تورهای جاری
12 خرداد 1400

تور آبشارهای گیلان

4.5 روزه 2,595,000 تومان
جزئیات سفر

چرا آبشار لاتون را باید دید؟

آبشار لاتون یکی دیگر از شاهکارهای خلقت است که از دل کوه آبشاری به ارتفاع 105 متر سرازیر می‌شود. صدای روح نواز آبشار تنها زیبایی این منطقه‌ی دست نخورده نیست، سه حوض بزرگ و سه آبشار 10 متری در قسمت بالای آبشار لاتون قرار دارند که زیبایی‌های این سفر بی‌نظیر را چند برابر می‌کنند.

لاتون این آبشار مرتفع از دامنه‌های شرقی کوه «اسپیناس» سرچشمه می‌گیرد و به رودخانه «لوندویل» می‌رسد. این رودخانه به سمت «کوته کومه» حرکت کرده و در پایان به دریای خزر می‌پیوندد.

در مسیر حدوداً چهار ساعته صعود به این منطقه، قادر خواهیم بود یکی از زیباترین مناطق سرسبز و بکر ایران یعنی جنگل‌های تالش را از نزدیک مشاهده کنید. در جنگل‌های تالش انبوهی از درختان همچون آلو، به، گلابی، گردو، فندق و سیب وحشی وجود دارد که در ۹ ماه از سال سرسبزی و زیبایی خود را حفظ می‌کنند.

زمان سفر به آبشار لاتون بهار، تابستان و پاییز بوده، اما اگر شرایط آب و هوایی را هم در نظر بگیریم، بهترین فصل برای سفر به این منطقه، نیمه اول بهار و اردیبهشت ماه است که آب و هوای آن معتدل بوده و رطوبت کمتری دارد.

آبشار لاتون در زمان قدیم به نام آبشار «بارزوا» شهرت داشته‌است. در بازدید از روستای کوته کومه می‌توان از آب گرم کوچکی که در این منطقه وجود دارد، استفاده کرد. این آب گرم کوچک برای درمان دردهای رماتیسمی، درد مفاصل و رفع ضایعات پوستی بسیار مناسب است.

آرامش شاید تنها یکی از ویژگی‌های سفر به طبیعت است که ما آن را احساس می‌کنیم. آن چیزی که مهم‌تر بوده، تماشای جلوه‌های زیبای آفرینش است و فرصتی است که به ما داده شده تا از روزمرگی‌های روزانه فاصله بگیریم و با انرژی دوباره، زندگی‌مان را از سر بگیریم.همسفران عزیز در سفر یکروزه با تخفیف سفر کنید...

تخفیف شنبگی: 20 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

تخفیف یک‌شنبگی: 15 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

تخفیف دوشنبگی: 10 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

تخفیف سه‌شنبگی: 5 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

قابل ذکر است این تخفیفات برای 15 نفر اولی که ثبت‌نام کنند لحاظ خواهد شد...

پس عجله کنید تا جزء 15 نفر اول این سفر باشید...

Copyright © 2021 arandtour.com All rights reserved.