تور دریاچه عروس یک سفر یک روزه به دو منطقه جذاب گردشگری استان گیلان است. در این سفر شما در ابتدا به بازدید از دریاچه عروس در روستای حلیمه جان از توابع بخش رحمت آباد و بلوکات شهرستان رودبار می‌روید و پس از تماشای این دریاچه بی‌نظیر و بکر به سمت شفت و آبشار دودوزن که در روستای سیاهمزکی قرار دارد، حرکت می‌کنید. در آبشار دودوزن یک آب بازی لذت بخش پرهیجان را برای آخر هفته خود خواهید داشت، به گونه‌ای که جان و روحتان انرژی مضاعفی خواهد گرفت. با ما همراه باشید تا با بخشی از ویژگی‌های این سفر یک روزه با درجه سختی 3 از 6 آشنا شوید، در این سفر آرندتور یک وعده صبحانه و یک میان عده میزبان شما خواهد بود.

دریاچه عروس، بهشت عکاسان

اگر شما هم از دوست‌داران طبیعت باشید، با تماشای یک طبیعت زیبا، هوای پاک و عالی حسابی به وجد آمده و گویی خونی تازه در رگ‌های شما جریان می‌یابد. برای عاشقان طبیعت بازدید از این یک منطقه‌ی بکر و همجواری با طبیعت از واجبات است. اگر شما هم به مانند ما از این دسته افراد هستید، تور دریاچه عروس مخصوص شماست. در مسیر جاده رشت به قزوین در بین شهرهای امام زداده هاشم و رودبار روستایی در نزدیکی تنکابن به نام روستای حلیمه جان وجود دارد که چند سالی است که مورد توجه گردشگران قرار گرفته‌است. در این روستا، دریاچه‌ای دو رنگ به نام عروس یا دریاچه حلیمه جان وجود دارد.
این دریاچه زیبا به احتمال قوی به علت دورنگ بودن لقب عروس گرفته‌است. برای تماشای دورنگ بودنش کافی است تا صبح در اینجا باشید و جلبک‌هایی که بر روی دریاچه عروس جمع شده‌اند را  از نزدیک تماشا کنید. جلبک‌های جمع شده رنگ آب را سبز کرده‌اند، با وزش باد در حوالی ظهر، جلبک‌ها کنار رفته و دریاچه به رنگ آبی آسمانی می‌شود. سفر به این دریاچه بی‌نظیر دو رنگ و گشت زدن پیرامون این روستا و دریاچه می‌تواند حسابی حال و هوای روز شما را پرانرژی و شاداب کند.
بهترین زمان سفر به دریاچه عروس اوایل اردیبهشت تا اواخر تابستان است. هوای دریاچه عروس در تابستان نیز خنک و مطبوع بوده؛ بنابراین نگران گرمی هوای این منطقه نباشید. اگر اهل عکاسی هستید باید به شما بگوییم که دریاچه عروس یک منطقه ایده‌آل برای عکاسی است. می‌توانید با ثبت تصاویر ناب و بی‌نظیر لذت سفر به این منطقه را بیافزایید.

آبشار دودوزن

جذابیت‌های این سفر تنها به بازدید از دریاچه عروس ختم نمی‌شود، پس از بازدید از این دریاچه به سمت آبشار دودوزن حرکت می‌کنید. این آبشار حدوداً 60 متری درون جنگل زیبا و بکر در روستای سیاهمزگی واقع شده‌است.
آبشار دودوزن یکی از زیباترین آبشار های گیلان است که در 24 کیلومتری از شفت در منطقه خرم‌کس قرار گرفته‌است. آبشار دودوزن دارای پوشش گیاهی، رودخانه و چشمه‌های فراوان و پرآب بوده و هوایی بسیار خنک و مطبوع دارد. همانطور که قبلا اشاره شد؛ ارتفاع آبشار حدوداً 60 متر می‌باشد. یکی از جالب‌ترین قسمت‌های آن پل چوبی است که امکان عبور از عرض رودخانه را برای مسافران مهیا می‌کند. اگر اهل آب بازی و شنا هستید در کنار دیواره‌ی آبشار دودوزن امکان آب بازی کردن و لذت بردن وجود دارد.همسفران عزیز در سفر یکروزه با تخفیف سفر کنید...

تخفیف شنبگی: 20 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

تخفیف یک‌شنبگی: 15 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

تخفیف دوشنبگی: 10 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

تخفیف سه‌شنبگی: 5 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

قابل ذکر است این تخفیفات برای 15 نفر اولی که ثبت‌نام کنند لحاظ خواهد شد...

پس عجله کنید تا جزء 15 نفر اول این سفر باشید...

Copyright © 2021 arandtour.com All rights reserved.