می‌کنیم، می‌توانیم در پایانه شهید کلانتری کرج بر اتوبان این همراهان را سوار کنیم. برخی از این تورهای یک روزه عبارتند از:

1. تور یک روزه ییلاق سی دشت

یکی از مناظر هوش ربا که در نزدیکی تهران در نزدیکی رستم آباد قرار دارد و مناسب تور یک روزه است، ییلاق سی دشت است. ییلاق سی دشت در مسیر کوه درفک قرار گرفته و بسیار خوش آب و هواست. تماشای این منطقه در چهار فصل سال می‌تواند حال و هوای شما را حسابی عوض کند. در سفر یک روزه علاوه بر تماشای مناظر بکر این منطقه به بازدید از غار دربند رشی، تنها غار باستان‌شناختی باقی مانده از عصر پارینه‌سنگی می‌روید. این غار در سال 1384 در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده‌‌است. دسترسی به غار دربند رشی اصلا سخت نیست و حدودا 20 دقیقه پیاده روی با شیب متوسط دارد.

2. تور یک روزه ییلاق سلانسر

ییلاق سلانسر در نزدیکی رودبار و در 12 کیلومتری شهر رستم‌آباد واقع شده‌ و به دلیل نزدیکی به تهران و کرج، یکی از مقاصد مناسب برای تور یک روزه است. مسیر این ییلاق پر و پیچ و خم اما زیباست و شما در طی این مسیر می‌توانید کوه درفک و قله‌ی زیبایش را از دور تماشا کنید. پوشش گیاهی غنی، مراتع سرسبز و گله‌های گوسفندان و مزارع و کوه‌های سرسبز از جمله زیبایی‌های این تور یک روزه است. اگر خوش شانس باشید به تدریج با ازدحام ابرها می‌توانید شاهد اقیانوس ابر در این منطقه باشید.

3. تور یک روزه نورچشمه تا غار آبی دیورش

در تور یک روزه نورچشمه تا غار دیورش، پس از جنگل پیمایی در منطقه نورچشمه در 7 کیلومتری بخش توتکابن از شهرستان رودبار به روستای دیورش با قدمت تقریبی 5000 ساله می‌رسید. در این مسیر از پلی مشهور به نام گِل پل و چشمه‌ی پرآب سفیداب با آب خنک، سبک و گوارایش عبور می‌کنید. غار طبیعی نورچشمه را از نزدیک تماشا می‌کنید.. پیاده‌روی در جنگل نورچشمه را ادامه می‌دهید تا به ییلاق لارنه با طبیعت بسیار زیبا و متراکمش می‌رسید. علاوه براین در این منطقه می‌توانید قله درفک را به ارتفاع 3500 متر به صورت یک چشم انداز زیبا از دور تماشا کنید.

4. تور آبشار روخانکول

تور یک روزه آبشار روخانکول، شما را به یک سفر یک روزه هیجان انگیز و نیسان سواری می‌برد. استان گیلان همواره یکی از استان‌های زیبای ایران است که مناطق جذاب و دیدنی آن می‌تواند مقصد بسیار مناسبی برای سفرهای کوتاه باشد. کافی است کمی در دل جنگل‌های هیرکانی، جنگل پیمایی کنید تا در نهایت صدای دلنشین آبشار روخانکول به استقبال شما بیاید. شما به انتهای سفر جذاب تور یک روزه و تماشای آبشار رسیده‌اید.

تور یک روزه شمال

شمال ایران آنقدر مناطق جذاب و شگفت آور زیادی دارد که هرکدام از آن‌ها می‌تواند یک مقصد ناب برای سفر یک روزه و یا چند روزه باشد. در این قسمت ما به معرفی برخی از تور 1 روزه شمال می‌پردازیم:

1. تور یک روزه آبشار بولا

دوست دارید در سفری یک روزه به سراغ آبشاری سبزگون بروید؟ یکی از سفرهای بسیار متفاوت یک روزه که می‌توان در تور 1 روزه شمال به بازدید از آن رفت، آبشار بولا یا اوبن است. این آبشار به ارتفاع 1750 متر در مرز میان استان سمنان  مازندران واقع شده و تمام قامتش با خزه‌های سرسبز پوشیده شده‌است. این سفر با جنگل نوردی با شیب تند در کنار پوشش گیاهی این منطقه محافظت شده آغاز می‌شود. اما نگران نباشید، مناظر پیرامون شما آنچنان زیباست که اصلا متوجه شیب تند مسیر نخواهید شد. در نهایت باشنیدن صدای روح نواز و دلنشین آبشار بولا متوجه می‌شوید به انتهای سفر یک روزه رسیده‌اید. 

2. تور یک روزه آبشار ترز

تور یک روزه به آبشار ترز، در استان مازندران در سوادکوه شمالی قرار دارد و شما را دعوت به جنگل پیمایی و تماشای جنگل‌های هیرکانی، شنیدن آواز پرندگان در سکوت جنگل، صدای دلنواز و روح ‌بخش رودخانه، کلبه‌های جنگلی، پوشش گیاهای بی‌نظیر منطقه می‌کند. در این منطقه پرندگان بی‌نظیر و متنوعی همچون قرقاول، تیکا، سار، جغد، کبوتر جنگلی و انواع پرندگان گنجشک‌سان وجود دارند که دوستان علاقه مند به پرنده‌نگری می‌توانند از تماشای آن ها لذت ببرند.

3. تور یک روزه آبشار درازکش

اگر عاشق آب تنی هستید، تور یک روزه آبشار درازکش یکی از گزینه‌های بسیار مناسب برای شماست تا بتوانید در این آبشار زیبا 7 متری تنی به آب بزنید. آبشار درازکش در ابتدای ورودی‌اش یک حوضچه وسیع، نسبتا عمیق دارد که  می‌توان در آن شنا کرد. در حدود 200 متر آن طرف‌تر یک حوضچه دیگر نیز وجود دارد که به دلیل سنگ‌های زیاد و عمق کمش مناسب برای آب بازی نیست. آبشار درازکش به آبشار دو قلو نیز شهرت دارد و محلی‌ها به آن چلچلی و شرشری هم می‌گویند.

4. تور یک روزه آبشار کلیره

تور یک روزه آبشار کلیره یک سفر جذاب و مناسب برای آخر هفته است. در این تور یک روزه شما به تماشای روستای بکر و آبشار بی‌نظیر کلیره می‌روید در دنیای رنگ‌ها به جنگل نوردی می‌پردازید تا در نهایت به آبشار جذاب 10 متری کلیره می‌رسید. آبشر کلیره در روستای بتلیم رود در فاصله 45 کیلومتری از سجادرود شهر بابل واقع شده‌است.

5. تور یک روزه تنگه دار

تنگه دار از آن سفرهای جانانه تابستانه است که به صورت تور یک روزه برگزار می‌شود. در این سفر شما شاهد جنگل‌های منجسم و سرسبزی بسان جنگل‌های آمازون هستید و می‌توانید پس طی مدتی جنگل‌نوردی و رودخانه‌نوردی به محلی برسید که حوضچه‌هایی برای شیرجه زدن و آب بازی در آن‌ها مهیاست. آب در این حوضچه‌ها حداقل تا سینه شما می‌رسد. این تور یک روزه زمان زیادی از شما نمی‌گیرد و در فاصله حدودا 4 ساعته از تهران قرار دارد. در این سفر یک روزه شما به سمت نوشهر حرکت می‌کنید. تنگه دار در 8 کیلومتری این شهر زیبا واقع شده‌است.

سفرهای یک روزه همان طور که قبلا هم گفته شد متنوع و مختلف هستند و می‌توان در چهار  فصل سال از این سفرهای ناب کوتاه استفاده کرد. در ادامه برخی مناطق را به صورت جداگانه برای فصول مختلف سال به شما پیشنهاد خواهیم کرد:

تور یک روزه بهار

بهار فصل نو شدن است. در این فصل طبیعت در نهایت زیبایی خود به سر می‌برد، درختان تازه از خواب زمستانی بیدار شده و همه چیز تر و تازه و شاداب است. شاخه ها همه جوانه زده‌اند. همه چیز بوی سبزی و طراوت و تازگی می‌دهد. برخی مقاصد بی‌نظیر تور یک روزه که می‌توانید در این فصل به بازدید از آن‌ها بروید عبارتند از:

1. تور یک روزه آبشار هریجان

تور یک روزه آبشار هریجان یکی از مناطق خوش آب و هواست که در فاصله کوتاهی از تهران در منطقه کلاردشت قرار دارد. این روستا جمعیت کمی داشته و در آن سکوت دلچسبی جاری است که زیبایی و آرامش آن را تکمیل می‌کند. در این منطقه آبشاری به نام آبشار هریجان وجود دارد که در کنار دشت سرسبز و گل‌های وحشی و آواز پرندگان این سفر را مناسب یک تور یک روزه آرامش بخش در دل طبیعت می‌کند. هریجان جزو مناطق حفاظت شده بوده و شکار در آن ممنوع است.

2. تور یک روزه دریاچه شورمست

تور یک روزه دریاچه شورمست شما را به بازدید از دریاچه‌ای طبیعی در شهرستان سوادکوه می‌برد. فاصله اندک دریاچه از تهران، درختان کهنسال قدبرافراشته، قایق سواری در دریاچه تنها بخشی از جاذبه‌های این سفر یک روزه است. تماشای پل ورسک از نزدیک و آبشار چشمه علی که در شرق روستای ورسک به ارتفاع 20 متر جاری است، بخشی دیگر از جاذبه‌های این تور یک روزه است که می‌توانید از آن لذت ببرید.

3. تور یک روزه دشت شقایق لار

تصویر کنید در فصل زیبای بهار در دشتی 31 هزار هکتاری و پر از گل‌های نگارنگ هستنید، دامن این دشت با شقایق‌ها، زنبق‌های وحشی و گل‌های زرد پوشیده شده‌است. این دشت زیبا با وجود 400 گونه گیاهی و 159 گونه حیوانی در سال 1354 به ثبت ملی رسیده‌است. جاذبه‌های این تور یک روزه تنها به دشت زیبای لار و گل‌های رنگانگش ختم نمی‌شود، در این سفر یک روزه به بازدید از آبشار شاهاندست، مرتفع‌ترین آبشار مازندران و دومین آبشار بلند ایران می‌روید و  این آبشار 62 متری را از نزدیک تماشا خواهید کرد.

4. تور یک روزه ییلاق فیلبند

هربار که نام ییلاق فیلبند را می‌شنویم، به یاد پدیده اقیانوس ابر می‌افتیم که  معمولا در این منطقه رخ می‌دهد. اگر خوش شانس باشید می‌توانید در فیلبند شاهد این پدیده بسیار جالب  باشید. این ییلاق خوش آب و هوا در ارتفاعات مازندران در 56 کیلومتری از آمل قرار دارد و به دلیل دشت وسیع و طبیعت بی‌نظیر و آب و هوای خنکش مقصد بسیار مناسبی برای سفرهای یک روزه در روزهای گرم تابستان است. تور یک روزه فیلبند یک انتخاب مناسب برای افرادی است که قصد دارند یک سفر کوتاه اما انرژی بخش در اطراف تهران داشته باشند.

تور یک روزه تابستان

در اوج هوای گرم تابستان می‌توان با تورهای یک روزه به مناطق خنک و دلچسب ایران از گرمای روزهای گرم تابستان فرار کرد و در عین حال از مناظر بی‌نظیر و هوای خنک منطقه لذت برد و حتی تنی به آب زد و حسابی خنک شد. با ما همراه باشید تا با برخی از پیشنهادات هیجان انگیز ما در تورهای یک روزه تابستان بیشتر آشنا شوید. همان طور که اشاره شد، مناظر دیدنی و خنک زیادی برای روزهای گرم تابستان وجود دارد که می‌توان به صورت یک تور یک روزه به بازدید از آن‌ها رفت. ما در این قسمت به برخی از آن‌ها فقط اشاره می‌کنیم:

1. تور یک روزه لفور تا هفت آبشار

اگر به دنبال داشتن یک روز آرام و به دور از هیاهوی شهر هستید، جنگل لفور گزینه مناسبی است. جنگل لفور به دلیل داشتن پوشش جنگلی متنوع و آب و هوای مناسب و آبشارهای متعددش یک گزینه مناسب برای سفر یک روزه است. در این تور یک روزه شما می‌توانید در جنگل‌های هیرکانی منطقه قدم بزنید و پس از بازدید از منطقه لفور به سراغ هفت آبشار زیبا بروید. هفت آبشار مجموع هفت ابشار کوپک و بزرگ هستند که به صورت پلکانی پشت سرهم در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و بلندترین آن‌ها 9 متر ارتفاع دارد.

2. تور یک روزه مرداب دیوک

مرداب دیوک در فاصله کوتاه 4 ساعته از تهران قرار گرفته و یک مقصد بسیار مناسب برای تور یک روزه آخر هفته است.  مرداب دیوک در نزدیکی جنگل کلاردشت واقع شده و شما باید یک پیاده‌روی 2 تا 3 ساعته در میان جنگل‌های هیرکانی این منطقه داشته باشید تا به مرداب دیوک برسید. پس از یک جنگل پیمایی در مسیری دلربا و مه آلود به همراه صدای روح‌نواز پرندگان به مرداب دیوک، فرشی گسترده و سبزرنگ می‌رسید. این مرداب یکی از مناظر بسیار بکر برای عکاسی است. بنابراین در سفر یک روزه به این منطقه، توصیه می‌شود حتما دوربین عکاسی همراه خود داشته باشید تا عکس‌های ناب از این فضای روح نواز بگیرید.

3. تور یک روزه رودخانه نوردی ترو

آب بازی و شنا کردن در روزهای گرم تابستان آن هم در دل طبیعت لطف و صفای خاص خودش را دارد. تور یک روزه رودخانه‌نوردی ترو این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا در یک سفر کوتاه آخر هفته یک تجربه شاد و مفرح را در کنار دوستانتان و یا همسفرانتان داشته باشید. در این سفر یک روزه در دل طبیعت شما علاوه بر رودخانه‌نوردی، جنگل پیمایی در دل جنگل‌های هیرکانی منطقه بابل نیز خواهید داشت.

4. تور یک روزه دریاچه ارواح

اگر دوست دارید یک سفر عجیب، بکر و متفاوت اما کوتاه در نزدیکی تهران تجربه کنید با ما در تور یک روزه دریاچه ارواح همراه شوید. دریاچه ارواح یکی از بکرترین مناطق جنگلی استان مازندران است که در نزدیکی نوشهر واقع شده. برای رسیدن به دریاچه ارواح باید از جنگلی با درختان قد افراشته و سربه فلک کشیده و فضایی مه‌آلود عبور کنید، تا به دریاچه ارواح برسید. در این دریاچه مرموز، درختانی را مشاهده خواهید کرد که گویی سر و ته و برعکس در این دریاچه ایستاده‌اند. تماشای این فضا در عین زیبایی فوق‌العاده کمی ترسناک و وهم آمیز نیز خواهد بود وهم آمیزی فضا با شنیدن صدای حیوانات وحشی و حشرات مختلف که در چهار فصل سال در این منطقه زندگی می‌کنند، بیشتر نیز می‌شود. این دریاچه دارای درختان پهن برگ بوده و قدمت آن به دوران کرتاسه میانی یا کواترنری می‌رسد. همین امر سبب شده تا این دریاچه در میراث طبیعی ایران قرار بگیرد و به ثبت ملی برسد.

تور یک روزه پاییز

پاییز فصل عاشقی و بازی با رنگ‌هاست. در این فصل سفر به مناطق بکر و متنوع ایران بسیار دل انگیز و چشم‌نواز خواهد بود. در این قسمت ما بخشی کوتاه و مختصر از سفرهای کوتاه یک روزه آرندتور که در تور یک روزه پاییز برگزار می‌شود را به شما معرفی می‌کنیم. پس همچنان با ما همراه باشید.

1. تور یک روزه غار علیصدر

دوست دارید در میان تورهای یک روزه طبیعت گردی سراغ غارهای آبی ایران نیز بروید؟ تور یک روزه غار علیصدر، یکی از سفرهای کوتاه و یک روزه است که شما را به بازدید از غار علیصدر می‌برد. قدمت غار علیصدر به دوران دوم زمین‌شناسی یعنی ژوراسیک می‌رسد. این غار بیست و دومین اثر طبیعی ایران است که در فهرست میراث فرهنگی به ثبت رسیده است. با ما در این تورر یک روزه همراه باشید تا ضمن بازدید از غار زنده و پویای علیصدر با قدمت بین 190-136 سال، طولانی‌ترین مسیر قایقرانی درون غار را تجربه کنید. علاوه بر بازدید از این غار تاریخی به پایتخت سفال ایران، شهر لالجین که در 17کیلومتری همدان قرار دارد، می‌روید و از سفال‌های زیبای این منطقه دیدن کرده و سوغاتی سفرتان را نیز خریداری می‌کنید.

2. تور یک روزه دریاچه فراخین

تور دریاچه فراخین، یک سفر یک روزه به یکی از مناطق بکر ایران است که زمان زیادی از وقت شما را هم به خود نمی‌گیرد. دریاچه فراخین در مسیری بسیار سرسبز و بکر قرار گرفته است. برای رسیدن به این دریاچه شما از قلب جنگلی سرسبز با درختان سربه فلک کشیده‌ عبور می‌کنید تا به دریاچه‌‌ی مسحور کننده فراخین می‌رسید. این دریاچه وسعت چندانی ندارد و بیشتر شبیه تالاب است. دریاچه فراخین مسیر پر پیچ و خم داشته و بسیار مه آلود است. این منطقه یک فضای بسیار مناسب برای پیاده‌روی و یا مدیتیشن است. در این تور یک روزه علاوه بر کسب آرامش در این فضای رازآلود، حتما دوربین عکاسی همراه خود داشته باشید تا عکس‌های ناب از این منطقه بی‌نظیر بگیرید.

تور یک روزه زمستان

یکی دیگر از ویژگی‌های ممتاز کشورمان ایران، مناطق دیدنی متنوع آن است که به شما این امکان را می‌دهد در چهار فصل به سفرهای یک روزه و یا چند روزه بروید. در این قسمت آرندتور قصد دارد بخشی از این تورهای یک روزه را با شما در میان می‌گذارد.

1. تور یک روزه تپه های مریخی تا تونل نمکی

با سرد شدن هوا بازار سفرهای یک روزه کویرنوردی و بازدید از مناطق گرم طبیعت ایران داغ می‌شود. تور یک روزه تپه های مریخی تا تونل نمکی یک سفر بی‌نظیر به منطقه‌ای است که در فاصله کوتاه از تهران قرار دارد. تپه های مریخی در ایوانکی و گرمسار قرار گرفته و طبیعتی بسیار بکر و آرام دارد. در این تپه‌ها شما شاهد مناظری هستید که گویی یک نقاش ماهر آن را در گستره‌ی افق پیش روی شما نقاشی کرده‌است. استفاده از رنگ زرد و قرمز بر روی تپه‌های مریخی و فرسایش خاکی و آبی دلیل نامگذاری این تپه‌هاست. تپه‌های مریخی در واقع یک پدیده زمین‌شناسی به نام هزاردره است که در مناطق کویری و نیمه کویری رخ می‌دهد. در این تور یک روزه علاوه بر بازدید از این تپه‌ها به سراغ روستای تاریخی پاده و معادن نمک گرمسار خواهید رفت و مناظر بکر و بسیار زیبایی از سنگ نمک‌های غول پیکر را از نزدیک مشاهده می‌کنید.

2. تور یک روزه کویر مرنجاب

کویر مرنجاب یکی از زیباترین کویرهای ایران در شمال شهرستان آران و بیدگل است که در کنار کاروانسرای شاه عباسی قرار دارد. در کویر مرنجاب علاوه بر قدم زدن بر شن های داغ منطقه که خود یک تجربه منحصر به فرد است می توانید لذت شتر سواری، آفرود سواری، موتور چهار چرخ سواری را نیز در این تور یک روزه تجربه کنید و کمی آدرنالین خونتان را بالا ببرید.

3. تور یک روزه کویر ابوزید آباد و شهر زیرزمینی اویی

اگر اهل کویرنوردی و سفرهای کویری هستید، کویر ابوزید آباد و شهر زیرزمینی اویی از مناطق بی‌نظیری هستند که می‌توانید به عنوان تور یک روزه زمستان به سراغ آن‌ها بروید. کویر ابوزید آباد یکی از مناطق جذاب کویرنوردی است که مشتاقان بسیاری در میان کویرنوردان حرفه‌ای دارد. علاوه بر کویرنوردی و استفاده از سکوت زیبایی کویر در این سفر یک روزه به بازدید از شهر تاریخی اوئی، قدیمی‌ترین شهر زیر زمینی جهان خواهید رفت. در این سفر کوتاه شما علاوه بر آشنایی با کویر ابوزیدآباد به عنوان جاذبه طبیعی با دو جاذبه تاریخی این منطقه یعنی شهر زیرزمینی اوئی و کاروانسرای 400 ساله ابوزید آباد نیز آشنا خواهید شد.

تورهای یک روزه طبیعت گردی

چیدن برنامه برای تور یک روزه، یکی از تخصص‌های ما در آرندتور است. ما به شما کمک می‌کنیم تا با شرکت در طرح‌های تور یک روزه، برنامه‌ای هیجان‌انگیز برای آخر هفته خود بسازید. اگر محدودیت زمان و یا بودجه، چالش اصلی شما برای تعطیلات است، به تورهای یک روزه ما اعتماد کنید.

تور یک روزه کلوت شهداد

کلوت شهداد یک پدیده زمین شناسی است که طبیعت در اثر فرسایش زمین از طریق باد و آب این اشکال را می‎سازد. این پدیده زیبا هرساله مورد توجه گردشگران داخلی و جهانگردان خارجی زیادی قرار می‌گیرد. کلوت شهداد یک منطقه ساکت اما بسیار باشکوه است که در کمتر جایی می‌توان این پدیده را از نزدیک تماشا کرد.

تور خانوادگی یک روزه

دوست دارید روزی جذاب برای خانواده خود بسازید؟ دنبال برنامه‌ای تفریحی که در محیطی خانوادگی برگزار شود هستید؟ تورهای خانوادگی یک روزه ما به مقاصد متفاوت طبیعی یا تاریخی، بهترین گزینه برای شما هستند. شما می‌توانید بنا بر سلیقه خود از لیست تور یک روزه خانوادگی ما که برای مقاصد مختلفی طراحی شده‌اند، گزینه‌ای را انتخاب کنید تا آخر هفته‌ای خاطره‌انگیز خلق کنید.
شما می‌توانید سفرتان را در جنگل‌های انبوه شمالی شروع کنید و از آب‌وهوای کم‌نظیر آن مناطق لذت ببرید. اگر طرفدار ساختمان‌های تاریخی و معماری سنتی ایرانی هستید، می‌توانید تور یک روزه کاشان را انتخاب کنید تا از معماری هنرمندانه ساختمان‌های تاریخی این شهر، غرق لذت و حیرت شوید. همه‌چیز به شما و سلیقه‌تان بستگی دارد.
سفر به دل جنگل‌های بکر، گشت‌وگذار در ابنیه تاریخی و یا کشف کردن نقاط کمتر شناخته شده تهران، پیشنهاد ما به شما برای انتخاب تور خانوادگی یک روزه هستند. کافی است نگاهی به لیست تور یک روزه ارزان، اقتصادی و البته جذاب ما بیندازید تا گزینه مطلوبتان را پیدا کنید.

تور یک روزه جمعه

شما اهل گذراندن جمعه‌ای ساکت و آرام در خانه هستید یا دوست دارید برای روز تعطیل هفته خود، برنامه‌ای برای گشت‌وگذار بچینید؟ تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که جمعه تعطیلتان، سری به اطراف شهر بزنید و روزتان را با تماشای مناظر طبیعی بسازید؟
یکی از بهترین نقاط قوت تورهای یک روزه این است که در کمترین زمان و با کمترین هزینه ممکن، حال ‌و هوایتان را عوض می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم که یک‌بار در آخر هفته تور یک روزه از تهران یا بسته به محل زندگی‌تان، سایر نقاط ایران را امتحان کنید تا از نتیجه شگفت‌زده شوید. این برنامه‌ها به شما کمک می‌کنند تا با انرژی مضاعفی برای شروع هفته کاری‌تان آماده شوید.
می‌توانید برنامه تور آخر هفته خود را به مقصد طبیعت تنظیم کنید. به این منظور، برنامه‌های زیادی در برابر شما قرار دارند که کافی است بنا بر سلیقه خود، یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. تور یک روزه چالوس، یکی از زیباترین شهرهای نزدیک به تهران، یکی از گزینه‌هایی است که می‌تواند برای علاقه‌مندان به طبیعت بسیار جذاب باشد.

تور یک روزه پنجشنبه

برنامه‌ریزی برای سفری یک روزه جایزه بزرگی است که می‌توانید در انتهای هفته کاری خسته‌کننده به خودتان بدهید. می‌توانید برنامه سفرتان را در روز پنجشنبه اجرا کنید تا روز جمعه برای استراحت، تجدید قوا یا رفتن به مهمانی وقت کافی داشته باشید.
اگر ساکن تهران باشید، دستتان برای انتخاب برنامه سفر باز است. می‌توانید با جستجویی ساده، لیست طویلی از تور یک روزه حرکت از تهران را پیدا کنید که به مقصد شهرهای اطراف انجام می‌شود. حتی می‌توانید پا را فراتر بگذارید و به استان‌های اطراف بروید. نظرتان درباره سفری یک روزه به گیلان، مازندران یا سمنان چیست؟
البته اگر ساکن تهران نیستید هم نگران نباشید. بسته به محل زندگی‌تان، تورهای زیادی برای شهرهای اطراف یا شهر خودتان وجود دارد که همگی قابلیت اجرا در کمتر از یک روز را دارند و می‌توانند گزینه‌ای عالی برای به پایان رساندن هفته شلوغ و پرکارتان باشند. همین حالا به تقویمتان نگاه و روزی را انتخاب کنید. به دوستان پایه تفریح و سفر پیام دهید و گروه کوچکی از عزیزانتان بسازید تا برای ساختن خاطره‌ای خوش آماده شوید.

تور یک روزه با قطار

نظرتان درباره سفر با قطار چیست؟ قطار یکی از محبوب‌ترین وسایل نقلیه برای سفر است و استفاده از آن می‌تواند تجربه‌ای هیجان‌انگیز باشد. هیچ فکرش را می‌کردید که تورهای یک‌روزه‌‌ای وجود دارند که شروع و پایان آن‌ها با قطار انجام می‌شود؟
مسیرهای ریلی بسیار زیبایی در ایران وجود دارند که تماشای آن‌ها خالی از لطف نیست. شما می‌توانید با استفاده از قطار سری به شهرهای شمالی بزنید و تماشاگر مسیر ریلی زیبایی باشید که تهران را به سمنان متصل می‌کند. تماشای مناظر زیبای مسیری که از مازندران می‌گذرد، گذر از پل ورسک و دیدن شهرهای زیبای شمالی، می‌تواند تجربه‌ای خاطره‌انگیز برای شما باشد.
همچنین این امکان را خواهید داشت که با تور یک روزه بندر انزلی، از مسیر ریلی استان گیلان دیدن کنید و در کمتر از یک روز، به تهران بازگردید. اگر دنبال فهرستی از تور یک روزه حرکت از تهران هستید، می‌توانید تور با قطار را هم در لیست انتخابی‌تان قرار دهید.

تور یک روزه تهران گردی

چه باور داشته باشید چه نه، تهران شهر ناشناخته‌ها است و هر چقدر هم که آن را گشته باشید، بازهم جایی برای کشف کردن دارد. تور 1 روزه تهران نه‌فقط برای کسانی که مقیم این شهر نیستند، بلکه برای ساکنین این شهر هم تجربه‌ای جالب خواهد بود.
باید اعتراف کنیم که دیدنی‌های تهران آن‌قدر زیاد هستند که یک روز برای سر زدن به همه آن‌ها، کم است. البته این ویژگی به جذاب و متنوع شدن تورهای تهران کمک کرده است. موزه‌های دیدنی، خیابان‌های محلات قدیمی، کاخ‌ها، فرهنگسراها و پارک‌هایی که در کوهپایه‌ها بنا شده‌اند، می‌توانند هر سلیقه‌ای را راضی کنند.
سر زدن به ساختمان‌های تاریخی و سرک کشیدن به تاریخ این شهر، گشت‌وگذار در محله‌های قدیمی و اتراق کردن در طبیعت از گزینه‌هایی هستند که می‌توانند تور تهران‌گردی را به گزینه‌ای وسوسه‌انگیز برای گذراندن تعطیلات آخر هفته تبدیل کنند.

قیمت تور یک روزه

پس از اینکه در مورد انواع تور یک روزه و لیست آن‌ها صحبت کردیم، زمان آن رسیده که در مورد قیمت تور یک روزه سخنی کوتاه با یکدیگر داشته باشیم. همان‌طور که قبلا هم اشاره شد، قیمت تور یک روزه معمولا بسیار مناسب و متنوع است و بستگی به خدمات تور، تعداد وعده‌های اصلی و نوع وسیله نقلیه نیز دارد. اما در کل،  قیمت تور یک روزه بسیار مناسب است چون معمولا مسافران وعده نهار را همراه خود می‌آورند.

نحوه خرید تور یک روزه

برای خرید تور یک روزه می‌توان یکی از سه روش زیر را به کار برد:

1. خرید اینترنتی آنلاین

برای خرید اینترنتی آنلاین کافی است که فرم تور یک روزه را پر کنید و مبلغ را به شماره ای که در  سایت قرار داده شده، واریز بفرمایید و فیش واریزی را به همراه عکس کارت ملی در شماره واتس آپی که در سایت گفته شده ارسال کنید.

2. رزرو تور یک روزه

رزرو تور یک روزه به چند صورت انجام می‌گیرد. در شیوه اول کافی است به شماره حسابی که در سایت گذاشته شده، مبلغ تور یک روزه را کارت به کارت کنید و سپس به شماره واتس آپی که در سایت گذاشته شده، عکس فیش واریزی و کارت ملی خود را ارسال کنید.

نوع دیگر خرید آنلاین  رزرو بدون پرداخت است. در این شیوه، رزرو تا 48 ساعت باقی می‌ماند و پس از 48 ساعت همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت تا از تصمیم شما در شرکت به تور باخبر شوند. شیوه‌ای دیگر نیز در رزرو تور یک روزه وجود دارد. شما می‌توانید با آژانس تماس گرفته و به صورت تلفنی تور مورد نظرتان را رزرو کنید.

3. خرید حضوری

برای خرید حضوری می توانید به آدرس دفتر آژانس مسافرتی که در سایت آمده مراجعه کرده و ضمن پرس و جوی بیشتر در مورد سفر، ثبت نامتان را به صورت حضوری انجام دهید.

سوالات متداول خرید تور یک روزه

 • زمان تورهای شروع و بازگشت تورهای یک روزه به چه صورت است؟

معمولا زمان حرکت بامداد و زمان برگشت ساعات آخره همان روز استچه وسیله نقلیه‌ای برای تور یک روزه درنظر گرفته شده؟

 • چه وسیله نقلیه‌ای برای تور یک روزه درنظر گرفته شده؟

در اکثر تورها وسیله نقلیه اتوبوس وی آی پی است و در تعدادی از تورها، اتوبوس عادی در نظر گرفته شده است.

 • هزینه‌ تورهای یک روزه معمولا چقدر است؟

هزینه تورها وابسته به مقصد متفاوت است. اما بطور میانگین 500 تا 800 هزار تومان است.

 • برای تور یک روزه چه وسایلی ضروری است؟

هر تور به تجهیزات خاص خود احتیاج دارد. برای مثال در تورهای کویرگردی باید لباس خنک، یک دست لباس اضافه و صندل به همراه داشت اما در تورهای دیگر این وسایل مورد نیاز نیستند.بیشــتر

 

دوست دارید سفر بروید اما وقت و زمان کافی ندارید؟ شاید هم حسابی خسته هستید و دلتان می‌خواهد از فضای زندگی مدرن شهری و پایتخت دور شوید، اما شرایط یک سفر چند روزه را ندارید و ترجیح می‌دهید زیاد به مسافرت طولانی نروید. تا حالا به این فکر کرده‌اید که می‌توانید با تورهای یک روزه بدون آنکه هزینه زیادی پرداخت کنید به همراه دوستانتان و یا به تنهایی به سفر بروید و خوش بگذرانید؟ در مورد تورهای یک روزه چه می دانید؟ به نظر شما تور 1 روزه چه خصوصیاتی دارد؟  با ما همراه باشید تا در ابتدا به تعریف و معرفی تور یک روزه بپردازیم:

تور یک روزه آرند تور

آنچه در این مقاله می‌خوانید: 

معرفی تور یک روزه

تورهای یک روزه سفرهای نابی هستند که هزینه سفر در آن‌ها بسیار مناسب بوده و مسافران در آن معمولا نهارشان را همراه خود می‌آورند و در طبیعت یا در رستوران میل می‌کنند. قیمت تور یک روزه بسیار مناسب‌تر از سفرهای چند روزه بوده و به همه این امکان را می‌دهد تا با هر بودجه‌ای سفر کردن را آغاز کنند.

در این تورهای یک روزه، یک وعده صبحانه و یک میان وعده به عهده آژانس مسافرتی است. تورها به صورت گروهی برگزار می‌شوند و معمولا زمان شروع تور یک روزه از صبح زود حدودا ساعت 5 صبح شروع شده و تا انتهای شب تقریبا ساعت 12 شب طول می‌کشد. البته مدت زمان سفر بستگی به فاصله مقصد تا پایتخت نیز دارد و می‌توان این گونه گفت که مدت زمان سفرها متغیر هستند.

وسیله نقیله تورهای یک روزه معمولا اتوبوس توریستی و یا میدل باس بوده و نقطه کلیدی این سفرها علاوه بر جاذبه‌های مقصدی که انتخاب می‌کنید، لیدرهای مجرب، آگاه و شاد است که سفر یک روزه را برای مسافران دلپذیر، جذاب و لذت‌بخش می‌‌کند.

مقصد این سفرها معمولا اطراف تهران بوده و فاصله چندانی با پایتخت ندارند. البته از آنجا که فاصله تهران تا کرج آن چنان زیاد نبوده، آژانس مسافرتی آرند گشت امرداد، تور 1 روزه از کرج نیز برگزار می‌کند. علاوه براین  نوع تورها می‌تواند تورهای یک روزه جنگل‌نوردی، تورهای یک روزه شمال، تورهای یک روزه کویر همچون مرنجاب، کویر ابوزید آباد و... نیز باشد.

در میان انواع تورها که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد، لازم است اینجا به تورهای لاکچری نیز اشاره کنیم. تورهای لاکچری از خدمات بهتری برخوردار هستند. خدماتی همچون اتوبوس VIP، صبحانه مفصل بوفه و میان وعده‌های بسیار بهتر و با کیفیت‌تر از جمله خدمات تورهای لاکچری است. البته گاهی در این سفرها، آژانس‌های  مسافرتی نهار هم میزبان مسافران خواهند بود.

تور گروهی چه محاسنی دارد؟

اگر تا به حال به صورت گروهی و با آژانس مسافرتی سفر نکرده باشید، باید به شما بگوییم در تور گروهی شما امکان لذت بردن بیشتری از سفر دارید. در تور گروهی شما می‌توانید با دوستانتان همراه شوید و تا رسیدن به مقصد حسابی تفریح کنید و خوش بگذرانید. بدون اینکه رانندگی کنید و خسته شوید و یا نگران برنامه‌ریزی سفر باشید. چون لیدرها و رانندگان مجرب آژانس‌های مسافرتی برنامه‌ریزی سفر را برای شما انجام می‌دهند و رانندگان نیز مراقب جاده و امنیت سفر شما هستند. بنابراین شما در کنار اعضای خانواده و یا دوستانتان می‌توانید جمع شوید و از سفرتان به صورت گروهی لذت ببرید.

لیست تورهای یک روزه آرند تور

آژانش مسافراتی آرند گشت امرداد این بار قصد دارد از شما دعوت کند تا در سفرهای یک روزه این آژانس مسافرتی همراه شوید و یک تجربه متفاوت اما لذت بخش را از یک تور یک روزه کسب کنید. پس با ما همراه باشید تا در مورد انواع تورهای یک روزه ای که آرند تور برگزار می‌کند صحبت کنیم:

تور ییلاق فیلبند

در این تور، برنامه‌ی بازدید از روستای فیلبند و گشت در طبیعت منطقه تدارک دیده شده است. از جاذبه‌های این تور مشاهده پدیده‌ی تشکیل اقیانوس ابر است.

تور ابیانه و باغ فین

در تور ابیانه آرند تور برنامه‌ی گشت در کوچه باغ‌های روستای ابیانه تدارک دیده شده است. بازدید از جاذبه‌های ابیانه مانند آتشکده‌ی هارپاک، مازگه و آشنایی نزدیک با فرهنگ مردم ابیانه گنجانده شده است. همچنین در ادامه‌ی سفر سری به باغ فین کاشان خواهیم زد تا  لذت سفر را چند برابر کنیم.

تور هرانده تا خمده

تور هرانده و خمده آرند تور شما را به کوچه باغ‌های روستای هرانده تا خمده می‌سپارد. در این مسیر علاوه بر لذت پیاده‌روی در هوای مطبوع کوچخ باغ‌ها، از رودخانه نمرود و طبیعت زیبای منطقه‌ی فیروزکوه لذت خواهید برد.

تور شهرستانک

شهرستانک در مسیر شما و در اطراف شهر کرج واقع شده است. در تور شهرستانک فرصت گشت در کوچه باغ‌های تاریخی این منطقه و بازدید از کاخ ناصری را خواهید یافت

تور جنگل الیمستان

در تور جنگل الیمستان، فرصت بازدید از طبیعت زیبای این منطقه را خواهید داشت. همچنین از جاذبه‌های این تور می‌توان به منظره بدیع قله‌ی دماوند اشاره کرد. در این تور جنگل پیمایی و طبیعت گردی در منطقه الیمستان گنجانده شده است.

تور گلابگیری 

تورهای گلابگیری آرند تور شامل تور نیاسر و تور قمصر به منظور بازدید از فرایند گلاب‌گیری است. در تور گلابگیری قمصر علاوه بر مشاهده مراسم گلابگیری می‌توان به گشت در شهر کاشان مانند بازدید از خانه‌های تاریخی بروجردی‌ها، طباطبایی ها و عباسیان و حمام تاریخی امیر سلطان اشاره کرد.

تور گلابگیری نیاسر نیز علاوه بر بازدید از گلابگیری شامل بازدید از چهار طاقی نیاسر، آبشار نیاسر و گشت در باغ فین کاشان می‌شود.

تور غار علیصدر

در برنامه بازدید از غار علیصدر آرند تور علاوه بر بازدید از غار، گشت در روستای لاله جین نیز گنجانده شده است.

تور ارفع ده و چشمه پراو

از برنامه‌های این تور می‌توان به پیاده‌روی در ییلاق ارفع دره و بازدید از چشمه پراو اشاره کرد. 

تور جنگل و چشمه آبگرم بلیران

اگر علاقه‌مند به پیاده‌روی در جنگل‌های هیرکانی هستید، شرکت در این تور را به شما پیشنهاد می‌کنیم. علاوه بر این در این سفر فرصت بازدید از چشمه‌ی آبگرم بلیران را نیز خواهید داشت.

 

تور قزوین گردی

در قزوین‌گردی با آرند تور بازدید از دروازه تهران قدیم، بقعه‌ی پیغمبریه، بازدید از سر در عالی قاپو، دیوانخانه همایون صفوی، عمارت کلاه فرنگی(چهل ستون)، حسینیه امینی ها، بازدید از حمام قجر، سرای سعدالسلطنه (کاروان سرای سعد السلطنه)، خیابان تاریخی سپه، دروازه کوشک گنجانده شده است.

تور لفور تا هفت آبشار

در این سفر همراه آرند تور باشید تا در جنگل‌‌های لفور گشت بزنید و همچنین با ما به منطقه سوادکوه و شیرگاه سفر کنید. در این سفر همچنین بازدید از آبشار تیرکن یا همان هفت آبشار نیز گنجانده شده است.

انواع تور یک روزه

1. تور یک روزه دریاچه عروس و آبشار دودوزن

تا حالا یک دریاچه دو رنگ را از نزدیک دیده‌اید؟ دریاچه عروس یا دریاچه حلیم جان همان دریاچه دو رنگ است که توجه  طبیعت‌گردان را حسابی به خود جلب کرده‌است. کافی است در این تور 1 روزه شما از صبحگاه در این منطقه سرسبز و خنک حضور داشته باشید تا شاهد دو رنگ بودن دریاچه عروس باشید. جلبک‌های موجود بر روی دریاچه صبح رنگ دریاچه را سبز و در حوالی ظهر با وزش باد و کنار رفتن آن‌ها رنگ دریاچه آبی می‌شود. در این تور یک روزه علاوه بر بازدید از دریاچه عروس به سراغ، آبشار 60 متری دودوزن خواهید رفت. پوشش گیاهی غنی، رودخانه پرآب و چشمه‌های فراوان، پل چوبی که دو طرف رودخانه را به یکدیگر متصل می‌کند، همگی از جمله جاذبه‌های طبیعت‌گردی این سفر یک روزه است.

2. تور یک روزه شهرستانک

یکی دیگر از تورهای یک روزه آرندتور که در دو قدمی تهران قرار دارد، تور یک روزه شهرستانک است. شهرستانک را در واقع می‌توان تور یک روزه کرج نیز دانست. چون در فاصله اندکی از کرج در پیچ و تاب جاده‌ی زیبای چالوس، شما به بهشتی با باغ‌های میوه و کوچه باغ‌های زیبا به نام شهرستانک وارد می‌شوید. شهرستانک ییلاقی خوش آب و هواست که به علت فاصله اندکش از تهران و کرج سالانه گردشگران زیادی را جذب سفر یک روزه به خود می‌کند. در تور یک روزه شهرستانک شما به بازدید از باقی مانده کاخ ناصری نیز خواهید رفت و در کنار پیاده‌روی و طبیعت‌گردی سری هم به این اثر تاریخی می‌زنید.

3. تور یک روزه قلعه رودخان

در بالاترین ارتفاعات فومن، دژی مستحکم و استوار به نام قلعه رودخان وجود دارد که قدمت آن به دوره ساسانیان بر می‌گردد. قلعه رودخان که به قلعه هزار پله نیز شهرت دارد دارای مسیری بسیار زیبا بر فراز کوهستان است. این منطقه آنچنان چشم نواز است که شما متوجه بالا رفتن از حدود هزار پله برای رسیدن به این قلعه نخواهیدشد. درختان سر به فلک کشیده گیلان، پوشش گیاهی غنی منطقه صدای روح نواز رودخانه که در تمام مسیر همراه شماست و زیبایی قلعه رودخان سبب شده این منطقه تبدیل به یکی از جذاب‌ترین مناطق گردشگری ایران شود که بازدید از آن بسبار لذت بخش خواهد بود. تور 1 روزه قلعه رودخان از آن دسته سفرهاست که دوستان کرجی می‌توانند از کرج با ما همسفر شوند. کافی است که به پایانه شهید کلانتری کرج بر اتوبان بیایند و در این سفر یک روزه با ما همراه شوند.

4. تور یک روزه ماسوله

یکی دیگر از تورهای یک روزه که می‌تواند به سفری رویایی برای شما تبدیل شود، تور ماسوله و سفر به این روستای پلکانی است. بافت سنتی و معماری خاص این روستا سبب شده تا خانه‌ها بر دوش یکدیگر ساخته شوند. به گونه‌ای که حیاط همسایه بالایی سقف خانه همسایه پایینی است! پنجره‎های چوبی، گلدان‌های سفالی و شمعدانی‌های رنگارنگ، بازارچه‌های تنگ و باصفا که با پله‌های باریک به یکدیگر راه دارند، امام زاده موجود در نزدیکی بازارچه، مسیر پر پیچ و خم و کوهستانی و پوشیده از جنگل پیرامون روستا، همگی از جمله زیبایی‌های این روستای 800 تا 1000 ساله است. تور یک روزه ماسوله را نیز دوستان کرجی می‌توانند از کرج با ما همسفر شوند. کافی است در این سفر نیز به پایانه شهید کلانتری کرج بر اتوبان بیایند و همسفر ما در این سفر ناب طبیعت‌گردی شوند.

5. تور یک روزه قزوین گردی

یکی دیگر از بهترین تورهای یک روزه، تور قزوین گردی است. این شهر تاریخی 57 سال پایتخت عصر صفوی بوده و به شهر خوشنویسان جهان شهرت دارد. شهر قزوین رتبه اول را در تعداد آثار باستانی در کشور و رتبه سوم آثار باستانی در جهان را در پیشینه خود دارد. در تور یک روزه به این شهر تاریخی، شما برنامه بسیار فشرده دارید و بیش از 9 اثر باستانی همچون خیابان سپه، سردر عالی قاپو، سعدالسلطنه، عمارت کلاع فرنگی، بازار قیصریه، حسینه امینی ها، حمام قجر و آرامگاه حمدالله مستوفی را از نزدیک تماشا می‌کنید. تور 1 روزه قزوین گردی با اینکه به صورت فشرده برگزار می‌شود، اما بسیار پربار خواهد بود و شما را با اندکی از تاریخ عظیم این شهر آشنا می‌کند.

6. تور یک روزه گلاب‌گیری کاشان

تور گلاب گیری کاشان از آن دسته تورهای یک روزه است که در فصل بهار با آغاز گلاب گیری شروع می‌شود و سالانه هزاران مسافر را به تماشای خود دعوت می‌کند. در تور گلاب‌گیری شما به صورت سنتی با با مراسم گلاب‌گیری آشنا می‌شوید به تماشای چشمه و آبشار نیاسر از نزدیک می‌روید. چشمه نیاسر که به چشمه اسکندر نیز شهرت دارد، از قدیمی‌ترین چشمه‌های این منطقه است. آبشار نیاسر علاوه بر کیفیت و خنکی آبش به دلیل داشتن استلاکتیت‌ها و استلاکمیت‌های زیبا در بدنه آبشار منظره‌ی بسیار چشم‌نوازی را ایجاد کرده که از دیدنش سیر نخواهید شد. دلیل تشکیل استلاکتیت‌ها و استلاکمیت‌ها، انحلال سنگ‌های آهکی در طول سالیان متمادی است. آبشار نیاسر در فصل پاییز کمترین و در بهار بیشترین مقدار آب را داراست.

تور یک روزه مختلط

تورهای یک روزه فرصت خوبی برای گشت کوتاه مدت در طبیعت است. برخی از تورهای یک روزه به صورت گروهی برگزار می‌شود. به این صورت که گروهی از افراد آشنا از خدمات تور 1 روزه آژانس مسافرتی استفاده می‌کنند و تور گروهی یک روزه اختصاصی تدارک می‌بینند. اما در اغلب مواقع تور یک روزه یک رویداد عمومی است که مسافران برای شرکت در آن ثبت‌نام می‌کنند.
تورهای مختلط یک روزه در چهارچوب قوانین به تورهای اطلاق می‌شود که مختص گروهی خاص از افراد نیست و هر فردی بسته به تمایل خود در این رویداد گردشگری شرکت می‌کند.

تورهای یک روزه بانوان

تورهای یک روزه تنوع بالایی دارند. شما می‌توانید با درخواست تور یک روزه گروهی، توری همگن با سلایق خود را ترتیب دهید. از جمله تورهای اختصاصی می‌توان به تورهای یک روزه بانوان اشاره کرد. برخی از این تورها جنبه مذهبی دارند و مقصد امکان زیارتی است. برخی از تورهای یک روزه بانوان نیز با هدف گشت و گذار در طبیعت انجام می‌شود.

تورهای یک روزه آرند تنها به همین لیست شش تایی ختم نمی‌شود، بلکه در این مجموعه ما انواع تورهای یک روزه دیگر نیز داریم که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

تور یک روزه اطراف تهران

1. تور یک روزه ابیانه و باغ فین کاشان

یکی از سفرهای یک روزه که فاصله زیادی از تهران ندارد و  می‌توان به عنوان تور یک روزه اطراف تهران سراغ آن رفت، سفر به ابیانه و باغ فین کاشان است. زمانی که نام روستای ابیانه را می‌شنویم، اولین چیزی که در نظر ما ظاهر می‌شود، رنگ سرخ روستاست. این روستا در دامنه کوه کرکس و در 44 کیلومتری شهرستان نطنز قرار دارد. در مورد قدمت روستای ابیانه تاریخ دقیقی ثبت نرسیده ولی براساس اسناد و مدارک باستانی که در این روستا به جای مانده، قدمت آن را چیزی حدود 1500 سال می‌دانند. در این تور 1 روزه شما به بازدید از کهن‌ترین اثر تاریخی ابیانه، آتشکده هارپاک می‌روید. مسجد جامع یکی از مهمترین مساجد ابیانه، که قدمتش به دوره صفویه می رسد را از نزدیک بازدید می‌کنید. به زیارت مسجد 400 ساله، حاجتگاه که در نزد مردم ابیانه بسیار مقدس است خواهید رفت و در نهایت در مسیر بازگشت به سراغ باغ فین کاشان یکی از باغ‌های ایرانی 9 گانه که در یونسکو به ثبت جهانی رسیده می‌روید. تور یک روزه ابیانه و کاشان یک سفر تاریخی پربار است که به شما کمک می‌کند تا با فرهنگ و آثار تاریخی مردم کویری کمی بیشتر آشنا شوید.

2. تور یک روزه طالقان و آبشار کرکبود

تور طالقان و آبشار کرکبود یکی از تورهای یک روزه اطراف تهران است که وقت و زمان زیادی از شما را به خود اختصاص نمی‌دهد. در این تور یک روزه شما به به تماشای درختان بلند قامت و کهن سال طالقان این دره خوش آب و هوا می‌روید و از هوای عاری از آلودگی این منطقه حسابی لذت می‌برید. در تور طالقان و آبشار کرکبود، پس از بازدید از سد طالقان و منزل آقای طالقانی راهی آبشاری زیبا و پرهیبت اما کوچک کرکبود می‌شوید. آبشار کرکبود 5 متر بیشتر ارتفاع ندارد و به دلیل پرآب بودن و عبور از دهانه‌ی باریک تنگه، صدای بسیار با ابهتی دارد. این آبشار از میان صخره‌هایی به ارتفاع 30 تا 50 متر به پایین می‌ریزد. ارتفاع این آبشار با افزایش آب بیشتر می‌شود.

3. تور یک روزه نوا تا دشت آزو

تور نوا تا دشت آزو یکی از تورهای یک روزه اطراف تهران است که در فاصله کوتاه حدود 3 ساعته از تهران در روستای لاریجان و استان مازندران قرار دارد. در این تور یک روزه از روستای نوا تا دشت آزو یک ساعت پیاده‌روی سبک دارید. آزو دشتی وسیع با پوشش مرتعی است که چشم انداز زیبایی از قله داوند دارد. روستای نوا در این منطقه، به دلیل داشتن آب و هوای عالی و آسمان لاجوردی، یکی از 50 رصدگاه برتر در ایران برای برگزاری تورهای آسمان‌نگری یا آسترتوریسم است. این تور یک روزه شما را به بازدید از نمای نزدیکی از قله پرصلابت دماوند می‌برد.

4. تور یک روزه آهار به شکرآب

تور یک روزه آهار به شکرآب یک سفر مفرح و انرژی بخش در اطراف تهران است. در این تور یک روزه شما به بازدید از دو روستای خوش آب و هوای اطراف تهران در منطقه فشم می‌روید. از رودخانه پرآب آهار و درختان و باغ های فراوان این منطقه لذت می‌برید، در نهایت به سمت روستای شکرآب یک پیاده روی 1 تا 2 ساعته خواهید داشت تا به آبشار مشهور و زیبای شکرآب می‌رسید و تنی به آب می‌زنید.

5. تور یک روزه اطراف تهران ارزان

یکی از مزیت‌های برجسته تورهای یک روزه هزینه مالی پایین آن‌هاست. یعنی علاوه بر این که تور یک روزه مجالی برای گردش یا طبیعت گردی کوتاه است، از نظر قیمت هم ارزان‌تر است. در این میان برخی تورها هزینه‌های کمتری در بردارند. از تور یک روزه اطراف تهران ارزان می‌توان به تور یک روزه تنگه واشی، جنگل رودبار و سد لفور اشاره کرد.

تور جنگل‌ گردی یک روزه

هربار که نام تور یک روزه جنگل نوردی به زبان می‌آید، تصویری که بیشتر در ذهن ما جاری می‌شود، مناظر بی‌بدیل و چشم نواز متنوعی است که هرکدام از آن‌ها می‌تواند مقصد یک تور یک روزه برای آخر هفته باشد. در اینجا آرندتور به بخشی از مقاصد مشهور که به عنوان تور یک روزه جنگل نوردی از آن‌ها نام می‌برد، اشاره خواهد کرد:

1. تور یک روزه جنگل الیمستان

تورهای جنگل نوردی یکی از بهترین تورهای یک روزه هستند که می‌توانند آخر هفته شاد و پرانرژی را برای هر طبیعت‌گردی مهیا سازند. یکی از تورهای یک روزه، تور جنگل الیمستان یا طلای سبز ایران است. این جنگل یکی از مناطق بسیار زیبا، مه آلود و اسرارآمیز مازندران بوده که در ارتفاعات این استان در 20 کیلومتری جاده هراز واقع شده‌است. سفر یک روزه به الیمستان و جنگل پیمایی در هوای خنک ارتفاعات آن منطقه می‌تواند حال و هوای شما را حسابی عوض کرده و آرامشی وصف ناپذیر به شما هدیه دهد. در تور یک روزه جنگل الیمستان شما شاهد دشت‌ها، مراتع، جنگل‌های این منطقه هستید. در طبیعت قدم می‌زنید و قله الیمستان را که در ارتفاع 2510 متری از سطح دریاست، از دور دست مشاهده می‌کنید. عکاسی در کنار خوردن یک نهار دلچسب از لذت‌ بخش‌ترین کارهایی است که می‌توان در این طبیعت هوش‌ربا انجام داد.

2. تور یک روزه جنگل راش

تور یک روزه جنگل راش یک تور جنگل نوردی است که شما در آن با درختان راست قامت راش همنشین و همراه می‌شوید. این درختان بسان ستون‌های بلند تا آسمان قد برافراشته‌اند و گویی آسمان را با تنه‌های استوارشان نگه داشته‌اند. زیبایی این منطقه تنها به استواری درختانش نیست، فرشی رنگینی که از برگ‌های رنگارنگ به زیر قدم‌های شما پهن شده فضای جنگل را دلنوازتر می‌کند. پیاده‌روی در این فضای لطیف و تنفس هوای تمیز و خنک ذهن هر طبیعت‌گردی را از هیاهوی شهر دور کرده و انرژی نویی در او می‌دمد. به گونه‌ای که ذره‌ای از استرس و نگرانی‌های زندگی شهری در او باقی نمی‌ماند!

3. تور یک روزه جنگل ارفع ده

اگر دوست دارید یک تور یک روزه طبیعت‌گردی حرفه‌ای برای آخر هفته داشته باشید، پیشنهاد آرندتور به شما، تور یک روزه جنگل ارفع ده است. این جنگل زیبا در 180 کیلومتری تهران و در مسیر جاده فیروزکوه واقع شده‌است. برای پیمودن جنگل‎نوردی روح نواز باید به روستای ارفع ده بروید و از آنجا مسیر جنگل‎نوردی خود را به سمت جنگل ارفع ده و چشمه پراو شروع کنید. هرچه در مسیر پاکوب پیش می‌روید؛ چشم انداز پیش روی شما زیباتر و بکرتر می‌گردد. در طی مسیر از جنگل ارفع ده به سمت چشمه پراو شاهد درختان درهم تنیده و کهنسال و صدای دلنشین پرندگان هستند، به تدریح که در مسیر پیش می‌روید، صدای روح‌نواز چشمه‌ خروشان پراو پررنگ‌تر می‌شود. درنهایت درختان جنگل گم و ناپیدا شده و آسمان زیبای منطقه نمایان می‌گردد. شما به انتهای سفر و چشمه‌ی خروشان پراو رسیده‌اید.

4. تور یک روزه جنگل انجیلی

دوست دارید در میان تابلوی جان‌دار و واقعی از بازی رنگ‌ها قدم بزنید و نفس بکشید؟ تور یک روزه جنگل انجیلی همان تابلوی رنگ آمیزی زنده‌ است که می‌توانید درونش راه بروید و از فضای زیبایش لذت ببرید. درختان انجیلی یک ویژگی بارز دارند که هر بیننده‌ای را محصور زیبایی خود می‌کنند و آن هم طیف گسترده رنگ برگ‌های آن‌ها از بنفش متمایل به قرمز در بهار، سبز تیره و درخشان در تابستان و زرد متمایل به قرمز در پاییز است. تنه‌ی این درختان قهوه‌ای متمایل به قرمز، صاف و صیقلی با لکه‌های قهوه‌ای تا کرم رنگ است. این درختان بلند قامت که گاهی ارتفاعشان به 25 متر نیز می‌رسد.

پس از پیمایش 2 کیلومتر لذت بخش در جنگل‌های انجیلی به آبشار ولیلا می‌رسید که ارتفاع چندانی ندارد، اما منظره آن نیز بسیار زیبا و وصف‌ناپذیر خواهد بود.

5. تور یک روزه جنگل نقله بر

جنگل نقله بر یکی دیگر از تورهای یک روزه است که دوستان و همراهان عزیز ما از کرج نیز می‌توانند با ما همسفر این تور یک روزه شوند.  جنگل نقله بر در دهستانی هم نام با خودش در شهر رستم آباد رودبار واقع شده و در نزدیکی آن رود خروشانی به نام  سفیدرود جریان دارد. این جنگل به دلیل همجواری با رودخانه آب و هوای بسیار خنکی دارد. در کنار این جنگل زیبا می‌توان نمای زیبای قله درفک و شالیزارهای برنج را تماشا کرد. علاوه براین در جنگل نقله بر، سروی کهنسال به نام سرو هرزویل با قدمتی تقربی 3000-1000 ساله وجود دارد. این سرو در سال 1366 در فهرست آثار طبیعی ایران به ثبت رسیده است.

تور یک روزه از کرج

تور یک روزه از کرج مجموعه تورهایی است که دوستان ما می‌توانند از کرج همراه ما شوند. در این تورهای یک روزه به دلیل اینکه ما به استان گیلان سفر می‌کنیم، می‌توانیم در پایانه شهید کلانتری کرج بر اتوبان این همراهان را سوار کنیم. برخی از این تورهای یک روزه عبارتند از:

1. تور یک روزه ییلاق سی دشت

یکی از مناظر هوش ربا که در نزدیکی تهران در نزدیکی رستم آباد قرار دارد و مناسب تور یک روزه است، ییلاق سی دشت است. ییلاق سی دشت در مسیر کوه درفک قرار گرفته و بسیار خوش آب و هواست. تماشای این منطقه در چهار فصل سال می‌تواند حال و هوای شما را حسابی عوض کند. در سفر یک روزه علاوه بر تماشای مناظر بکر این منطقه به بازدید از غار دربند رشی، تنها غار باستان‌شناختی باقی مانده از عصر پارینه‌سنگی می‌روید. این غار در سال 1384 در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده‌‌است. دسترسی به غار دربند رشی اصلا سخت نیست و حدودا 20 دقیقه پیاده روی با شیب متوسط دارد.

2. تور یک روزه ییلاق سلانسر

ییلاق سلانسر در نزدیکی رودبار و در 12 کیلومتری شهر رستم‌آباد واقع شده‌ و به دلیل نزدیکی به تهران و کرج، یکی از مقاصد مناسب برای تور یک روزه است. مسیر این ییلاق پر و پیچ و خم اما زیباست و شما در طی این مسیر می‌توانید کوه درفک و قله‌ی زیبایش را از دور تماشا کنید. پوشش گیاهی غنی، مراتع سرسبز و گله‌های گوسفندان و مزارع و کوه‌های سرسبز از جمله زیبایی‌های این تور یک روزه است. اگر خوش شانس باشید به تدریج با ازدحام ابرها می‌توانید شاهد اقیانوس ابر در این منطقه باشید.

3. تور یک روزه نورچشمه تا غار آبی دیورش

در تور یک روزه نورچشمه تا غار دیورش، پس از جنگل پیمایی در منطقه نورچشمه در 7 کیلومتری بخش توتکابن از شهرستان رودبار به روستای دیورش با قدمت تقریبی 5000 ساله می‌رسید. در این مسیر از پلی مشهور به نام گِل پل و چشمه‌ی پرآب سفیداب با آب خنک، سبک و گوارایش عبور می‌کنید. غار طبیعی نورچشمه را از نزدیک تماشا می‌کنید.. پیاده‌روی در جنگل نورچشمه را ادامه می‌دهید تا به ییلاق لارنه با طبیعت بسیار زیبا و متراکمش می‌رسید. علاوه براین در این منطقه می‌توانید قله درفک را به ارتفاع 3500 متر به صورت یک چشم انداز زیبا از دور تماشا کنید.

4. تور آبشار روخانکول

تور یک روزه آبشار روخانکول، شما را به یک سفر یک روزه هیجان انگیز و نیسان سواری می‌برد. استان گیلان همواره یکی از استان‌های زیبای ایران است که مناطق جذاب و دیدنی آن می‌تواند مقصد بسیار مناسبی برای سفرهای کوتاه باشد. کافی است کمی در دل جنگل‌های هیرکانی، جنگل پیمایی کنید تا در نهایت صدای دلنشین آبشار روخانکول به استقبال شما بیاید. شما به انتهای سفر جذاب تور یک روزه و تماشای آبشار رسیده‌اید.

تور یک روزه شمال

شمال ایران آنقدر مناطق جذاب و شگفت آور زیادی دارد که هرکدام از آن‌ها می‌تواند یک مقصد ناب برای سفر یک روزه و یا چند روزه باشد. در این قسمت ما به معرفی برخی از تور 1 روزه شمال می‌پردازیم:

1. تور یک روزه آبشار بولا

دوست دارید در سفری یک روزه به سراغ آبشاری سبزگون بروید؟ یکی از سفرهای بسیار متفاوت یک روزه که می‌توان در تور 1 روزه شمال به بازدید از آن رفت، آبشار بولا یا اوبن است. این آبشار به ارتفاع 1750 متر در مرز میان استان سمنان  مازندران واقع شده و تمام قامتش با خزه‌های سرسبز پوشیده شده‌است. این سفر با جنگل نوردی با شیب تند در کنار پوشش گیاهی این منطقه محافظت شده آغاز می‌شود. اما نگران نباشید، مناظر پیرامون شما آنچنان زیباست که اصلا متوجه شیب تند مسیر نخواهید شد. در نهایت باشنیدن صدای روح نواز و دلنشین آبشار بولا متوجه می‌شوید به انتهای سفر یک روزه رسیده‌اید. 

2. تور یک روزه آبشار ترز

تور یک روزه به آبشار ترز، در استان مازندران در سوادکوه شمالی قرار دارد و شما را دعوت به جنگل پیمایی و تماشای جنگل‌های هیرکانی، شنیدن آواز پرندگان در سکوت جنگل، صدای دلنواز و روح ‌بخش رودخانه، کلبه‌های جنگلی، پوشش گیاهای بی‌نظیر منطقه می‌کند. در این منطقه پرندگان بی‌نظیر و متنوعی همچون قرقاول، تیکا، سار، جغد، کبوتر جنگلی و انواع پرندگان گنجشک‌سان وجود دارند که دوستان علاقه مند به پرنده‌نگری می‌توانند از تماشای آن ها لذت ببرند.

3. تور یک روزه آبشار درازکش

اگر عاشق آب تنی هستید، تور یک روزه آبشار درازکش یکی از گزینه‌های بسیار مناسب برای شماست تا بتوانید در این آبشار زیبا 7 متری تنی به آب بزنید. آبشار درازکش در ابتدای ورودی‌اش یک حوضچه وسیع، نسبتا عمیق دارد که  می‌توان در آن شنا کرد. در حدود 200 متر آن طرف‌تر یک حوضچه دیگر نیز وجود دارد که به دلیل سنگ‌های زیاد و عمق کمش مناسب برای آب بازی نیست. آبشار درازکش به آبشار دو قلو نیز شهرت دارد و محلی‌ها به آن چلچلی و شرشری هم می‌گویند.

4. تور یک روزه آبشار کلیره

تور یک روزه آبشار کلیره یک سفر جذاب و مناسب برای آخر هفته است. در این تور یک روزه شما به تماشای روستای بکر و آبشار بی‌نظیر کلیره می‌روید در دنیای رنگ‌ها به جنگل نوردی می‌پردازید تا در نهایت به آبشار جذاب 10 متری کلیره می‌رسید. آبشر کلیره در روستای بتلیم رود در فاصله 45 کیلومتری از سجادرود شهر بابل واقع شده‌است.

5. تور یک روزه تنگه دار

تنگه دار از آن سفرهای جانانه تابستانه است که به صورت تور یک روزه برگزار می‌شود. در این سفر شما شاهد جنگل‌های منجسم و سرسبزی بسان جنگل‌های آمازون هستید و می‌توانید پس طی مدتی جنگل‌نوردی و رودخانه‌نوردی به محلی برسید که حوضچه‌هایی برای شیرجه زدن و آب بازی در آن‌ها مهیاست. آب در این حوضچه‌ها حداقل تا سینه شما می‌رسد. این تور یک روزه زمان زیادی از شما نمی‌گیرد و در فاصله حدودا 4 ساعته از تهران قرار دارد. در این سفر یک روزه شما به سمت نوشهر حرکت می‌کنید. تنگه دار در 8 کیلومتری این شهر زیبا واقع شده‌است.

سفرهای یک روزه همان طور که قبلا هم گفته شد متنوع و مختلف هستند و می‌توان در چهار  فصل سال از این سفرهای ناب کوتاه استفاده کرد. در ادامه برخی مناطق را به صورت جداگانه برای فصول مختلف سال به شما پیشنهاد خواهیم کرد:

تور یک روزه بهار

بهار فصل نو شدن است. در این فصل طبیعت در نهایت زیبایی خود به سر می‌برد، درختان تازه از خواب زمستانی بیدار شده و همه چیز تر و تازه و شاداب است. شاخه ها همه جوانه زده‌اند. همه چیز بوی سبزی و طراوت و تازگی می‌دهد. برخی مقاصد بی‌نظیر تور یک روزه که می‌توانید در این فصل به بازدید از آن‌ها بروید عبارتند از:

1. تور یک روزه آبشار هریجان

تور یک روزه آبشار هریجان یکی از مناطق خوش آب و هواست که در فاصله کوتاهی از تهران در منطقه کلاردشت قرار دارد. این روستا جمعیت کمی داشته و در آن سکوت دلچسبی جاری است که زیبایی و آرامش آن را تکمیل می‌کند. در این منطقه آبشاری به نام آبشار هریجان وجود دارد که در کنار دشت سرسبز و گل‌های وحشی و آواز پرندگان این سفر را مناسب یک تور یک روزه آرامش بخش در دل طبیعت می‌کند. هریجان جزو مناطق حفاظت شده بوده و شکار در آن ممنوع است.

2. تور یک روزه دریاچه شورمست

تور یک روزه دریاچه شورمست شما را به بازدید از دریاچه‌ای طبیعی در شهرستان سوادکوه می‌برد. فاصله اندک دریاچه از تهران، درختان کهنسال قدبرافراشته، قایق سواری در دریاچه تنها بخشی از جاذبه‌های این سفر یک روزه است. تماشای پل ورسک از نزدیک و آبشار چشمه علی که در شرق روستای ورسک به ارتفاع 20 متر جاری است، بخشی دیگر از جاذبه‌های این تور یک روزه است که می‌توانید از آن لذت ببرید.

3. تور یک روزه دشت شقایق لار

تصویر کنید در فصل زیبای بهار در دشتی 31 هزار هکتاری و پر از گل‌های نگارنگ هستنید، دامن این دشت با شقایق‌ها، زنبق‌های وحشی و گل‌های زرد پوشیده شده‌است. این دشت زیبا با وجود 400 گونه گیاهی و 159 گونه حیوانی در سال 1354 به ثبت ملی رسیده‌است. جاذبه‌های این تور یک روزه تنها به دشت زیبای لار و گل‌های رنگانگش ختم نمی‌شود، در این سفر یک روزه به بازدید از آبشار شاهاندست، مرتفع‌ترین آبشار مازندران و دومین آبشار بلند ایران می‌روید و  این آبشار 62 متری را از نزدیک تماشا خواهید کرد.

4. تور یک روزه ییلاق فیلبند

هربار که نام ییلاق فیلبند را می‌شنویم، به یاد پدیده اقیانوس ابر می‌افتیم که  معمولا در این منطقه رخ می‌دهد. اگر خوش شانس باشید می‌توانید در فیلبند شاهد این پدیده بسیار جالب  باشید. این ییلاق خوش آب و هوا در ارتفاعات مازندران در 56 کیلومتری از آمل قرار دارد و به دلیل دشت وسیع و طبیعت بی‌نظیر و آب و هوای خنکش مقصد بسیار مناسبی برای سفرهای یک روزه در روزهای گرم تابستان است. تور یک روزه فیلبند یک انتخاب مناسب برای افرادی است که قصد دارند یک سفر کوتاه اما انرژی بخش در اطراف تهران داشته باشند.

تور یک روزه تابستان

در اوج هوای گرم تابستان می‌توان با تورهای یک روزه به مناطق خنک و دلچسب ایران از گرمای روزهای گرم تابستان فرار کرد و در عین حال از مناظر بی‌نظیر و هوای خنک منطقه لذت برد و حتی تنی به آب زد و حسابی خنک شد. با ما همراه باشید تا با برخی از پیشنهادات هیجان انگیز ما در تورهای یک روزه تابستان بیشتر آشنا شوید. همان طور که اشاره شد، مناظر دیدنی و خنک زیادی برای روزهای گرم تابستان وجود دارد که می‌توان به صورت یک تور یک روزه به بازدید از آن‌ها رفت. ما در این قسمت به برخی از آن‌ها فقط اشاره می‌کنیم:

1. تور یک روزه لفور تا هفت آبشار

اگر به دنبال داشتن یک روز آرام و به دور از هیاهوی شهر هستید، جنگل لفور گزینه مناسبی است. جنگل لفور به دلیل داشتن پوشش جنگلی متنوع و آب و هوای مناسب و آبشارهای متعددش یک گزینه مناسب برای سفر یک روزه است. در این تور یک روزه شما می‌توانید در جنگل‌های هیرکانی منطقه قدم بزنید و پس از بازدید از منطقه لفور به سراغ هفت آبشار زیبا بروید. هفت آبشار مجموع هفت ابشار کوپک و بزرگ هستند که به صورت پلکانی پشت سرهم در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و بلندترین آن‌ها 9 متر ارتفاع دارد.

2. تور یک روزه مرداب دیوک

مرداب دیوک در فاصله کوتاه 4 ساعته از تهران قرار گرفته و یک مقصد بسیار مناسب برای تور یک روزه آخر هفته است.  مرداب دیوک در نزدیکی جنگل کلاردشت واقع شده و شما باید یک پیاده‌روی 2 تا 3 ساعته در میان جنگل‌های هیرکانی این منطقه داشته باشید تا به مرداب دیوک برسید. پس از یک جنگل پیمایی در مسیری دلربا و مه آلود به همراه صدای روح‌نواز پرندگان به مرداب دیوک، فرشی گسترده و سبزرنگ می‌رسید. این مرداب یکی از مناظر بسیار بکر برای عکاسی است. بنابراین در سفر یک روزه به این منطقه، توصیه می‌شود حتما دوربین عکاسی همراه خود داشته باشید تا عکس‌های ناب از این فضای روح نواز بگیرید.

3. تور یک روزه رودخانه نوردی ترو

آب بازی و شنا کردن در روزهای گرم تابستان آن هم در دل طبیعت لطف و صفای خاص خودش را دارد. تور یک روزه رودخانه‌نوردی ترو این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا در یک سفر کوتاه آخر هفته یک تجربه شاد و مفرح را در کنار دوستانتان و یا همسفرانتان داشته باشید. در این سفر یک روزه در دل طبیعت شما علاوه بر رودخانه‌نوردی، جنگل پیمایی در دل جنگل‌های هیرکانی منطقه بابل نیز خواهید داشت.

4. تور یک روزه دریاچه ارواح

اگر دوست دارید یک سفر عجیب، بکر و متفاوت اما کوتاه در نزدیکی تهران تجربه کنید با ما در تور یک روزه دریاچه ارواح همراه شوید. دریاچه ارواح یکی از بکرترین مناطق جنگلی استان مازندران است که در نزدیکی نوشهر واقع شده. برای رسیدن به دریاچه ارواح باید از جنگلی با درختان قد افراشته و سربه فلک کشیده و فضایی مه‌آلود عبور کنید، تا به دریاچه ارواح برسید. در این دریاچه مرموز، درختانی را مشاهده خواهید کرد که گویی سر و ته و برعکس در این دریاچه ایستاده‌اند. تماشای این فضا در عین زیبایی فوق‌العاده کمی ترسناک و وهم آمیز نیز خواهد بود وهم آمیزی فضا با شنیدن صدای حیوانات وحشی و حشرات مختلف که در چهار فصل سال در این منطقه زندگی می‌کنند، بیشتر نیز می‌شود. این دریاچه دارای درختان پهن برگ بوده و قدمت آن به دوران کرتاسه میانی یا کواترنری می‌رسد. همین امر سبب شده تا این دریاچه در میراث طبیعی ایران قرار بگیرد و به ثبت ملی برسد.

تور یک روزه پاییز

پاییز فصل عاشقی و بازی با رنگ‌هاست. در این فصل سفر به مناطق بکر و متنوع ایران بسیار دل انگیز و چشم‌نواز خواهد بود. در این قسمت ما بخشی کوتاه و مختصر از سفرهای کوتاه یک روزه آرندتور که در تور یک روزه پاییز برگزار می‌شود را به شما معرفی می‌کنیم. پس همچنان با ما همراه باشید.

1. تور یک روزه غار علیصدر

دوست دارید در میان تورهای یک روزه طبیعت گردی سراغ غارهای آبی ایران نیز بروید؟ تور یک روزه غار علیصدر، یکی از سفرهای کوتاه و یک روزه است که شما را به بازدید از غار علیصدر می‌برد. قدمت غار علیصدر به دوران دوم زمین‌شناسی یعنی ژوراسیک می‌رسد. این غار بیست و دومین اثر طبیعی ایران است که در فهرست میراث فرهنگی به ثبت رسیده است. با ما در این تورر یک روزه همراه باشید تا ضمن بازدید از غار زنده و پویای علیصدر با قدمت بین 190-136 سال، طولانی‌ترین مسیر قایقرانی درون غار را تجربه کنید. علاوه بر بازدید از این غار تاریخی به پایتخت سفال ایران، شهر لالجین که در 17کیلومتری همدان قرار دارد، می‌روید و از سفال‌های زیبای این منطقه دیدن کرده و سوغاتی سفرتان را نیز خریداری می‌کنید.

2. تور یک روزه دریاچه فراخین

تور دریاچه فراخین، یک سفر یک روزه به یکی از مناطق بکر ایران است که زمان زیادی از وقت شما را هم به خود نمی‌گیرد. دریاچه فراخین در مسیری بسیار سرسبز و بکر قرار گرفته است. برای رسیدن به این دریاچه شما از قلب جنگلی سرسبز با درختان سربه فلک کشیده‌ عبور می‌کنید تا به دریاچه‌‌ی مسحور کننده فراخین می‌رسید. این دریاچه وسعت چندانی ندارد و بیشتر شبیه تالاب است. دریاچه فراخین مسیر پر پیچ و خم داشته و بسیار مه آلود است. این منطقه یک فضای بسیار مناسب برای پیاده‌روی و یا مدیتیشن است. در این تور یک روزه علاوه بر کسب آرامش در این فضای رازآلود، حتما دوربین عکاسی همراه خود داشته باشید تا عکس‌های ناب از این منطقه بی‌نظیر بگیرید.

تور یک روزه زمستان

یکی دیگر از ویژگی‌های ممتاز کشورمان ایران، مناطق دیدنی متنوع آن است که به شما این امکان را می‌دهد در چهار فصل به سفرهای یک روزه و یا چند روزه بروید. در این قسمت آرندتور قصد دارد بخشی از این تورهای یک روزه را با شما در میان می‌گذارد.

1. تور یک روزه تپه های مریخی تا تونل نمکی

با سرد شدن هوا بازار سفرهای یک روزه کویرنوردی و بازدید از مناطق گرم طبیعت ایران داغ می‌شود. تور یک روزه تپه های مریخی تا تونل نمکی یک سفر بی‌نظیر به منطقه‌ای است که در فاصله کوتاه از تهران قرار دارد. تپه های مریخی در ایوانکی و گرمسار قرار گرفته و طبیعتی بسیار بکر و آرام دارد. در این تپه‌ها شما شاهد مناظری هستید که گویی یک نقاش ماهر آن را در گستره‌ی افق پیش روی شما نقاشی کرده‌است. استفاده از رنگ زرد و قرمز بر روی تپه‌های مریخی و فرسایش خاکی و آبی دلیل نامگذاری این تپه‌هاست. تپه‌های مریخی در واقع یک پدیده زمین‌شناسی به نام هزاردره است که در مناطق کویری و نیمه کویری رخ می‌دهد. در این تور یک روزه علاوه بر بازدید از این تپه‌ها به سراغ روستای تاریخی پاده و معادن نمک گرمسار خواهید رفت و مناظر بکر و بسیار زیبایی از سنگ نمک‌های غول پیکر را از نزدیک مشاهده می‌کنید.

2. تور یک روزه کویر مرنجاب

کویر مرنجاب یکی از زیباترین کویرهای ایران در شمال شهرستان آران و بیدگل است که در کنار کاروانسرای شاه عباسی قرار دارد. در کویر مرنجاب علاوه بر قدم زدن بر شن های داغ منطقه که خود یک تجربه منحصر به فرد است می توانید لذت شتر سواری، آفرود سواری، موتور چهار چرخ سواری را نیز در این تور یک روزه تجربه کنید و کمی آدرنالین خونتان را بالا ببرید.

3. تور یک روزه کویر ابوزید آباد و شهر زیرزمینی اویی

اگر اهل کویرنوردی و سفرهای کویری هستید، کویر ابوزید آباد و شهر زیرزمینی اویی از مناطق بی‌نظیری هستند که می‌توانید به عنوان تور یک روزه زمستان به سراغ آن‌ها بروید. کویر ابوزید آباد یکی از مناطق جذاب کویرنوردی است که مشتاقان بسیاری در میان کویرنوردان حرفه‌ای دارد. علاوه بر کویرنوردی و استفاده از سکوت زیبایی کویر در این سفر یک روزه به بازدید از شهر تاریخی اوئی، قدیمی‌ترین شهر زیر زمینی جهان خواهید رفت. در این سفر کوتاه شما علاوه بر آشنایی با کویر ابوزیدآباد به عنوان جاذبه طبیعی با دو جاذبه تاریخی این منطقه یعنی شهر زیرزمینی اوئی و کاروانسرای 400 ساله ابوزید آباد نیز آشنا خواهید شد.

تورهای یک روزه طبیعت گردی

چیدن برنامه برای تور یک روزه، یکی از تخصص‌های ما در آرندتور است. ما به شما کمک می‌کنیم تا با شرکت در طرح‌های تور یک روزه، برنامه‌ای هیجان‌انگیز برای آخر هفته خود بسازید. اگر محدودیت زمان و یا بودجه، چالش اصلی شما برای تعطیلات است، به تورهای یک روزه ما اعتماد کنید.

تور یک روزه کلوت شهداد

کلوت شهداد یک پدیده زمین شناسی است که طبیعت در اثر فرسایش زمین از طریق باد و آب این اشکال را می‎سازد. این پدیده زیبا هرساله مورد توجه گردشگران داخلی و جهانگردان خارجی زیادی قرار می‌گیرد. کلوت شهداد یک منطقه ساکت اما بسیار باشکوه است که در کمتر جایی می‌توان این پدیده را از نزدیک تماشا کرد.

تور خانوادگی یک روزه

دوست دارید روزی جذاب برای خانواده خود بسازید؟ دنبال برنامه‌ای تفریحی که در محیطی خانوادگی برگزار شود هستید؟ تورهای خانوادگی یک روزه ما به مقاصد متفاوت طبیعی یا تاریخی، بهترین گزینه برای شما هستند. شما می‌توانید بنا بر سلیقه خود از لیست تور یک روزه خانوادگی ما که برای مقاصد مختلفی طراحی شده‌اند، گزینه‌ای را انتخاب کنید تا آخر هفته‌ای خاطره‌انگیز خلق کنید.
شما می‌توانید سفرتان را در جنگل‌های انبوه شمالی شروع کنید و از آب‌وهوای کم‌نظیر آن مناطق لذت ببرید. اگر طرفدار ساختمان‌های تاریخی و معماری سنتی ایرانی هستید، می‌توانید تور یک روزه کاشان را انتخاب کنید تا از معماری هنرمندانه ساختمان‌های تاریخی این شهر، غرق لذت و حیرت شوید. همه‌چیز به شما و سلیقه‌تان بستگی دارد.
سفر به دل جنگل‌های بکر، گشت‌وگذار در ابنیه تاریخی و یا کشف کردن نقاط کمتر شناخته شده تهران، پیشنهاد ما به شما برای انتخاب تور خانوادگی یک روزه هستند. کافی است نگاهی به لیست تور یک روزه ارزان، اقتصادی و البته جذاب ما بیندازید تا گزینه مطلوبتان را پیدا کنید.

تور یک روزه جمعه

شما اهل گذراندن جمعه‌ای ساکت و آرام در خانه هستید یا دوست دارید برای روز تعطیل هفته خود، برنامه‌ای برای گشت‌وگذار بچینید؟ تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که جمعه تعطیلتان، سری به اطراف شهر بزنید و روزتان را با تماشای مناظر طبیعی بسازید؟
یکی از بهترین نقاط قوت تورهای یک روزه این است که در کمترین زمان و با کمترین هزینه ممکن، حال ‌و هوایتان را عوض می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم که یک‌بار در آخر هفته تور یک روزه از تهران یا بسته به محل زندگی‌تان، سایر نقاط ایران را امتحان کنید تا از نتیجه شگفت‌زده شوید. این برنامه‌ها به شما کمک می‌کنند تا با انرژی مضاعفی برای شروع هفته کاری‌تان آماده شوید.
می‌توانید برنامه تور آخر هفته خود را به مقصد طبیعت تنظیم کنید. به این منظور، برنامه‌های زیادی در برابر شما قرار دارند که کافی است بنا بر سلیقه خود، یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. تور یک روزه چالوس، یکی از زیباترین شهرهای نزدیک به تهران، یکی از گزینه‌هایی است که می‌تواند برای علاقه‌مندان به طبیعت بسیار جذاب باشد.

تور یک روزه پنجشنبه

برنامه‌ریزی برای سفری یک روزه جایزه بزرگی است که می‌توانید در انتهای هفته کاری خسته‌کننده به خودتان بدهید. می‌توانید برنامه سفرتان را در روز پنجشنبه اجرا کنید تا روز جمعه برای استراحت، تجدید قوا یا رفتن به مهمانی وقت کافی داشته باشید.
اگر ساکن تهران باشید، دستتان برای انتخاب برنامه سفر باز است. می‌توانید با جستجویی ساده، لیست طویلی از تور یک روزه حرکت از تهران را پیدا کنید که به مقصد شهرهای اطراف انجام می‌شود. حتی می‌توانید پا را فراتر بگذارید و به استان‌های اطراف بروید. نظرتان درباره سفری یک روزه به گیلان، مازندران یا سمنان چیست؟
البته اگر ساکن تهران نیستید هم نگران نباشید. بسته به محل زندگی‌تان، تورهای زیادی برای شهرهای اطراف یا شهر خودتان وجود دارد که همگی قابلیت اجرا در کمتر از یک روز را دارند و می‌توانند گزینه‌ای عالی برای به پایان رساندن هفته شلوغ و پرکارتان باشند. همین حالا به تقویمتان نگاه و روزی را انتخاب کنید. به دوستان پایه تفریح و سفر پیام دهید و گروه کوچکی از عزیزانتان بسازید تا برای ساختن خاطره‌ای خوش آماده شوید.

تور یک روزه با قطار

نظرتان درباره سفر با قطار چیست؟ قطار یکی از محبوب‌ترین وسایل نقلیه برای سفر است و استفاده از آن می‌تواند تجربه‌ای هیجان‌انگیز باشد. هیچ فکرش را می‌کردید که تورهای یک‌روزه‌‌ای وجود دارند که شروع و پایان آن‌ها با قطار انجام می‌شود؟
مسیرهای ریلی بسیار زیبایی در ایران وجود دارند که تماشای آن‌ها خالی از لطف نیست. شما می‌توانید با استفاده از قطار سری به شهرهای شمالی بزنید و تماشاگر مسیر ریلی زیبایی باشید که تهران را به سمنان متصل می‌کند. تماشای مناظر زیبای مسیری که از مازندران می‌گذرد، گذر از پل ورسک و دیدن شهرهای زیبای شمالی، می‌تواند تجربه‌ای خاطره‌انگیز برای شما باشد.
همچنین این امکان را خواهید داشت که با تور یک روزه بندر انزلی، از مسیر ریلی استان گیلان دیدن کنید و در کمتر از یک روز، به تهران بازگردید. اگر دنبال فهرستی از تور یک روزه حرکت از تهران هستید، می‌توانید تور با قطار را هم در لیست انتخابی‌تان قرار دهید.

تور یک روزه تهران گردی

چه باور داشته باشید چه نه، تهران شهر ناشناخته‌ها است و هر چقدر هم که آن را گشته باشید، بازهم جایی برای کشف کردن دارد. تور 1 روزه تهران نه‌فقط برای کسانی که مقیم این شهر نیستند، بلکه برای ساکنین این شهر هم تجربه‌ای جالب خواهد بود.
باید اعتراف کنیم که دیدنی‌های تهران آن‌قدر زیاد هستند که یک روز برای سر زدن به همه آن‌ها، کم است. البته این ویژگی به جذاب و متنوع شدن تورهای تهران کمک کرده است. موزه‌های دیدنی، خیابان‌های محلات قدیمی، کاخ‌ها، فرهنگسراها و پارک‌هایی که در کوهپایه‌ها بنا شده‌اند، می‌توانند هر سلیقه‌ای را راضی کنند.
سر زدن به ساختمان‌های تاریخی و سرک کشیدن به تاریخ این شهر، گشت‌وگذار در محله‌های قدیمی و اتراق کردن در طبیعت از گزینه‌هایی هستند که می‌توانند تور تهران‌گردی را به گزینه‌ای وسوسه‌انگیز برای گذراندن تعطیلات آخر هفته تبدیل کنند.

قیمت تور یک روزه

پس از اینکه در مورد انواع تور یک روزه و لیست آن‌ها صحبت کردیم، زمان آن رسیده که در مورد قیمت تور یک روزه سخنی کوتاه با یکدیگر داشته باشیم. همان‌طور که قبلا هم اشاره شد، قیمت تور یک روزه معمولا بسیار مناسب و متنوع است و بستگی به خدمات تور، تعداد وعده‌های اصلی و نوع وسیله نقلیه نیز دارد. اما در کل،  قیمت تور یک روزه بسیار مناسب است چون معمولا مسافران وعده نهار را همراه خود می‌آورند.

نحوه خرید تور یک روزه

برای خرید تور یک روزه می‌توان یکی از سه روش زیر را به کار برد:

1. خرید اینترنتی آنلاین

برای خرید اینترنتی آنلاین کافی است که فرم تور یک روزه را پر کنید و مبلغ را به شماره ای که در  سایت قرار داده شده، واریز بفرمایید و فیش واریزی را به همراه عکس کارت ملی در شماره واتس آپی که در سایت گفته شده ارسال کنید.

2. رزرو تور یک روزه

رزرو تور یک روزه به چند صورت انجام می‌گیرد. در شیوه اول کافی است به شماره حسابی که در سایت گذاشته شده، مبلغ تور یک روزه را کارت به کارت کنید و سپس به شماره واتس آپی که در سایت گذاشته شده، عکس فیش واریزی و کارت ملی خود را ارسال کنید.

نوع دیگر خرید آنلاین  رزرو بدون پرداخت است. در این شیوه، رزرو تا 48 ساعت باقی می‌ماند و پس از 48 ساعت همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت تا از تصمیم شما در شرکت به تور باخبر شوند. شیوه‌ای دیگر نیز در رزرو تور یک روزه وجود دارد. شما می‌توانید با آژانس تماس گرفته و به صورت تلفنی تور مورد نظرتان را رزرو کنید.

3. خرید حضوری

برای خرید حضوری می توانید به آدرس دفتر آژانس مسافرتی که در سایت آمده مراجعه کرده و ضمن پرس و جوی بیشتر در مورد سفر، ثبت نامتان را به صورت حضوری انجام دهید.

سوالات متداول خرید تور یک روزه

 • زمان تورهای شروع و بازگشت تورهای یک روزه به چه صورت است؟

معمولا زمان حرکت بامداد و زمان برگشت ساعات آخره همان روز استچه وسیله نقلیه‌ای برای تور یک روزه درنظر گرفته شده؟

 • چه وسیله نقلیه‌ای برای تور یک روزه درنظر گرفته شده؟

در اکثر تورها وسیله نقلیه اتوبوس وی آی پی است و در تعدادی از تورها، اتوبوس عادی در نظر گرفته شده است.

 • هزینه‌ تورهای یک روزه معمولا چقدر است؟

هزینه تورها وابسته به مقصد متفاوت است. اما بطور میانگین 500 تا 800 هزار تومان است.

 • برای تور یک روزه چه وسایلی ضروری است؟

هر تور به تجهیزات خاص خود احتیاج دارد. برای مثال در تورهای کویرگردی باید لباس خنک، یک دست لباس اضافه و صندل به همراه داشت اما در تورهای دیگر این وسایل مورد نیاز نیستند.بیشــتر
تورهای یک روزه

گام اول از دوازده گام صعود به قله های سبلان و دماوند کوهنوردی صعود به قله لتمال

سفر 1 روزه در 1402/03/14
290,000 تومان

گام اول از دوازده گام صعود به قله های سبلان و دماوند کوهنوردی صعود به قله چین کلاغ

سفر 1 روزه در 1402/03/15
290,000 تومان

در پیچ و تاب جنگلهای هیرکانی ارفع ده و چشمه پراو

سفر 1 روزه در 1402/03/18
750,000 تومان

افسون برگ و باد و الیما جنگل الیمستان

سفر 1 روزه در 1402/03/18
700,000 تومان

قصه های شهر مینودری قزوین گردی

سفر 1 روزه در 1402/03/19
675,000 تومان

روستای سرخ تا حوض آرزو ابیانه و باغ فین

سفر 1 روزه در 1402/03/25
700,000 تومان

قدم زدن در جنگلهای هیرکانی لفور تا هفت آبشار

سفر 1 روزه در 1402/03/25
750,000 تومان

افسون برگ و باد و الیما جنگل الیمستان

سفر 1 روزه در 1402/03/26
700,000 تومان

قصه های شهر مینودری قزوین گردی

سفر 1 روزه در 1402/04/01
675,000 تومان
مقایسه تور
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
 • متن
 • نام
 • ایمیل
عطایی
1402/02/22 15:16
با درود تور یکروزه بازدید از کاخ گلستان و موزه جواهرات سلطنتی و... ندارید؟
پاسخ دهید...
ناشناس
1402/01/22 10:00
سلام مبدا از کرج ندارین؟
پاسخ دهید...
ناشناس
1402/01/15 19:42
سلام وقت بخیر تور یک روزه اطراف تهران کرج برای پنجشنبه ۱۷ فرو دین دارین؟
پاسخ دهید...
زهره
1401/12/19 08:24
با سلام و احترام لطفا بفرمایید چگونه می‌توان از تورهای یک روزه در ایام عید زودتر مطلع بشیم؟ ممنون
پاسخ دهید...
عسل
1401/12/17 23:41
سلامیک خانم مجرد هستممیخواهم در ماه اسفند تورهای یکروزه شما را تجربه کنمنیاز به سرویس بهداشتی بصورت مکرر داریم بفرمایید بهترین پیشنهادتان چیست؟
پاسخ دهید...
فرزاد
1401/12/08 13:52
سلام و عرض ادب در ایام عید 1402 تور های یک روزه اجرا میشه یا خیر؟ لیست تورهای یک روزه ایام نوروز رو اعلام فرمایید. متشکرم
پاسخ دهید...
زینب
1401/11/30 10:55
سلام با یچه چهار ساله هم میشه اومد تورهای یک روزه ؟ خسته کننده براش؟
پاسخ دهید...
تنهای تنها
1401/11/25 15:28
با سلام و عرض ادب خیلی دوست دارم با تور شما سفر کنم . ولی متاسفانه بعلت هزینه های زیاد برام سخته . اگر امکان تخفیفاتی برای معلولین باشه . خوشحال میشم جواب بدید. با تشکر از مدیریت آرند تور
پاسخ دهید...
ناشناس
1401/11/11 18:55
با سلام امکانش هست برای ۲۷ بهمن هم تور خواف بزارید؟؟ممنون میشم
پاسخ دهید...
عاشق کوه های تهران
1401/10/20 17:24
سلام و عرض ادب در ایام عید 1402 تور های یک روزه اجرا میشه یا نه؟
پاسخ دهید...
عاشق کوه های تهران
1401/10/20 17:23
سلام و عرض ادب در ایام عید 1402 تور های یک روزه اجرا میشه یا نه؟
پاسخ دهید...
تنها
1401/10/11 21:24
سلامآیا تنهایی با تور سفر کردن هم دلچسب هست؟
پاسخ دهید...
تولید محتوا آرندتور
1401/10/13 11:16
با سلام و احترام
بله قطعا سفر در تورهای یک روزه و چند روزه به تنهایی هم دلچسب هستش به این دلیل که شما تنها نیستین در سفر و با بقیه همسفران بهتون خوش میگذره
باتشکر از پیام شما
صمد دانش
1401/12/25 14:54
سلام به منهم باشما مهف
ناشناس
1401/10/03 23:09
سلام تور چند روز برای بهمن ماه برای جزیره هرمز میزارید؟
پاسخ دهید...
تولید محتوا آرندتور
1401/10/13 11:17
با سلام و احترام
بله تور جزیره هرمز روی وبسایت بارگذاری شده است لطفا قسمت تورهای تعطیلی بهمن مراجعه بفرمایید از قسمت پیشنهاد ویژه
باتشکر از پیام شما
قاسمی
1401/10/03 23:04
سلام.تور های یک روز برای دمای گذاشتید برای بهمن ماه هم دارید؟
پاسخ دهید...
تولید محتوا آرندتور
1401/10/13 11:15
با سلام و احترام
بله به زودی تورهای یک روزه بهمن ها در وبسایت بارگذاری می شوند
باتشکر از پیام شما
ناشناس
1401/09/22 18:17
سلام تور یک روزه تهران گردی هم دارید برای خود تهرانی ها
پاسخ دهید...
تولید محتوا آرندتور
1401/09/27 15:40
با سلام و احترام
به زودی تورهای تهران گردی هم اعلام می شوند
باتشکر از پیام شما
عاشق کوه های تهران
1401/09/21 17:22
سلام    روز بخیر.   اولین تجربه‌ یه سفر یک روزه بیاد ماندنی ،جمع دوستانه گروه، لیدر های مجرب سبب همسفر همیشگی    این   تور باشم. پیشنهاد    برای سفر یک یا دو روز آخر هفته‌ تور برای   رامسر زیبا .ممنون از شما
پاسخ دهید...
تولید محتوا آرندتور
1401/09/21 23:46
با سلام و احترام
باعث افتخار ماست در سفرهای یک روزه و سایر سفرها در خدمت شما باشیم.
باتشکر از پیام شما
ناشناس
1401/09/21 15:40
سلام وقت بخير براي٦دي برنامه دارين ممنون
پاسخ دهید...
تولید محتوا آرندتور
1401/09/21 23:45
با سلام و احترام
بله تورهای یک روزه تا آخر این هفته اعلام می شوند
باتشکر از پیام شما
پریسا
1401/09/19 21:39
سلام وقت بخیر ببخشید کانال تلگرامی برای سفرها ندارید ؟؟
پاسخ دهید...
تولید محتوا آرندتور
1401/09/20 10:30
با سلام و احترام
بله کانال تلگرامی آرندتور arandtour@ می باشد برای اطلاع از سفرهای یک روزه و چند روزه میتوانید هم از طریق سایت مشاهده کنید و هم از طریق اینستاگرام یا تلگرام با همین آی دی مراجعه بفرمایید.
باتشکر از پیام شما
ناشناس
1401/09/17 13:18
سلام ببخشيد تور هاي شما به صورت خانوادگي است
پاسخ دهید...
تولید محتوا آرندتور
1401/09/20 10:33
با سلام و احترام
تورهای آرندتور هم به صورت خانوادگی هم به صورت مجری می‌باشد و هر دو مورد همیشه در تورها وجود دارد.
باتشکر از پیام شما
ناشناس
1401/09/17 11:34
سلام لطفا تور ري گردي رو هم اجرا كنيد ممنون
پاسخ دهید...
تولید محتوا آرندتور
1401/09/20 10:28
با سلام و احترام
نظر شما به قسمت عملیات انتقال داده شد و در اولین فرصت این تور گذاشته خواهد شد.
باتشکر از پیام شما
مجید
1401/09/15 18:39
با سلام و احترام خواستم ببینم که تور یک روزه اخیرا برگزار میشه ؟ چون شرایطی که اکنون هستیم در آن ، اکثر تورها متاسفانه از تور یک روزه استقبال نمیشه و به حد نصاب نمی رسه . واریزی را عودت می دهند .
پاسخ دهید...
تولید محتوا آرندتور
1401/09/20 10:34
با سلام و احترام
بله تورهای یک روزه آرندتور اجرا می‌شود برای ثبت نام می توانید از طریق سایت آنلاین خرید کنید.
باتشکر از پیام شما
یسنا
1401/06/25 11:14
سلام الان تور های یکو نیم روزه چی دارید ماسال یا جنگل های نور
پاسخ دهید...
تولید محتوا آرندتور
1401/07/17 12:03
با سلام و احترام
متاسفانه تور یک و نیم روزه نداریم در حال حاضر تور یک روزه داریم و تورهای چند روزه که از 2.5 روزه به بالا شروع می شوند
باتشکر از پیام شما
محمد
1401/06/24 20:32
سلام برای 31 شهریور دیگه تور یک روزه ماسال یا لفور برگزار نمیکنید؟
پاسخ دهید...
تولید محتوا آرندتور
1401/07/17 11:56
با سلام و احترام
تور ماسال 2.5 روزه هست و تور لفور یک روزه در حال حاضر هر دو تور در وبسایت موجود میباشد
باتشکر از پیام شما
مجید
1401/06/09 23:42
سلام من با این تور نرفتم و نظرات را که می خواندم همش ظاهرا جاهای تگراری می برند چون فقط من پنجشنبه و جمعه می توانم بیام خواهشی که دارم آخر هفته ها جا های مختلف ببرند با توجه به تنوع فصل؛ با تشکر.
پاسخ دهید...
تولید محتوا آرندتور
1401/06/17 13:50
با سلام و احترام
با توجه به فصل تورهای متنوعی گذاشته میشود زمان کرونا یک مقداری مقصدها کمتر شده بود
باتشکر از پیام شما
نیلوفر
1401/03/20 13:54
فقد تور شمال دارین انگار کشور ایران فقد شماله، اطراف تهران جای دیدنی زیاد داره توراتون تنوع نداره همش تکراری
پاسخ دهید...
تولید محتوا آرندتور
1401/04/18 17:06
با سلام و احترام
لطفا تمامی تورهای یک روزه سایت رو چک بفرمایید بر اساس فصل سعی میشه تنوع های زیادی قرار داده بشه
باتشکر از پیام شما
Amiro
1401/08/02 00:15
تور یک ونیم روزه سولقان موضوع مدیتیشن و نقاشی عکس برداری هست افتتاحیه این تور رایگانه
ناشناس
1401/01/26 16:27
سلام به کل مجموعه آرندتور حالتون خوب است تمام سفرهایی که با شما رفتم بسیار عالی بودند یک پیشنهاد داشتم برای تعطیلات عید فطر از ۱۲ تا ۱۶ اردیبهشت امکانش هست تور یکروزه قزوین گردی و زنجان گردی هم بگذارید با سپاس از مدیریت و کل مجموعه آرندتور
پاسخ دهید...
تولید محتوا آرندتور
1401/04/18 17:07
با سلام و احترام
بله تور قزوین گردی هم برای اجرا گذاشته شد
باتشکر از پیام شما
اسماء اعلایی
1400/08/17 11:57
وای سفر تهرانگردی هفته گذشته بی نظیر بود حتما دوباره سفر تهرانگردی بزارید
پاسخ دهید...
تولید محتوا آرندتور
1400/08/29 15:09
با سلام و احترام
باعث افتخار بوده در خدمت بودیم
بله حتما
باتشکر از پیام شما
ناشناس
1400/08/11 21:56
من الیمستان با شما اومدم یک تور فوق العاده هستید شما
پاسخ دهید...
تولید محتوا آرندتور
1400/08/15 10:17
با سلام و احترام
باعث افتخار ما بوده که در خدمت عزیزانی همچون شما در تور یک روزه الیمستان بودیم انشالله باز در سفرهای آتی در خدمتتون باشیم
باتشکر از پیام خوب شما
ناشناس
1400/08/09 23:33
سلام تا پاییز هست تور شهرستانک یا کوچه باغ های لواسان و برگ جهان نمیزارید ؟
پاسخ دهید...
تولید محتوا آرندتور
1400/08/15 10:17
با سلام و احترام
بله تور یک روزه شهرستانک برای تاریخ 21 آبان موجود شده در صورت تمایل در خدمتتون هستیم
باتشکر از پیام خوب شما
ناشناس
1400/08/03 13:45
برای شهرستانک تو آبان ماه تور ندارین؟
پاسخ دهید...
تولید محتوا آرندتور
1400/08/06 14:58
با سلام و احترام
به زودی تاریخشو اعلام میکنیم و تور یک روزه شهرستانک رو خدمتتون اطلاع رسانی می کنیم
باتشکر از پیام شما
شما نمی‌توانید بیش از 2 تور را با هم مقایسه کنید!