برنامه‌های خاص

تور نوروز 1402
87 رای شما هم امتیاز بدهید!
برنامه‌های خاص: تور نوروز 1402 در یک نگاه داخلی
گروه عنوان ظرفیت مدتتاریخ
ترکمن صحرا آشوراده خالدنبی
سرزمین اسب و دوتار، هتل، اتوبوس VIP تکمیل 3.5 روزه 1402/01/10 ~ 13

برنامه‌های خاص: تور نوروز 1402 در یک نگاه داخلی
گروه عنوان ظرفیت مدت تاریخ
سرزمین اسب و دوتار، هتل، اتوبوس VIP تکمیل 3.5 روزه 1402/01/10 ~ 13

تقویم برنامه‌های خاص: تور نوروز 1402
شنبه یک دو سه‌ چهار پنج جمعه
اجرای تور
تعطیل

 

تور نوروز 1402

معنی واژه نوروز:

نوروز برابر با اول فروردین ماه (تقویم شمسی)، جشن آغاز سال و یکی از کهن‌ترین جشن‌های به جا مانده از دوران باستان است. خاستگاه نوروز در ایران باستان می باشدو هنوز مردم مناطق مختلف فلات ایران نوروز را جشن می‌گیرند. امروزه زمان برگزاری نوروز، در آغاز فصل بهار است. نوروز در ایران و افغانستان آغاز سال نو محسوب می‌شود و در برخی دیگر از کشورها تعطیل رسمی است.

بنا به پیشنهاد جمهوری آذربایجان، مجمع عمومی سازمان ملل در نشست ۴ اسفند ۱۳۸۸ (۲۳ فوریه ۲۰۱۰) ۲۱ ماه مارس را به‌عنوان روز جهانی عید نوروز، با ریشهٔ ایرانی به‌رسمیت شناخت و آن را در تقویم خود جای داد. در متن به تصویب رسیده در مجمع عمومی سازمان ملل، نوروز، جشنی با ریشه ایرانی که قدمتی بیش از ۳ هزار سال دارد و امروزه بیش از ۳۰۰ میلیون نفر آن را جشن می‌گیرند توصیف شده‌است.

پیش از آن در تاریخ ۸ مهر ۱۳۸۸ خورشیدی، نوروز توسط سازمان علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد، به عنوان میراث غیر ملموس جهانی، به ثبت جهانی رسیده‌بود. در ۷ فروردین ۱۳۸۹ نخستین دورهٔ جشن جهانی نوروز در تهران برگزار شد و این شهر به عنوان «دبیرخانهٔ نوروز» شناخته شد.

واژهٔ نوروز

واژه نوروز یک اسم مرکب است که از ترکیب دو واژهٔ فارسی «نو»(تازه - جدید.اکنون) و «روز»(رووز-رز-روژ در فارسی میانه به چم خورشید و آفتاب هم بکار می رفته امروز معادل the day) به وجود آمده است. امروزه در فارسی این نام در دو معنی به‌کار می‌رود:

۱) نوروز عام: روز آغاز اعتدال بهاری(برابری شب و روز) و آغاز سال نو

۲) نوروز خاص: روز ششم فروردین با نام «روز خرداد»

ایرانیان باستان از نوروز به عنوان ناوا سرِدا یعنی سال نو یاد می‌کردند. مردمان ایرانی آسیای میانه نیز در زمان سغدیان و خوارزمشاهیان، نوروز را نوسارد و نوسارجی به معنای سال نو می‌نامیدند.

واژه نوروز در الفبای لاتین

در متن‌های گوناگون لاتین، بخش نخست واژه نوروز با املای No،Now،Nov وNew Naw و بخش دوم آن با املای Ruz، Rooz و Rouz نوشته شده است. در برخی از مواقع این دو بخش پشت سر هم و در برخی با فاصله نوشته می‌شوند. در تلفظ خراسانی و فارسی میانه آنرا به شکل Newrouz نیروز تلفظ می کرده اند که بسیار شبیه به نیوروز است و ترجمه آن می شود روز جدیدیا همان اولین روز سال نو.

ساعت تحویل عید نوروز 1402 چه زمانی میباشد و نوروز 1402 سال چه حیوانی است؟

تاریخ 1 فروردین 1402 ساعت 12:54:28 تحویل عید نوروز 1402 میباشد که حیوان سال نوروز 1402، خرگوش میباشد.

مناسب ترین زمان انتخاب تورهای نوروز 1402 چه زمانی میباشد؟

امسال با توجه به شرایط کرونا آرندتور دیرتر از سال های قبل تورهای نوروزی خود را اعلام کرد که تخفیفات هزار تومانی شروع شد و هر روز که دیرتر اقدام میکردند تخفیف کمتر برایشان حساب میشد که از 15 دی شروع شد و تا 15 اسفند ادامه دارد. علاوه بر این تخفیف ها آرندتور برای مسافران قدیمی خود در تور نوروز 1402 به ازای هر روز سابقه همسفری روزی 3 هزار تومان تخفیف بیشتر در نظر رفته بود. چون تورهای نوروزی هر ساله خیلی زود پر می شوند بهتر است در نیمه اول برای سفرهای نوروز 1402 خود برنامه ریزی کنید و از آرند تخفیف بگیرید.

مقصد مشهد در تور نوروز 1402 به چه صورت میباشد؟

مشهد با توجه به اینکه آب و هوایی سرد در این فصل دارد اما مقصد شلوغی محسوب میشود به همین دلیل برای انتخاب تور نوروز 1402 مشهد بهتر است از اوایل اسفندماه تور خود را انتخاب کرده و رزرو کنید برای قیمت مناسب بودن سفرتون میتوانید از هتل آپارتمان های قیمت مناسب و یا هتل های 2 یا 3 ستاره که از لحاظ قیمتی مناسب هستند انتخاب کنید برای خرید تور مشهد نوروز 1402 میتوانید با شماره 02148407 تماس بگیرید و با خانم رضایی صحبت بفرمایید.

مقصد کیش در تور نوروز 1402 چگونه میباشد؟

کیش با توجه به اینکه در اوایل فروردین از لحاظ آب و هوایی ویژه ای برخودار است مقصدی پر تردد محسوب میشود در این مسیر اصولا پرواز ها نرخ بالا و همینطور هتل ها از قیمت بالایی برخودار هستند به این دلیل بهتر است برای تور نوروز 1402 کیش زودتر اقدام کرده و به تهیه تور دلخواه خود باشید.
آرند در تور نوروز 1402 کیش میزبان همسفرانی هست که میخواهند با قیمت پایین و یا لوکس سفر کنند و مسئول تور کیش خانم رضایی در خدمت شما عزیزان است تا بهترین تور نوروز 1402 را براتون تهیه کند.

مقصد شیراز در تور نوروز 1402 چگونه میباشد؟

شیراز در نوروز هر ساله مسافران زیادی را میزبانی میکند. آرندتور در تور شیراز نوروز 1402 این امکان را برای همسفران خود فراهم کرده است تا بتواند هر روزی که به دلخواهشان بود سفرشان را با هر هتلی که دلخواه آنان است تهیه کند و با خدمات گشت و ترانسفر رایگان تور نوروز 1402 شیراز در خدمت همسفران عزیزش باشد برای تهیه تور شیراز نوروزی کافیه با شماره روی سایت تماس بگیرید و با خانم میبدی مشاوره بگیرید و بهترین تور خود را با بهترین قیمت تهیه کنید.

مقصد اصفهان در تور نوروز 1402 به چه صورت میباشد؟

اصفهان از لحاظ دیدنی معروف به نصف جهان است برای همین مسافران زیادی را در تور نوروز 1402 میزبانی میکند آرند در تورهای نوروزی خود خدمات گشت و ترانسفر رایگان را در نظر میگیرد و با انتخاب هتل و هوایی یا زمینی بودن پکیج های نوروزی براتون خدمات ارائه می دهد. آرندتور در تلاش است در تور نوروز 1402 اصفهان بهترین قیمت و خدمات را به همسفران ارائه دهد برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 02148407 تماس گرفته و با خانم میبدی صحبت بفرمایید.

تور نوروز 1402 قشم چگونه است؟

قشم مقصدی است که در این فصل بهترین آب و هوا را دارا میباشد از این لحاظ مسافران زیادی تصمیم میگیرند در تور نوروز 1402 قشم سفر کنند به دلیل شیوع کرونا احتمال این وجود دارد که با تست pcr اجازه ورود به جزیره دهند در هنگام ثبت نام میتوانید اطلاعات بیشتری از مسئول فروش قشم تهیه کنید و برای خرید تور نوروز 1402 قشم باید زودتر اقدام کنید به دلیل اینکه هر چقدر نزدیک سفر میشیم قیمت ها بالا رفته و شما باید هزینه های زیادتری را متحمل شوید به همین دلیل برای خرید تور نوروز 1402 قشم خود از اوایل اسفند اقدام کنید تا بهترین خدمات و کیفیت را با بهترین قیمت تهیه کنید کافیه تماس بگیرید و با خانم میبدی صحبت کنید.

تور نوروز 1402 خارجی به کدام مقصدها موجود میباشد؟

تورهای نوروزی خارجی امسال به دلیل وجود کرونا از لحاظ تنوع مقصد خیلی کم میباشد، آرندتور تلاش کرده مقصدهایی که از لحاظ کرونا در شرایط بهتری قرار دارند تور برگزار کند که برخی از آنا عبارتند از: تور نوروز 1402 کنیا، تور نوروز 1402 نپال، تور نوروز 1402 استانبول، تور نوروز 1402 ارمنستان، تور نوروز 1402 آنتالیا، تور نوروز 1402 مالدیو که این تورهارو در حال برگزاری میباشد و تور ویژه نوروز 1402 میشه کنیارو معرفی کرد چون از لحاظ کرونا جزو کشورهای سفید جهان محسوب میشود.
برای تهیه این تورهای خارجی باید نهایتا تا 20 اسفند خریدتون رو نهایی کنید چون تعطیلات نوروز پیش رو هستش سفارت ها باید بتونن ویزارو صادر کنند برای تهیه تورهای خارجی کافیه با شماره 02148407 تماس گرفته و با آقای منصور جلیلی صحبت بفرمایید مشاوره رایگان گرفته و خریدتون رو نهایی کنید.

تورهای داخلی نوروز 1402 به کدام مقصدها میباشد؟

تورهای داخلی نوروز 1402 با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام خواهد شد که به مقصد های چابهار، قشم، هرمز، ترکمن صحرا، یزد، طبس، کویر مصر، خوزستان، ایلام و... میباشد که برای تهیه این تورها میتوانید در بالای همین صفحه روی تور مورد نظر کلیک کرده و با خواندن تمام جزئیات سفر میتوانید به دو روش یکی آنلاین و یکی کارت به کارت تور مورد نظر را تهیه کرده و قرارداد سفر را دریافت کنید.

تورهای نوروز 1402 به چه صورت قیمت گذاری میشوند؟

تورهای نوروز 1402 اعم از قیمت اتوبوس و محل اقامت و پذیرایی در طول سفر و هزینه لیدر و بیمه سفر و تمام ورودیه ها روی تور لحاظ میشوند و به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی که تعداد کمتری در اتوبوس قرار میگیرند هزینه های موارد گفته شده سرشکن نفرات بعدی میشود به همین دلیل تور نوروز 1402 امسال یک مقداری قیمت بالایی داشته و روی سایت درج شده است.

تفاوت قیمت تور نوروز 1402 شما با بقیه آژانس ها در چیست؟

آرندتور با توجه به اینکه سعی کرده بهترین خدمات و کیفیت رو ارائه بده امکان دارد یک مقداری قیمت بالاتر باشد ولی باز تمام تلاش شده است که نسبت به همکاران قیمت مناسب تری اعلام شود و اختلاف قیمت میتواند در تعداد گشت ها، پرداخت کردن یا نکردن ورودیه ها و وسیله های نقلیه محلی، کیفیت محل اقامت و مخصوصا بیمه ای که میکنند تاثیر گذار است.
آرندتور تلاش کرده سقف بیمه را در نظر گرفته و از لحاظ خدمات بهترین کیفیت را برای تور نوروز 1402 ارائه کند و مشتاقانه منتظر میزبان شما عزیزان در تور نوروز 1402 میباشد.

تورهای نوروز 1402 را میتوان لحظه آخری انتخاب کرد؟

تورهای نوروز 1402 اصولا به دلیل استقبال زیاد از سمت مسافران زودتر تکمیل می شوند به همین دلیل بهتر است تورهای نوروزی خود را به لحظه آخر موکول نکنین و البته متاسفانه مثل سال های قبل برای لحظه آخری تخفیف نمیخورد تا بتوانید با قیمت مناسب تری تور لحظه آخری تهیه کنید برعکس امسال به دلیل محدودیت ها و پذیرش ظرفیت کمتر مقصدها، قیمت ها هر چقدر نزدیک تر میشود بالاتر میرود پس بهتر است تور نوروز 1402 خود را زودتر تهیه کرده و به روزهای پایانی سال موکول نکنید.

فرق بیمه های مسافرتی در تور نوروز 1402 چی میباشد؟

بیمه های مسافرتی انواع مختلفی دارد که از لحاظ هزینه های پزشکی و غرامت فوت فرق میکنند. آرندتور برای سفرهای داخلی نوروز 1402 بیمه مسافرتی از شرکت بیمه ایران تهیه میکند که سقف هزینه های پزشکی تا 10 میلیون را شامل میشود و غرامت فوت 600.000.000 تومان میباشد در ماه های حرام هم غرامت فوت تا 800.000.000 تومان افزایش پیدا میکند امیدواریم هیچ وقت برای هیچ یک از همسفران  اتفاقی نیافتد تا نیاز به بیمه مسافرتی شود ولی به هر حال احتیاط شرط عقل است و بهتر است برای تور نوروز 1402 کامل ترین بیمه را انجام داده و به همسفران عزیز ارائه دهیم.
برای سفرهای خارجی نوروز 1402 بیمه تا سقف 50.000 یورو میباشد که هنگام خرید نهاییتون بیمه های مسافرتی هم تحویل شما داده میشود. آرندتور مشتاقانه منتظر عزیزان در تور نوروز 1402 میباشد تا با بهترین خدمات و کیفیت بهترین قیمت را ارائه دهد و رضایت 100 درصدی همسفران خود را به دنبال داشته باشد.

هتل های لوکس و ارزان تور نوروز 1402 را چگونه انتخاب کنیم؟

برای انتخاب این چنین هتل ها اصولا تورهای نوروز 1402 قیمت متفاوتی خواهند داشت برای همین باید توجه کنید همکارانی که قیمت پایین یا بالا نسبت به ما می دهند از لحاظ امکانات چه خدماتی ارائه میدهند امکان دارد شما یک تور را با قیمت پایین تری نسبت به مااز همکار ما تهیه کنید ولی به دلیل موقعیت نامناسب هتل متحمل هزینه های سرسام آوری شوید پس بهتر است برای انتخاب تور نوروز 1402 خود با ما مشاوره بگیرید و امکاناتی که بهتون ارائه میشه را با بقیه همکاران مقایسه کنید و در نهایت تصمیم به خرید تورهای نوروزی 1402 خود بگیرید.

چگونه تور نوروز 1402 خود را تهیه کنیم؟

آژانس مسافرتی آرند گشت امرداد با داشتن دو وبسایت آرندتور و امردادتور و با بارگذاری تمام تورهای خود در این دو وبسایت برای شما همسفران عزیز مسیر خرید تورهارو راحت تر کرده است که شما میتوانید به دو روش برای تهیه تور نوروز 1402 خود اقدام کنید یکی به صورت آنلاین که با خواندن تمام مطالب گذاشته شده برای همان تور و در نهایت قبول شرایط قوانین و مقررات و منشور آرندتور برای خرید آنلاین خود اقدام کرده و قرارداد به صورت آنلاین دریافت کنید.
اگر دسترسی به خرید آنلاین تور نوروز 1402 ندارید کافیه با آژانس تماس گرفته و با مسئول فروش تورهای داخلی صحبت کنید و در نهایت کارت به کارت کرده و فیش واریزی و عکس کارت ملی را داخل واتس آپ ارسال کرده و قرارداد تور نوروز 1402 را دریافت کنید.

سفرهای لحظه آخری و ارزان تور نوروز 1402 چه بازه ای میباشد؟

تورهای لحظه آخری و ارزان اصولا ایام غیر پیک محسوب میشوند که بعضی وقت ها در نیمه دوم نوروز برخی از شهرهای پرتردد آف میخورند و شما برای تهیه تور نوروز 1402 لحظه آخری و ارزان میتوانید با ما تماس گرفته و بهترین قیمت را دریافت کنید.بیشــتر

 

تور نوروز 1402

معنی واژه نوروز:

نوروز برابر با اول فروردین ماه (تقویم شمسی)، جشن آغاز سال و یکی از کهن‌ترین جشن‌های به جا مانده از دوران باستان است. خاستگاه نوروز در ایران باستان می باشدو هنوز مردم مناطق مختلف فلات ایران نوروز را جشن می‌گیرند. امروزه زمان برگزاری نوروز، در آغاز فصل بهار است. نوروز در ایران و افغانستان آغاز سال نو محسوب می‌شود و در برخی دیگر از کشورها تعطیل رسمی است.

بنا به پیشنهاد جمهوری آذربایجان، مجمع عمومی سازمان ملل در نشست ۴ اسفند ۱۳۸۸ (۲۳ فوریه ۲۰۱۰) ۲۱ ماه مارس را به‌عنوان روز جهانی عید نوروز، با ریشهٔ ایرانی به‌رسمیت شناخت و آن را در تقویم خود جای داد. در متن به تصویب رسیده در مجمع عمومی سازمان ملل، نوروز، جشنی با ریشه ایرانی که قدمتی بیش از ۳ هزار سال دارد و امروزه بیش از ۳۰۰ میلیون نفر آن را جشن می‌گیرند توصیف شده‌است.

پیش از آن در تاریخ ۸ مهر ۱۳۸۸ خورشیدی، نوروز توسط سازمان علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد، به عنوان میراث غیر ملموس جهانی، به ثبت جهانی رسیده‌بود. در ۷ فروردین ۱۳۸۹ نخستین دورهٔ جشن جهانی نوروز در تهران برگزار شد و این شهر به عنوان «دبیرخانهٔ نوروز» شناخته شد.

واژهٔ نوروز

واژه نوروز یک اسم مرکب است که از ترکیب دو واژهٔ فارسی «نو»(تازه - جدید.اکنون) و «روز»(رووز-رز-روژ در فارسی میانه به چم خورشید و آفتاب هم بکار می رفته امروز معادل the day) به وجود آمده است. امروزه در فارسی این نام در دو معنی به‌کار می‌رود:

۱) نوروز عام: روز آغاز اعتدال بهاری(برابری شب و روز) و آغاز سال نو

۲) نوروز خاص: روز ششم فروردین با نام «روز خرداد»

ایرانیان باستان از نوروز به عنوان ناوا سرِدا یعنی سال نو یاد می‌کردند. مردمان ایرانی آسیای میانه نیز در زمان سغدیان و خوارزمشاهیان، نوروز را نوسارد و نوسارجی به معنای سال نو می‌نامیدند.

واژه نوروز در الفبای لاتین

در متن‌های گوناگون لاتین، بخش نخست واژه نوروز با املای No،Now،Nov وNew Naw و بخش دوم آن با املای Ruz، Rooz و Rouz نوشته شده است. در برخی از مواقع این دو بخش پشت سر هم و در برخی با فاصله نوشته می‌شوند. در تلفظ خراسانی و فارسی میانه آنرا به شکل Newrouz نیروز تلفظ می کرده اند که بسیار شبیه به نیوروز است و ترجمه آن می شود روز جدیدیا همان اولین روز سال نو.

ساعت تحویل عید نوروز 1402 چه زمانی میباشد و نوروز 1402 سال چه حیوانی است؟

تاریخ 1 فروردین 1402 ساعت 12:54:28 تحویل عید نوروز 1402 میباشد که حیوان سال نوروز 1402، خرگوش میباشد.

مناسب ترین زمان انتخاب تورهای نوروز 1402 چه زمانی میباشد؟

امسال با توجه به شرایط کرونا آرندتور دیرتر از سال های قبل تورهای نوروزی خود را اعلام کرد که تخفیفات هزار تومانی شروع شد و هر روز که دیرتر اقدام میکردند تخفیف کمتر برایشان حساب میشد که از 15 دی شروع شد و تا 15 اسفند ادامه دارد. علاوه بر این تخفیف ها آرندتور برای مسافران قدیمی خود در تور نوروز 1402 به ازای هر روز سابقه همسفری روزی 3 هزار تومان تخفیف بیشتر در نظر رفته بود. چون تورهای نوروزی هر ساله خیلی زود پر می شوند بهتر است در نیمه اول برای سفرهای نوروز 1402 خود برنامه ریزی کنید و از آرند تخفیف بگیرید.

مقصد مشهد در تور نوروز 1402 به چه صورت میباشد؟

مشهد با توجه به اینکه آب و هوایی سرد در این فصل دارد اما مقصد شلوغی محسوب میشود به همین دلیل برای انتخاب تور نوروز 1402 مشهد بهتر است از اوایل اسفندماه تور خود را انتخاب کرده و رزرو کنید برای قیمت مناسب بودن سفرتون میتوانید از هتل آپارتمان های قیمت مناسب و یا هتل های 2 یا 3 ستاره که از لحاظ قیمتی مناسب هستند انتخاب کنید برای خرید تور مشهد نوروز 1402 میتوانید با شماره 02148407 تماس بگیرید و با خانم رضایی صحبت بفرمایید.

مقصد کیش در تور نوروز 1402 چگونه میباشد؟

کیش با توجه به اینکه در اوایل فروردین از لحاظ آب و هوایی ویژه ای برخودار است مقصدی پر تردد محسوب میشود در این مسیر اصولا پرواز ها نرخ بالا و همینطور هتل ها از قیمت بالایی برخودار هستند به این دلیل بهتر است برای تور نوروز 1402 کیش زودتر اقدام کرده و به تهیه تور دلخواه خود باشید.
آرند در تور نوروز 1402 کیش میزبان همسفرانی هست که میخواهند با قیمت پایین و یا لوکس سفر کنند و مسئول تور کیش خانم رضایی در خدمت شما عزیزان است تا بهترین تور نوروز 1402 را براتون تهیه کند.

مقصد شیراز در تور نوروز 1402 چگونه میباشد؟

شیراز در نوروز هر ساله مسافران زیادی را میزبانی میکند. آرندتور در تور شیراز نوروز 1402 این امکان را برای همسفران خود فراهم کرده است تا بتواند هر روزی که به دلخواهشان بود سفرشان را با هر هتلی که دلخواه آنان است تهیه کند و با خدمات گشت و ترانسفر رایگان تور نوروز 1402 شیراز در خدمت همسفران عزیزش باشد برای تهیه تور شیراز نوروزی کافیه با شماره روی سایت تماس بگیرید و با خانم میبدی مشاوره بگیرید و بهترین تور خود را با بهترین قیمت تهیه کنید.

مقصد اصفهان در تور نوروز 1402 به چه صورت میباشد؟

اصفهان از لحاظ دیدنی معروف به نصف جهان است برای همین مسافران زیادی را در تور نوروز 1402 میزبانی میکند آرند در تورهای نوروزی خود خدمات گشت و ترانسفر رایگان را در نظر میگیرد و با انتخاب هتل و هوایی یا زمینی بودن پکیج های نوروزی براتون خدمات ارائه می دهد. آرندتور در تلاش است در تور نوروز 1402 اصفهان بهترین قیمت و خدمات را به همسفران ارائه دهد برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 02148407 تماس گرفته و با خانم میبدی صحبت بفرمایید.

تور نوروز 1402 قشم چگونه است؟

قشم مقصدی است که در این فصل بهترین آب و هوا را دارا میباشد از این لحاظ مسافران زیادی تصمیم میگیرند در تور نوروز 1402 قشم سفر کنند به دلیل شیوع کرونا احتمال این وجود دارد که با تست pcr اجازه ورود به جزیره دهند در هنگام ثبت نام میتوانید اطلاعات بیشتری از مسئول فروش قشم تهیه کنید و برای خرید تور نوروز 1402 قشم باید زودتر اقدام کنید به دلیل اینکه هر چقدر نزدیک سفر میشیم قیمت ها بالا رفته و شما باید هزینه های زیادتری را متحمل شوید به همین دلیل برای خرید تور نوروز 1402 قشم خود از اوایل اسفند اقدام کنید تا بهترین خدمات و کیفیت را با بهترین قیمت تهیه کنید کافیه تماس بگیرید و با خانم میبدی صحبت کنید.

تور نوروز 1402 خارجی به کدام مقصدها موجود میباشد؟

تورهای نوروزی خارجی امسال به دلیل وجود کرونا از لحاظ تنوع مقصد خیلی کم میباشد، آرندتور تلاش کرده مقصدهایی که از لحاظ کرونا در شرایط بهتری قرار دارند تور برگزار کند که برخی از آنا عبارتند از: تور نوروز 1402 کنیا، تور نوروز 1402 نپال، تور نوروز 1402 استانبول، تور نوروز 1402 ارمنستان، تور نوروز 1402 آنتالیا، تور نوروز 1402 مالدیو که این تورهارو در حال برگزاری میباشد و تور ویژه نوروز 1402 میشه کنیارو معرفی کرد چون از لحاظ کرونا جزو کشورهای سفید جهان محسوب میشود.
برای تهیه این تورهای خارجی باید نهایتا تا 20 اسفند خریدتون رو نهایی کنید چون تعطیلات نوروز پیش رو هستش سفارت ها باید بتونن ویزارو صادر کنند برای تهیه تورهای خارجی کافیه با شماره 02148407 تماس گرفته و با آقای منصور جلیلی صحبت بفرمایید مشاوره رایگان گرفته و خریدتون رو نهایی کنید.

تورهای داخلی نوروز 1402 به کدام مقصدها میباشد؟

تورهای داخلی نوروز 1402 با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام خواهد شد که به مقصد های چابهار، قشم، هرمز، ترکمن صحرا، یزد، طبس، کویر مصر، خوزستان، ایلام و... میباشد که برای تهیه این تورها میتوانید در بالای همین صفحه روی تور مورد نظر کلیک کرده و با خواندن تمام جزئیات سفر میتوانید به دو روش یکی آنلاین و یکی کارت به کارت تور مورد نظر را تهیه کرده و قرارداد سفر را دریافت کنید.

تورهای نوروز 1402 به چه صورت قیمت گذاری میشوند؟

تورهای نوروز 1402 اعم از قیمت اتوبوس و محل اقامت و پذیرایی در طول سفر و هزینه لیدر و بیمه سفر و تمام ورودیه ها روی تور لحاظ میشوند و به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی که تعداد کمتری در اتوبوس قرار میگیرند هزینه های موارد گفته شده سرشکن نفرات بعدی میشود به همین دلیل تور نوروز 1402 امسال یک مقداری قیمت بالایی داشته و روی سایت درج شده است.

تفاوت قیمت تور نوروز 1402 شما با بقیه آژانس ها در چیست؟

آرندتور با توجه به اینکه سعی کرده بهترین خدمات و کیفیت رو ارائه بده امکان دارد یک مقداری قیمت بالاتر باشد ولی باز تمام تلاش شده است که نسبت به همکاران قیمت مناسب تری اعلام شود و اختلاف قیمت میتواند در تعداد گشت ها، پرداخت کردن یا نکردن ورودیه ها و وسیله های نقلیه محلی، کیفیت محل اقامت و مخصوصا بیمه ای که میکنند تاثیر گذار است.
آرندتور تلاش کرده سقف بیمه را در نظر گرفته و از لحاظ خدمات بهترین کیفیت را برای تور نوروز 1402 ارائه کند و مشتاقانه منتظر میزبان شما عزیزان در تور نوروز 1402 میباشد.

تورهای نوروز 1402 را میتوان لحظه آخری انتخاب کرد؟

تورهای نوروز 1402 اصولا به دلیل استقبال زیاد از سمت مسافران زودتر تکمیل می شوند به همین دلیل بهتر است تورهای نوروزی خود را به لحظه آخر موکول نکنین و البته متاسفانه مثل سال های قبل برای لحظه آخری تخفیف نمیخورد تا بتوانید با قیمت مناسب تری تور لحظه آخری تهیه کنید برعکس امسال به دلیل محدودیت ها و پذیرش ظرفیت کمتر مقصدها، قیمت ها هر چقدر نزدیک تر میشود بالاتر میرود پس بهتر است تور نوروز 1402 خود را زودتر تهیه کرده و به روزهای پایانی سال موکول نکنید.

فرق بیمه های مسافرتی در تور نوروز 1402 چی میباشد؟

بیمه های مسافرتی انواع مختلفی دارد که از لحاظ هزینه های پزشکی و غرامت فوت فرق میکنند. آرندتور برای سفرهای داخلی نوروز 1402 بیمه مسافرتی از شرکت بیمه ایران تهیه میکند که سقف هزینه های پزشکی تا 10 میلیون را شامل میشود و غرامت فوت 600.000.000 تومان میباشد در ماه های حرام هم غرامت فوت تا 800.000.000 تومان افزایش پیدا میکند امیدواریم هیچ وقت برای هیچ یک از همسفران  اتفاقی نیافتد تا نیاز به بیمه مسافرتی شود ولی به هر حال احتیاط شرط عقل است و بهتر است برای تور نوروز 1402 کامل ترین بیمه را انجام داده و به همسفران عزیز ارائه دهیم.
برای سفرهای خارجی نوروز 1402 بیمه تا سقف 50.000 یورو میباشد که هنگام خرید نهاییتون بیمه های مسافرتی هم تحویل شما داده میشود. آرندتور مشتاقانه منتظر عزیزان در تور نوروز 1402 میباشد تا با بهترین خدمات و کیفیت بهترین قیمت را ارائه دهد و رضایت 100 درصدی همسفران خود را به دنبال داشته باشد.

هتل های لوکس و ارزان تور نوروز 1402 را چگونه انتخاب کنیم؟

برای انتخاب این چنین هتل ها اصولا تورهای نوروز 1402 قیمت متفاوتی خواهند داشت برای همین باید توجه کنید همکارانی که قیمت پایین یا بالا نسبت به ما می دهند از لحاظ امکانات چه خدماتی ارائه میدهند امکان دارد شما یک تور را با قیمت پایین تری نسبت به مااز همکار ما تهیه کنید ولی به دلیل موقعیت نامناسب هتل متحمل هزینه های سرسام آوری شوید پس بهتر است برای انتخاب تور نوروز 1402 خود با ما مشاوره بگیرید و امکاناتی که بهتون ارائه میشه را با بقیه همکاران مقایسه کنید و در نهایت تصمیم به خرید تورهای نوروزی 1402 خود بگیرید.

چگونه تور نوروز 1402 خود را تهیه کنیم؟

آژانس مسافرتی آرند گشت امرداد با داشتن دو وبسایت آرندتور و امردادتور و با بارگذاری تمام تورهای خود در این دو وبسایت برای شما همسفران عزیز مسیر خرید تورهارو راحت تر کرده است که شما میتوانید به دو روش برای تهیه تور نوروز 1402 خود اقدام کنید یکی به صورت آنلاین که با خواندن تمام مطالب گذاشته شده برای همان تور و در نهایت قبول شرایط قوانین و مقررات و منشور آرندتور برای خرید آنلاین خود اقدام کرده و قرارداد به صورت آنلاین دریافت کنید.
اگر دسترسی به خرید آنلاین تور نوروز 1402 ندارید کافیه با آژانس تماس گرفته و با مسئول فروش تورهای داخلی صحبت کنید و در نهایت کارت به کارت کرده و فیش واریزی و عکس کارت ملی را داخل واتس آپ ارسال کرده و قرارداد تور نوروز 1402 را دریافت کنید.

سفرهای لحظه آخری و ارزان تور نوروز 1402 چه بازه ای میباشد؟

تورهای لحظه آخری و ارزان اصولا ایام غیر پیک محسوب میشوند که بعضی وقت ها در نیمه دوم نوروز برخی از شهرهای پرتردد آف میخورند و شما برای تهیه تور نوروز 1402 لحظه آخری و ارزان میتوانید با ما تماس گرفته و بهترین قیمت را دریافت کنید.بیشــتر
برنامه‌های خاص: تور نوروز 1402

سرزمین اسب و دوتار، هتل، اتوبوس VIP ترکمن صحرا آشوراده خالدنبی

سفر 3.5 روزه از 1402/01/10
4,990,000 تومان
مقایسه تور
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
فاطمه جوادی
1401/11/16 14:28
سلام قیمتها خیلی بالا هستبرای ما که کارمند هستیم تور ارزان نداریدتور دقیقه نود رو که باید اقدام کنیم
پاسخ دهید...
زینلی
1401/11/15 17:03
سلام ایکاش قیمت‌ها یه کمی کمتر باشه تا بتونیم تورهای بیشتری شرکت کنیم
پاسخ دهید...
شما نمی‌توانید بیش از 2 تور را با هم مقایسه کنید!