تور سریلانکا تابستان 1401
تنها 3 نفر باقی مانده!

از 950 دلار

40 دلار ویزا + هزینه پرواز

سفر 11 روزه (9 روز و 8 شب)

جاذبه‌ها:

پیناوالا (مرکز نگهداری فیل ها و تجربه فیل سواری)، بازدید از کندی پایتخت فرهنگی سریلانکا، بازدید از باغ و مرکز تولید گیاهان دارویی، بازدید از معبد دندان بودا، بازدید از معبد سیگیریا، دیدن غروب آفتاب در کنار دریاچه کندی، تماشای برنامه رقص سنتی سریلانکایی، تجربه قطارسواری در یکی از خاص ترین مسیرها میان دو شهر نوارالیا تا الا در میان مزارع چای، پیاده روی و عکاسی در غروب از پل معروف به 9 دهانه، پیاده روی در مسیر قله مینی آدامز و عکاسی از طلوع آفتاب، بازدید از آبشار های مسیر نوارالیا، بازدید از شهر و بافت زیباو قلعه تاریخی گاله، گشت در سواحل بی نظیر والیگاما، وقت آزاد برای خرید سوغات در کلمبو، دورهمی شام آخر همسفران

این سفر در یک نگاه
اقامت:
2 شب هواپیما 2 شب هتل 3 ستاره 2 شب هتل 4 ستاره 4 شب هتل 5 ستاره
محل حرکت:
فرودگاه امام خمینی
مدت:
سفر 11 روزه از 28 مرداد
تعداد روز مرخصی:
نیاز به 251 روز مرخصی + 50 روز 5شنبه
زمان حرکت:
پنج شنبه 1400/05/28 - ساعت 15:10
لطفا سه ساعت قبل از حرکت در فرودگاه امام خمینی حضور داشته باشید
زمان بازگشت:
حدود ساعت 02:10 صبح
(لطفا سه ساعت قبل از حرکت در فرودگاه کلمبو حضور داشته باشید)
وسیله نقلیه اصلی:
هواپیما
کشور‌ مورد بازدید:
نامشخص
درجه سختی:
قیمت:
از 950 دلار

امروز 04 خرداد 1401

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
درباره سفر

 

نوع تور نام هتل ها اتاق دو تخته هر نفر اتاق سه تخته هر نفر اتاق سینگل هر نفر کودک زیر 12 سال
تور سریلانکا لوکس

Randholee Resort

Ripon Grand Hill

EKHO Ella

Weligama Bay Marriott

Cinnamon Bey Beruwala

950$
+
40$ ویزا
+
پرواز
900$
+
40$ ویزا
+
پرواز
1350$
+
40$ ویزا
+
پرواز
750$
+
40$ ویزا
+
پرواز

 

مدارک مورد نیاز جهت ویزای سریلانکا:

۱) اسکن قطعه عکس رنگی ۳×۴ با زمینه سفید

۲) اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار

توضیحات ضروری:

1) اقامت در هتل های 4 , 5 ستاره طراحی شده است که شرایط قیمت طبق جدول می باشد.

2) هزینه وعده های غذایی صبحانه و شام هتل در قیمت تور لحاظ گردیده است.

3) وعده های غذایی طبق جدول می باشد و مابقی وعده ها به عهده مسافران عزیز است.

4) با توجه به ماهیت سفرهای طبیعت گردی، امکان بروز تغییراتی در برنامه به صلاحدید راهنمای برنامه وجود خواهد داشت.

5) حمل و نقل در ماشین های استاندارد انجام می شود.

6) رانندگان به زبان انگلیسی صحبت می کنند و اطلاعات کاملی از گیاهان و فرهنگ مردم سریلانکا دارند.

7) آب معدنی در هنگام سفر موجود است.

8) 72 ساعت قبل از پرواز تست کرونا با هماهنگی آژانس و معرفی مکان مربوطه از تک تک مسافران گرفته میشود. (هزینه تست کرونا به عهده همسفران عزیز میباشد.)

امکانات رفاهی تور سریلانکا:

ورودیه ها طبق برنامه سفر

راهنمای فارسی زبان

راهنمای انگلیسی زبان

اقامت در هتل به همراه صبحانه و شام

بیمه مسافرتی کشور سریلانکا تا سقف 50.000 دلار 

اقامت در هتل

ترانسفر بین شهری، ترانسفر فرودگاهی

بلیط هواپیمای رفت و برگشت

گشت ها طبق برنامه سفر

* هزینه هایی که شامل تور نمی شوند:

1) هزینه تست PCR در تهران و کلمبو به عهده مسافر میباشد.

2) هزینه های شارژ و خرید سیم کارت و اینترنت با مسافران عزیز می باشد.

3) نوشیدنی های غیر از آب شامل پکیج نمی باشد.

ضوابط پرداخت:

400 دلار + هزینه پرواز در هنگام ثبت نام و مابقی هزینه تا 1 هفته قبل از سفر می بایست پرداخت گردد.

هتل ها گارانتی میباشد و در صورت کنسلی هزینه ای عودت داده نمیشود.

برنامه سفر
روز 1

از فرودگاه امام خمینی به سمت شهر کلمبو پرواز میکنیم و در دبی توقفی خواهیم داشت و (امکان استفاده از دیگر ایرلاین ها نیز هست در این مورد با کانترهای ما تماس بگیرید) شب را در هواپیما خواهیم بود.

روز 2

صبح به کلمبو می رسیم و به سمت شهر کندی راهی می شویم و از مرکز نگهداری فیل ها pinnawala - elephant orphanage بازدید می کنیم و از نزدیک این حیوانات زیبا را می بینیم و راهی هتل می شویم و پس از تحویل اتاق ها و صرف ناهار و کمی استراحت برای دیدن باغ ادویه می رویم، سریلانکا یکی از بزرگترین تولید کنندگان ادویه در جهان است، به هتل باز می گردیم و برای مراسم ویژه تحویل سال نو آماده می شویم و شب را در کندی اقامت داریم.

روز 3

بعد از نوش جان کردن صبحانه در هتل برای دیدن باغ سلطنتی Royal Botanic Gardens راهی می شویم بعد از بازدید از این باغ زیبا بی نظیر ترین جاذبه سریلانکا سیگیریا Sigiriya در شمال سریلانکا را می بینیم و در مسیر از غار معبد دامبولا Dambulla Royal Cave Temple و معبد دندان بودا Temple of the Sacred Tooth Relic بازدید می کنیم و به هتلمان در کندی باز میگردیم.

روز 4

پس از صرف صبحانه به سمت نوارالیا راهی میشویم در مسیر از دیدن کوهستان های سرسبز سیلان لذت می بریم و به نوارالیا می رسیم و بعد از کمی استراحت برای دیدن مزارع چای می ریم و با انواع چای و فرآورده های آن آشنا میشویم به هتل باز می گردیم و شب را در نوارالیا اقامت داریم.

روز 5

پس از صرف صبحانه تجربه یک روز استثنایی با سوار شدن به قطاربسیار معروف سریلانکا را خواهیم داشت. قطار از طبیعت منحصر بفردی عبور میکند. چشم اندازهای خاص مسیر نوارالیا به الا را خواهیم داشت و البته هتلی که این چشم انداز را خاص تر میکند. پل معروف ایستگاه الا را میبینیم و شب را در الا میخوابیم.

روز 6

بعد از صرف صبحانه و پیاده روی اختیاری صبحگاهی از هتل الا خارج میشویم و به سوی نوار ساحلی راهی می شویم، حدود پنج ساعت راه داریم تا به ساحل زیبای والیگاما بی نظیر ترین ساحل سریلانکا برسیم و زمان آزاد برای استفاده از امکانات هتل و استراحت کنار ساحل را خواهیم داشت.

روز 7

زمان آزاد برای استفاده از تفریحات ساحلی و گشت های آپشنال مانند پارک ملی یالا با انواع حیوانات جذاب (گشت اختیاری) خواهیم داشت و شب را در هتل والیگاما سپری خواهیم کرد.

روز 8

بعد از نوش جان کردن صبحانه از والیگامای زیبا خارج می شویم و گشت نیم روزه ای به شهر و بندر گاله خواهیم داشت. شهری قدیمی با کوچه پس کوچه های خاص و فانوس معروف می بینیم و از نحوه خاص ماهی گیری سریلانکایی بازدید می کنیم و شب در هتل ساحلی بنتوتا اقامت میکنیم و از ساحل بنتوتا لذت میبریم.

روز 9

این روز را کنار ساحل زیبای بنتوتا هستیم و امکان استفاده از گشت های آپشنال مثل دیدن بزرگترین موجود دریایی وال ها وجود دارد و بعدظهر به قایق سواری در رودخانه بنتوتا river safari می پردازیم، شب را در ساحل بنتوتا سپری میکنیم.

روز 10

تا ظهر از ساحل بنتوتا لذت می بریم و به سمت مرکز نگهداری لاک پشت های کهن سال حرکت می کنیم، پس از بازدید این مرکز زیبا شب هنگام به فرودگاه کلمبو خواهیم رسید و آماده پرواز به سمت ایران میشویم.

روز 11

پرواز ساعت 02:10 بامداد از کلمبو به تهران میباشد و حدود ساعت 15:10 به وقت ایران در فرودگاه تهران با کلی خاطره زیبا خواهیم بود.

پذیرایی و اقامت
روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیحات
1 - - - - هواپیما هواپیما هواپیما هواپیما
2 هواپیما هواپیما رستوران مسافر هتل آرند تور هتل 3 ستاره کندی Randholee Resort
3 هتل آرند تور رستوران مسافر هتل آرند تور هتل 3 ستاره کندی Randholee Resort
4 هتل آرند تور رستوران مسافر هتل آرند تور هتل 4 ستاره نوارالیا Ripon Grand Hill
5 هتل آرند تور رستوران مسافر هتل آرند تور هتل 4 ستاره الا EKHO Ella
6 هتل آرند تور رستوران مسافر هتل آرند تور هتل 5 ستاره والیگاما Weligama Bay Marriott
7 هتل آرند تور رستوران مسافر هتل آرند تور هتل 5 ستاره والیگاما Weligama Bay Marriott
8 هتل آرند تور رستوران مسافر هتل آرند تور هتل 5 ستاره بنتوتا Cinnamon Bey Beruwala
9 هتل آرند تور رستوران مسافر هتل آرند تور هتل 5 ستاره بنتوتا Cinnamon Bey Beruwala
10 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هواپیما هواپیما
11 - - - - - - - -
سهم آرندتور 16 وعده غذا شامل: 8 وعده صبحانه، 8 وعده شام
سهم مسافر 10 وعده غذا شامل: 9 وعده ناهار، 1 وعده شام
لوازم ضروری
کارت شناسایی داروهای شخصی گذر نامه
کوله چند روزه لباس مناسب فصل
توضیحات مهم

کشور سریلانکا

جزیره سریلانکا، در انتهای جنوب غربی هند قرار دارد و بخشی از شبه قاره هندوستان محسوب می شود. پایتخت سریلانکا، کلمبو نام دارد. در سال های اخیر جزیره سریلانکا توسط پلی به نام پل آدم که که بر روی خلیج مانار احداث گردیده، از راه زمینی به هند متصل گشته است. گوناگونی آب و هوا در سریلانکا، این جزیره را به جزیره ای توریستی برای تمام فصول تبدیل کرده است. نواحی جنوب و جنوب غربی سریلانکا دارای اب و هوای گرم و مرطوب و مناطق شمالی و شرقی این جزیره گرم و خشک است. این جزیره در اکثر مواقع سال شاهد بارش باران است. به همین دلیل از خوابیدن در فضای باز در این جزیره اجتناب کنید و از خدمات هتل و محل اقامت خود استفاده کنید. سریلانکا طبیعتی چشم نواز و زیبا دارد که توریست های زیادی را از سراسر جهان به خود جذب می کند. دین 76٪ مردم سریلانکا بودایی است، 8٪ درصد از مردم سریلانکا مسلمان و 8٪ درصد هندو و 6٪ درصد مسیحی هستند. در شهر های بزرگ سریلانکا مانند کلمبو و کندی، ادارات دولتی و راهنمایان گردشگری می توانند به زبان انگلیسی هم صحبت کنند.

فرهنگ مردم سریلانکا

مردم سریلانکا، فرهنگی شاد و جذاب دارند و اکثر مواقع سال را با خوشحالی سپری می کنند. مردم سریلانکا آداب و رسوم جالب و دیدنی دارند که از جمله آن رقص های متنوع محلی می باشد که اسم های عجیب و شنیدنی ای دارند!

غذاهای سریلانکا

غذاهای سریلانکایی به غذاهای جنوب و جنوب شرق آسیا بخصوص جنوب هند شباهت دارد و تفائت چندانی میان آنها پیدا نمی کنید. این غذاها عموما دارای پودر کاری، فلفل تند، لیمو ترش و نارگیل هستند. قیمت غذاها در سریلانکا گران نیست و حتی در رستوران های توریستی معروف هم قیمت غذا به نسبت ارزان است. توجه کنید که غذاهای سریلانکایی را باید حتما با انگشتان دست راست خود میل کنید!

چای سریلانکا بسیار مرغوب و معروف است و از کیفیتی عالی برخوردار است. سالهاست که چای سیلان (نام قدیمی سریلانکا) در کشورهای مختلف جهان شناخته شده است. آب نارگیل تازه و مرغوب در کنار خیابان ها با کیفیتی مناسب عرضه می شود. لذت نوشیدن آن را حتما تجربه کنید!

نکاتی در مورد تور سریلانکا

در هنگام ورود به معابد و خانه ها در سریلانکا حتما کفش های خود را در بیاورید. با پوشش هایی از جمله دامن کوتاه، تاپ های باز و... به معابد نروید، زیرا این کار توهین محسوب می شود. برای غذا خوردن، دست دادن، پول دادن، حتما از دست راست خود استفاده کنید. دقت کنید مردم در سریلانکا به حیوانات بسیار احترام می گذارند.

طول پرواز از تهران تا کلمبو در حدود 5/30 می باشد. کلمبو ۲ ساعت از تهران جلوتر است، یعنی ساعت ۱۲ در تهران معادل ساعت ۲ در کلمبو می باشد.

جاذبه های تور سریلانکا

سریلانکا جاذبه های توریستی متعددی دارد که گردشگران را از سراسر جهان به خود جذب می نماید، از جمله:

سواحل زیبا و چشم نواز و طبیعت همیشه سبز آن با ورزش های آبی مهیج.

پارک های جنگلی و حیات وحش.

آثار باستانی و تماشای فستیوال و مراسن های خاص و ویژه.

در صورتیکه قصد استفاده از طبیعت را دارید سواحل جنوبی جزیره که در عین امن بودن معروفیت جهانی دارند مانند بنتوتا و اطراف گاله و همچنین ولیگاما و میریسیا و... را توصیه میکنیم. البته بنتوتا برای کسانی که مایل به انجام ورزشهای آبی هستنند مناسب تر است و سواحل دور تر مانند میریسیا برای کسانی که مایل به آرامش بیشتر هستند بهتر می باشد.

نکات مهم هنگام ثبت نام
  1. همسفران گرامی می توانند هزینه سفر را به شماره کارت زیر واریز نمایند:
    نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
    ملت 522-8684-736 6104-3379-2494-7482 احسان کرمی
  2. پس از واریز هزینه سفر ارائه (فیش واریزی، شماره تماس و عکس کارت ملی و عکس کارت واکسن تمام نفرات) به دفتر آرندتور از طریق واتس آپ به شماره زیر الزامی میباشد.
  3. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
  4. تمامی مسافرین در طول سفر دارای بیمه مسئولیت مدنی می‌باشند. تعهدات این بیمه: (هزینه های پزشکی هر نفر تا سقف 100.000.000 ریال، غرامت فوت و نقص عضو هر نفر 4.800.000.000 ریال)
  5. خواهشمند است پس از واریز وجه لطفا با شماره‌های زیر تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید.
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
Copyright © 2022 arandtour.com All rights reserved.