آرند گشت امرداد یک شرکت گردشگری زیر نظر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. لذا کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران در سفرهای این شرکت نیز لازم‌الاجراست. به علاوه، شرکت گردشگری آرند گشت امرداد متعهد به اصول اکوتوریستی ا‌ست. اکوتوریسم سفری است مسئولانه به مناطق طبیعی، که موجب حفظ محیط زیست و بهبود زندگی مردم محلی شود. در نتیجه، ما خود را ملزم به رعایت موارد مرتبط با این موضوع می‌دانیم و از همسفران خود نیز خواهشمندیم تا نهایت کوشش خود را در رعایت این موارد داشته باشند. سلسله توافقات میان آرند گشت امرداد و همسفرانش به این شرح است:


توافقات عمومی توافقات اخلاقی

آرند گشت امرداد یک شرکت متعهد به اصول اکوتوریستی ا‌ست. اکوتوریسم سفری است مسئولانه به مناطق طبیعی، که موجب حفظ محیط زیست و بهبود زندگی مردم محلی شود. ما خود را ملزم به رعایت موارد زیر می‌دانیم و از همسفران خود نیز خواهشمندیم تا نهایت کوشش خود را در رعایت این موارد داشته باشند:

همچنین همسفران آرند تور از نکات زیر مطلع بوده و نسبت به رعایت آنها کوشا هستند: مراحل ثبت نام و شرکت در تور

آرند تور تمام تلاش خود را کرده است تا ثبت ‌نام و شرکت در سفر برای همسفران بسیار آسان باشد. از شما خواهشمندیم با ثبت‌ نام آنلاین در سفرها، علاوه بر جلوگیری از اتلاف وقت خودتان برای تماس، ثبت‌نام، واریز وجه و... ما را هم در خدمت‌رسانی منظم‌تر یاری کنید. برای ثبت‌نام کافیست این مراحل را انجام بدهید:

در طی سفر

از همسفران خواهشمندیم موارد زیر را رعایت فرمایند:

Copyright © 2022 arandtour.com All rights reserved.