تور رودخانه نوردی ترو اردیبهشت 1403 | تور آببازی

تور رودخانه نوردی ترو

خاطرات آب بازی و شنا در دل جنگل
6 رای شما هم امتیاز بدهید!
در صورت اضافه شدن تور به این مقصد خبرم کن!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل

تور رودخانه نوردی ترو

 

دوست دارید در روزهای گرم سال یک سفر مفرح هیجانی داشته‌باشید؟  اگر شما اهل طبیعت‌گردی هستید، قطعا می‌دانید رودخانه‌نوردی یکی از سفرهای بسیار ناب، بکر و متفاوت است، از آنجا که ایران دارای رودخانه‌های متعدد و متنوع با حجم آب اندک و یا زیاد است. سفرهای رودخانه‌نوردی همواره یکی از بهترین نوع سفرهای طبیعت‌گردی است که در آن‌ها هیجان، شادی و انرژی مثبت موج می‌زند. دوست دارید  شما هم در فاصله اندکی از تهران این لذت ناب اما متفاوت را تجربه کنید؟

تور رودخانه‌نوردی ترو یکی از همین سفر‌های ماجراجویی و جذاب برای دوست‌داران طبیعت است که به مدت دوساعت در کل شما تجربه رودخانه‌نوردی لذت‌بخش در آب خواهید داشت. این سفر یک روزه چندین ویژگی خاص و متفاوت دارد، نزدیکی آن به تهران و مسافت اندکش، تجربه پیاده‌روی و رودخانه نوردی تواماً در یک سفر باهم و ویژگی سوم آن این است که شما نیاز به آوردن غذا نداشته و می‌توانید یک غذای گرم و خوش طعم را در دل جنگل نوش جان کنید. آرندتور در این سفر یک روزه، دو وعده اصلی صبحانه و نهار و یک میان وعده میزبان شما خواهد بود.  بنابراین می‌توانید با یک کوله سبک و البته با تجهیزات مناسب با ما همراه شوید و دغدغه و نگرانی بابت وعده‌های اصلی و حتی میان‌وعده خود نداشته‌باشید. تصور کنید که در دل جنگل‌های ترو و طبیعت سبز پیرامونش، یک جوجه کباب خوش‌طعم و لذیذ میل کرده و خستگی و استرس زندگی مدرن شهری را از تن به درد می‌کنید. علاوه برمزایای گفته شده، امکان شنا کردن در حوضچه‌های رودخانه ترو نیز وجود دارد. درجه سختی این سفر یک روزه 3 از 6 بوده و نیاز به آمادگی جسمانی نسبی دارد. برای رسیدن به جنگل ترو باید به سمت شهر بابل و روستای دیوا حرکت کنید. روستای دیوا یکی از روستاهای تاریخی با بافت قدیمی و کهن است که قدم زدن در آن شما را به گذشته دور می‌برد. این منطقه آب و هوای بسیار مطبوعی داشته و در حدود 25 کیلومتری شهر بابل واقع شده‌است.

جنگل‌های ترو هم جزئی از جنگل‌های هیرکانی هستند. جنگل‌های هیرکانی به عنوان میراث طبیعی جهانی در یونسکو به ثبت رسیده‌اند. عمر آن‌ها بین 25 تا 50 میلیون تخمین زده شده و عده‌ای بر این اعتقادند که جنگل‌های هیرکانی همزمان با عصر دایناسورها بودند و به عنوان یک اثر ماندگار و زنده از دوران ژوراسیک تا به امروز باقی مانده‌اند.

بهترین زمان سفر به جنگل ترو چه موقع است؟

این منطقه به دلیل قرارگیری‌اش در سلسله جبال البرز و سطح ارتفاع به نسبت بالایش دارای آب و هوای معتدل، مرطوب و خزری است. با توجه به این مسئله شما باید در فصول گرم سال همچون اواخر بهار و تابستان به این منطقه سفر کنید تا بتوانید لذت آب‌بازی و شنا و حتی رودخانه‌نوردی در دل هوای خنک و مطبوع آن را بچشید.

در سفر رودخانه‌نوردی ترو چه تجهیزاتی نیاز دارید؟

با توجه به نام این سفر یک روزه، حتما نیاز به صندل طبیعت‌گردی، یک دست لباس اضافه، زیرانداز برای نشستن در جنگل‌های ترو، باتوم برای جنگل نوردی‌های طولانی، ضد آفتاب و کلاه نقاب‌دار دارید.


بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
در خبرنامه آرندتور عضو شوید

هر زمان که بخواهید می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.
نام
نام خانوادگی
تلفن
ایمیل
اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه در خبرنامه پیامکی آرند عضو شدید سپاسگزاریم.
اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه در خبرنامه پیامکی آرند عضو شدید سپاسگزاریم.