تور آفریقای جنوبی مرداد 1401
محدود

از 1,990 دلار

+ بلیط هواپیما

سفر 10 روزه (10 روز و 9 شب)

جاذبه‌ها:

بازدید از تیبل مانتین (Table Mountain)، منطقه کمپانی گاردن، سیگنال هیلز، اجرای گشت هلیکوپتر بر فراز شهر کیپ تاون، بازدید از مزارع انگور و تست پنیر، مزرعه پرورش شتر مرغ آفریقایی، جزیره فکها، ساحل پنگونها آفریقایی، دماغه امید نیک، بازدید از دهکده فرهنگی لسیدی، پارک شیرها، پل نلسون ماندلا
این سفر در یک نگاه
اقامت:
8 شب هتل 5 ستاره تاپ 1 شب هتل 4 ستاره
محل حرکت:
فرودگاه امام خمینی
مدت:
سفر 10 روزه از 11 مرداد
تعداد روز مرخصی:
نیاز به 4 روز مرخصی + 2 روز 5شنبه
زمان حرکت:
سه شنبه 1401/05/11 - ساعت 22:50
لطفا 3 ساعت قبل از حرکت در فرودگاه حضور داشته باشید
زمان بازگشت:
حدود ساعت 13:50
(لطفا 3 ساعت قبل از حرکت در فرودگاه حضور داشته باشید)
وسیله نقلیه اصلی:
هواپیما پرواز برگشت 13:15 از کیپ تاون
کشور‌ مورد بازدید:
نامشخص
درجه سختی:
قیمت:
از 1,990 دلار خرید آنلاین

امروز 16 تیر 1401

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
درباره سفر
خدمات:
صبحانه به صورت بوفه باز در تمام هتلها، 1 وعده شام، راهنمای فارسی زبان، ترانسفر فرودگاهی، بلیط هواپیمائی، اجرای کلیه گشت ها و هماهنگی ترانسفرها در روز های بازدید همراه با ورودیه ها، اخذ ویزای کشور آفریقای جنوبی، ترانسفر هوایی بین شهرهای کیپ تان و ژوهانسبورگ، پرداخت هزینه ویزا و هزینه انگشت نگاری شرکت VFS

مدارک مورد نیاز

۱) ۲ قطعه عکس رنگی ۳×۴ با زمینه سفید

۲) اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار از زمان سفر، امضاء شده توسط صاحب گذرنامه

۳) معرفی شغل مسافر در سر برگ محل کار / شرکت به صورت ترجمه شده با ذکر تاریخ شروع به کار، سمت، میزان حقوق و مدت زمان مرخصی (گواهی اشتغال به کار).

4) نامه اشتغال به تحصیل برای دانشجویان و دانش آموزان

۴) پرینت حساب بانکی 3 ماهه اخیر مسافر به لاتین و مهر و امضای بانک.

5) ۲ نسخه ترجمه شناسنامه کودکان زیر ۱۸ سال (یک نسخه از ترجمه های شناسنامه بایستی به تایید دادگشتری و وزارت امورخارجه رسیده باشد)

* نکته: حضور مسافرین در زمان تحویل مدارک به سفارت الزامی می باشد.

* نکته: بلیط و تور به صورت غیر قابل بازگشت (Nonrefundable) است.

* نکته: کلیه مدارکی که ترجمه میگردند بایستی مهر تایید وزارت امور خارجه و دادگستری را نیز داشته باشند.

برنامه سفر
روز 1

ورود به فرودگاه بین المللی ژوهانسبورگ و ترانسفر به سمت هتل و اخذ اتاق و استراحت.

روز 2

صرف صبحانه در هتل، اجرای گشت نیم روز شهر کیپ تاون (استادیوم فوتبال جام جهانی، منطقه بوک آپ، Table Mountain)، سپس حرکت به سمت Signal Hills، در ادامه به سمت مرکز خرید V&A Waterfront، مسافرین راسا به هتل بازمی گردند.

روز 3

صرف صبحانه در هتل، اجرای تور تمام روز منطقه Hout Bay و گشت کشتی جهت بازدید از جزیره فوک های دریایی سپس حرکت به سمت منطقه Cape Peninsula و منطقه کیپ پوینت، بازدید از دماغه امیدنیک، مزرعه شتر مرغ های آفریقایی، محل تجمع پنگوئن های مخصوص آفریقایی (پنگوئن های منطقه گرمسیری).

روز 4

صرف صبحانه در هتل، گشت هلی کوپتر بر فراز شهر کیپ تاون، سپس بازدید از Kirstenbosch Gardens و در ادامه عزیمت به شهر و منطقه زیبای Stellenbosch (مزارع انگور، تست پنیر و...)، سپس بازگشت به هتل و استراحت.

روز 5

صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق و حرکت به سمت فرودگاه و ترک کیپ تاون به مقصد ژوهانسبورگ، ترانسفر زمینی به سمت سان سیتی (در حدود دو ساعت و نیم)، در مسیر بازدید از دهکده فرهنگی لسدی و آشنایی با نحوه زندگی و شو مربوط به اقوام قدیمی آفریقای جنوبی. ورود به هتل سان سیتی و اخذ اتاق و استراحت.

روز 6

صرف صبحانه در هتل، وقت آزاد و استفاده از تفریحات ریزورت سان سیتی، استفاده از پارک آبی جهت میهمانان هتل های سان سیتی رایگان است. بلیط سایر تفریحات سان سیتی در Entertainment Center قابل تهیه می باشد.

روز 7

صرف صبحانه در هتل، روز آزاد، سپس تخلیه اتاق و ترانسفر به سمت پارک جنگلی به صورت زمینی (در حدود نیم ساعت). ورود به هتل پارک جنگلی و تحویل اتاق. در ادامه اجرای گشت سافاری در ساعت 16:30 (به مدت 3 ساعت)، سپس بازگشت به هتل و صرف شام در هتل به صورت منوی انتخابی.

روز 8

صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق ها در ساعت 9 و حرکت به سمت ژوهانسبورگ، در مسیر بازدید از پارک شیرهای سفید آفریقایی. ورود به هتل و اخذ اتاق و استراحت.

روز 9

صرف صبحانه در هتل، بازدید از از شهر پرتوریا شامل Union Building، Churh Sq، بعد از ظهر بازدید از مسجد ترک های مقیم ژوهانسبورگ (مسجد نظامیه) و سپس حرکت به سمت مرکز صنایع دستی Cambanos، بازگشت به هتل در ساعت 17:00 و استراحت.

روز 10

صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق و حرکت بسمت فرودگاه ژوهانسبورگ ئ ترک آفریقای جنوبی به مقصد ایران.

پذیرایی و اقامت
روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیحات
1 هواپیما آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 5 ستاره تاپ Marriott Crystal tower hotel
2 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 5 ستاره تاپ Marriott Crystal tower hotel
3 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 5 ستاره تاپ Marriott Crystal tower hotel
4 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 5 ستاره تاپ Marriott Crystal tower hotel
5 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 5 ستاره تاپ The Cascades Hotel
6 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 5 ستاره تاپ The Cascades Hotel
7 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران آرند تور هتل 4 ستاره KWA Maritane
8 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 5 ستاره تاپ Radisson Blu Sandton Hotel
9 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 5 ستاره تاپ Radisson Blu Sandton Hotel
10 هتل آرند تور رستوران مسافر - - - -
سهم آرندتور 11 وعده غذا شامل: 10 وعده صبحانه، 1 وعده شام
سهم مسافر 18 وعده غذا شامل: 10 وعده ناهار، 8 وعده شام
لوازم ضروری
کارت شناسایی داروهای شخصی وسایل نظافت شخصی
گذر نامه لباس مناسب فصل پرینت حساب بانکی
گواهی اشتغال به کار اصل شناسنامه برای زوجین
توضیحات مهم

تور آفریقای جنوبی

جمهوری آفریقای جنوبی کشوری در جنوب قاره آفریقا و در سواحل دو اقیانوس اطلس و هند است. آفریقای جنوبی سه پایتخت متفاوت دارد. قوه مجریه در پرتوریا، پارلمان در کیپ تاون و قوه قضائیه در بلوم فونتین مستقر است. اما پایتخت اصلی این کشور ژوهانسبورگ است پرجمعیت‌ ترین شهر آفریقا نیز ژوهانسبورگ به حساب می آید. آفریقای جنوبی با کشورهای نامیبیا، بوتسوانا، زیمباوه، موزامبیک، سوازیلند و لسوتو (کشوری که در سرزمین آفریقای جنوبی محصور شده‌است) هم‌مرز می باشد. شهرهای آفریقای جنوبی بلومفونتن، راستنبرگ، مونگومبـــا، نلسپرویت، پروتوریا، پورت الیزابت پولوکوین، کرونستاد، کیمبرلی، کیب تاون، ژوهانسبورگ میباشند. به علت تنوع نژادی ای که در کشور آفریقای جنوبی وجود دارد، فرهنگ «واحدی» در این کشور نمی‌توان پیدا کرد. امروزه تنوع غذایی در این کشور که متأثر از فرهنگ‌های مختلف کوجود در آن است باعث شده جهانگردان و سیاحان و حتی سرمایه گذاران به سرمایه‌گذاری در تهیه آن دست بزنند. علاوه بر غذا، موسیقی و رقص هم از نمادهای فرهنگی این کشور به حساب می آیند.

آفریقای جنوبی سالهاست که «کشور رنگین کمان» نامیده می‌شود چون ۱۱ زبان رسمی در آن وجود دارد.

آفریقای جنوبی با ۵۵ میلیون نفر جمعیت، بیست و چهارمین کشور پرجمعیت جهان میباشد.

نزدیک به نیمی از طلای استخراجی در جهان از معادن «ویتواترسرند» در آفریقای جنوبی استخراج می‌شود.

جاذبه های تور آفریقای جنوبی:

تور آفریقای جنوبی دارای جاذبه های دیدنی و بی نظیری می باشد از جمله: ساختمان پانوراما، پارک شیرها، شهرک فرهنگی لسیدی، شهر سان سیتی، شهر کیپ تان، بوک آپ، باغ طبیعی کریستین بوش، جزیره روبن یا روبن آیلند، ساختمان پارلمان، آکواریوم دو اقیانوسی، منطقه واتر فرانت، تیبل مانتین، سیگنال هیل، واتر فرانت ادونچر، مراکز خرید کیب تاون، فرودگاه کیب تاون، پرتوریا، مراکز خرید پرتوریا، فرودگاه پرتوریا و....

کیپ تاون: یکی از محبوب‌ترین و زیباترین شهرهای آفریقا جنوبی می باشد، که در جنوب غربی این قاره و در حاشیه‌ی سواحل اقیانوس اطلس، در نزدیکی دماغه امید نیک قرار گرفته است. در حال حاضر، کیپ‌تاون یکی از جالب ترین و جذاب ترین تفرجگاه‌های شهری دنیا و مقصد هزاران گردشگر از سراسر جهان محسوب می شود. محسوب می‌شود (شهری فوق‌العاده زیبا و دیدنی که در آن چهره‌ی منحصر به‌ فرد کشور آفریقای جنوبی با بهترین دستاوردهای تمدن و فرهنگ غربی به بهترین شکل ادغام شده‌اند). هتل‌های شهر کیپ تاون از امکانات رفاهی با کیفیت و مطلوبی برخوردارند و سواحل آن برای موج سواری، غواصان و هر کسی که در پی گذراندن تعطیلاتی آرامش‌بخش و دلپذیر می باشد، همانند بهشت است! پس تور آفریقای جنوبی را از دست ندهید!

معماری شهری کیپ تاون بسیار جالب است. ارتفاع اغلب ساختمان‌های این شهر از چند طبقه بیشتر نمیشود، به جز ساختمان‌های مرکزی شهر. می توان ساعت‌ها در خیابان های شهر پیاده‌ روی کرد و از معماری بی‌نظیر شهر مثل کلیساها، عمارت‌های قدیمی و بلوارهای ساحلی لذت برد. ضمن اینکه موزه‌های بسیاری (مانند تنها موزه‌ی هنرهای روسی آفریقا) در این شهر وجود دارد. سرگرمی‌‌ها و تفریحات شبانه‌ ی کیپ‌ تاون، هر نوع سلیقه‌ای را راضی خواهد کرد.

این زیبایی‌ها و سرگرمی‌ها و جاذبه ها در کنار آب‌ و هوای دلپذیر مدیترانه‌ای و سواحل بی نظیر، شهر کیپ‌تاون در تور آفریقای جنوبی را به یکی از بهترین مقاصد گردشگری آفریقا بدل کرده است.

نکته جالب این است که پنگوئن ها فقط در قطب جنوب زندگی نمی کنند و شما میتوانید آنها را در آفریقای جنوبی هم ببینید! کلونی پنگوئن های آفریقای جنوبی درست در کنار شهر کیپ تاون قرار دارد. این پنگوئن‌ها در حاشیه‌‌ی ساحلی جریان بنگوئلا (یعنی جریان سرد اقیانوسی شمال‌سو که بخش شرقی گردابه اقیانوس اطلس را تشکیل می‌دهد) زندگی می‌کنند، به همین دلیل آنها می‌توانند در هوای گرم آفریقای جنوبی تاب بیاورند.

اصلی ترین و بارزترین نماد شهر کیپ تاون، کوه تیبل است که در واقع مهم ترین نماد این شهر محسوب می شود. جالب است بدانید که اولین چیزی که دریانوردان در بدو ورود به کیپ تاون با آن روبرو می شدند، همین کوه تیبل بوده است. بر بلندای کوه تیبل، یکی از دیدنی‌ترین مناظر مرکز شهر و دیدنی‌های آن را پیش رو خواهید داشت. در کیپ تاون همه چیز غیر معمول، پر نشاط و پر جنب و جوش در عین حال طبیعی اما بسیار مدرن و شیک است.

تور آفریقای جنوبی سفری است با جاذبه‌ های طبیعی فراوان که مقصد محبوبی برای گردشگران مختلف است. بسیاری از جاذبه‌ها و پارک‌های ملی و حیات‌وحش معروف در بخش‌های شمالی آفریقای جنوبی قرار دارد، اما بخش جنوبی آفریقا، یعنی دماغه‌ آفریقا، مکان مناسب و امنی برای گردشگرانی است که خانوادگی سفر می‌کنند.

بهترین زمان سفر با تور آفریقای جنوبی

برای سفر با تور آفریقای جنوبی، می توانید هر فصلی را برای سفر انتخاب کنید و محدودیتی برای شما در این زمینه وجود نخواهد داشت. البته بطور کلی بهترین ماه های سفر با تور آفریقای جنوبی، از ماه سپتامبر تا مارس میباشد که در واقع فصل بهار و پاییز آفریقای جنوبی محسوب می شود. برای ما ایرانی ها بهترین زمان سفر به آفریقا، پاییز و زمستان می باشد که بر عکس آفریقاست و آب و هوای مطبوعی دارد.

منطقه حفظت شده Kruger: این منطقه یکی از بهترین مناطق آفریقای جنوبی برای گردشگری، بخصوص گردشگری حیات وحش می باشد. اگر که به دیدن حیوانات وحشی قاره آفریقا علاقه خاصی دارید، حتما به این منطقه محفاظت شده سفر کنید، چراکه بسیاری از حیوانات مخصوص آفریقا را در این منطقه خواهید دید. یکی از مزیت های این منطقه،‌ دیدن زرافه های بزرگ در این منطقه است و آموزش های خاصی را درباره آنها و نحوه زندگی آنها خواهید آموخت. 

 ژوهانسبورگ: ژوهانسبورگ بزرگ‌ترین شهر کشور آفریقای جنوبی و مرکز «خاوتنگ»، ثروتمندترین ایالت آفریقای جنوبی می باشد. این شهر، 17 درصد از ثروت آفریقای جنوبی را تولید می کند و بیست و هفتمین شهر بزرگ اقتصادی جهان محسوب می شود. یکی از جاذبه های توریستی مطرح ژوهانسبورگ، منطقه ای با نام گُلد ریف با فضای پارک مانند خود است. این پارک فضای قرن نوزدهم را به همراه صنعت و معدن آن مطرح می کند. نکته دیگری که مهم است، پاساژ ها، فروشگاه ها و مراکز خرید بزرگ این شهر است. این مراکز عبارتند از سُندتون سیتی، میدان نلسون ماندلا، اُرینتال پلازا، و بانک رُز می باشد.

باغ وحش ژوهانسبورگ: باغ وحش ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی، یکی از بزرگترین باغ وحش های تور آفریقای جنوبی می باشد.

سان سیتی: یکی از شهرهای بزرگ و زیبای تفریحی اقامتی می باشد که در شمال آفریقای جنوبی واقع شده است و تنها 2 ساعت با ژوهانسبورگ فاصله دارد. سان سیتی دارای 4 هتل لوکس و مناسب با نام های Sun City Hotel، Cascades Hotel، The Cabanas، The Palace Of The Lost City می باشد.

نکات مهم هنگام ثبت نام
  1. همسفران گرامی می توانند هزینه سفر را به شماره کارت زیر واریز نمایند:
    نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
    ملت 522-8684-736 6104-3379-2494-7482 احسان کرمی
  2. پس از واریز هزینه سفر ارائه (فیش واریزی، شماره تماس و عکس کارت ملی و عکس کارت واکسن تمام نفرات) به دفتر آرندتور از طریق واتس آپ به شماره زیر الزامی میباشد.
  3. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
  4. تمامی مسافرین در طول سفر دارای بیمه مسئولیت مدنی می‌باشند. تعهدات این بیمه: (هزینه های پزشکی هر نفر تا سقف 100.000.000 ریال، غرامت فوت و نقص عضو هر نفر 6.000.000.000 ریال)
  5. خواهشمند است پس از واریز وجه لطفا با شماره‌های زیر تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید.
خرید آنلاین یا رزرو تور آفریقای جنوبی مرداد 1401
نوع ثبت‌نام
تعداد
لطفا نوع ثبت‌نام را مشخص کنید.
قیمت هر نفر
از 1,990 دلار
مبلغ قابل پرداخت
0 تومان  تومان
در حال حاضر امکان خرید آنلاین وجود ندارد.
لطفا گزینه‌‌های دیگر را امتحان نمایید.
6
6
نام
نام خانوادگی
تلفن همراه
کد ملی
ایمیل
کد تخفیف

پس از وارد کردن کد تخفیف دکمه را بزنید.

اعمال کد تخفیف
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
Copyright © 2022 arandtour.com All rights reserved.