تور روسیه تور مسکو سن پترزبورگ نوروز 1401
خرید آنلاین

هزینه سفر به زودی اعلام می‌گردد.

سفر 7 روزه (7 روز و 6 شب)

جاذبه‌ها:

تور روسیه، تور روسیه نوروز 1401، تور روسیه فروردین 1401، ویزای روسیه، قیمت تور روسیه، تور مسکو

جاذبه های تور روسیه

کاخ کرملین مسکو روسیه

میدان سرخ مسکو روسیه

کلیسای جامع سنت باسیل مسکو روسیه

گالری ترتیاکف مسکو روسیه

تئاتر بُلشوی مسکو روسیه

میدان سُبُرنایا مسکو روسیه

موزه‌ هنرهای زیبای پوشکین مسکو روسیه

پارک گورکی مسکو روسیه

کلیسای جامع مسیح منجی مسکو

آرامگاه لنین مسکو

آسمان نمای مسکو روسیه

باغ الکساندر مسکو

تئاتر بولشوی مسکو روسیه

کیلومتر صفر مسکو

مجسمه مادر میهن ولگوگراد مسکو روسیه

میدان مانژ مسکو روسیه

این سفر در یک نگاه
اقامت:
7 شب هتل 4 ستاره
محل حرکت:
فرودگاه امام خمینی
مدت:
سفر 7 روزه از 1 فروردین
تعداد روز مرخصی:
نیاز به 2 روز مرخصی
زمان حرکت:
دوشنبه 1401/01/01 - ساعت 08:35 صبح
لطفا سه ساعت قبل از حرکت در محل حضور داشته باشید
زمان بازگشت:
حدود ساعت 02:05 صبح
(لطفا سه ساعت قبل از حرکت در محل حضور داشته باشید)
وسیله نقلیه اصلی:
هواپیما رفت و برگشت پرواز ماهان و ایرفلوت
وسیله نقلیه محلی:
با توجه به تعداد مسافران
کشور‌ مورد بازدید:
روسیه
درجه سختی:
قیمت:
هزینه سفر به زودی اعلام می‌گردد. خرید آنلاین

امروز 25 مهر 1400

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
درباره سفر

دو تخته هر نفر
23.990.000 تومان  
یک تخته هر نفر
28.990.000 تومان   
 


پکیج فوق شامل موارد زیر میباشد:

برنامه سفر
روز 1

ورود به کشور روسیه، بعد از انجام کارهای مربوط به پلیس فرودگاه، استقبال در فرودگاه مسکو انجام گرفته و به راه آهن مسکو جهت ترانسفر به شهر سنت پترسبورگ با قطار سریع السیر ساپسان میرویم، پس از 3 ساعت سواری در قطار و لذت بردن از فضاهای بی نظیر شهرهای بین راهی، به سنت پیترزبورگ وارد می شویم. به هتل رفته و پس از چک این وقت آزاد برای استراحت خواهیم داشت.

روز 2

امروز را به گشت شهری سنت پترزبورگ خواهیم پرداخت.از خیابان تاریخی نفسکی دیدن میکنیم، سپس کلیسای کازان را خواهیم دید. کلیسای خون ریخته شده، میدان اسحاق، تندیس نیکلای اول، نمای دیدنی کلیسای اسحاق، تندیس پتر کبیر، میدان کاخی، جزیره ی واسیلی، ستون های فانوس دریایی و نمای ساختمان باستانی بورس را خواهیم دید. سپس وقت آزاد جهت خرید سوغاتی های معروف روسیه در بهترین فروشگاه صنایع دستی شهر سنت پترزبورگ خواهیم داشت. صرف نهار کامل در رستوران

روز 3

وقت آزاد (راهنما به صورت کامل با مسافرین درارتباط بوده و راهنمایی های لازم جهت استفاده از وقت آزاد مسافرین را خواهد نمود) آپشنال: بازدید کامل موزه ی هرمیتاژ به مدت 2 ساعت، بازدید از داخل کلیسای دیدنی اسحاق.   آپشنال: صرف شام کامل همراه با انواع نوشیدنی ها و ویژه برنامه های مختلف در یکی از بهترین رستوران های شهر در محیطی کاملا شاد لحظه ی سال نو میلادی را در کنار سایر مهمانان رستوران که همگی از مردم محلی هستند جشن گرفته و از آداب و رسوم خاص آنان در شب سال نو لذت ببرید. این برنامه تا پاسی از شب ادامه خواهد داشت.

روز 4

آپشنال: کاخ کاترین در روستای دیدنی پوشکین و برف بازی و ساخت آدم برفی در فضای بینظیر دهکده تزارها همراه با نهار در رستوران

روز 5

امروز از هتل چک اوت میکنیم و به سمت راه آهن جهت حرکت با قطار سریع السیر ساپسان به مسکو خواهیم رفت. در راه از امکانات بی نظیر قطار استفاده کرده و از مناظر لذت میبریم. سپس به هتل در مسکو رفته چک این کرده و به استراحت و وقت آزاد در هتل می پردازیم.

روز 6

مترو های مسکو از دیدنی ترین آثار روسیه میباشد. از ایستگاه های مترو دیدنی شهر مسکو به مدت 2 ساعت دیدن میکنیم. سپس به سمت میدان معروف سرخ، کلیسای واسیلی مقدس، مرکز تجاری گوم، باغ الکساندر و شعله جاویدان، بناهای یادبود جنگ جهانی دوم، دیواره های سرخ ارگ کرملین میرویم. صرف نهارفست فود

روز 7

وقت آزاد (راهنمای به صورت کامل با مسافرین درارتباط بوده و راهنمایی های لازم جهت استفاده از وقت آزاد مسافرین را خواهد نمود). آپشنال: بازدید از خیابان دیدنی و معروف آربات، کلیسای مسیح منجی، گشت خرید در مگامال به مدت 2 ساعت

پذیرایی و اقامت
روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیحات
1 - - هواپیما مسافر رستوران مسافر هتل 4 ستاره پارک این سنت پترزبورگ
2 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 4 ستاره پارک این سنت پترزبورگ
3 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 4 ستاره پارک این سنت پترزبورگ
4 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 4 ستاره پارک این سنت پترزبورگ
5 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 4 ستاره پرینس پارک مسکو
6 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 4 ستاره پرینس پارک مسکو
7 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 4 ستاره پرینس پارک مسکو
سهم آرندتور 6 وعده غذا شامل: 6 وعده صبحانه
سهم آرندتور 7 بار میان‌وعده
سهم مسافر 14 وعده غذا شامل: 7 وعده ناهار، 7 وعده شام
لوازم ضروری
کارت شناسایی کرم ضد آفتاب وسایل نظافت شخصی
گذر نامه عینک آفتابی
توضیحات مهم

تور روسیه

فدراسیون روسیه در شمال قاره آسیا و قاره اروپا گسترده شده است و وسیع ترین کشور جهان است و تقریباً دو برابر کانادا، دومین کشور وسیع دنیا، مساحت دارد. روسیه با کشورهای نروژ، فنلاند، استونی، لتونی، لیتوانی، لهستان، بلاروس، اوکراین، گرجستان، جمهوری آذربایجان، قزاقستان، چین، مغولستان و کره شمالی همسایه است. این کشور همچنین با کشورهای آمریکا (از طریق ایالت آلاسکا)، سوئد و ژاپن (از طریق آب) همسایه است. تور روسیه برای سالیان متمادی یکی از قدرت‌های جهانی بود. از زمان امپراتوری تزاری گرفته تا فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991. پس  از فروپاشی شوروی در سال 1998 این کشور بحران اقتصادی را پشت سر گذاشت که جایگاه جهانی آن را هم تضعیف کرد. حال روسیه در تلاش است جایگاه پیشین خود را دوباره به دست آورد. روسیه عضو ثابت شورای امنیت سازمان ملل متحد، 1+5، اتحادیه اروپا، APEC و GB است. این کشور بخش زیادی از قدرتش در صحنه‌های جهانی را مدیون منابع انرژی خود است. این کشور بزرگترین تولید کننده گاز در جهان است و نیمی از گاز مصرفی قاره اروپا را روسیه تامین می‌کند. این کشور همچنین یکی از مهمترین تولیدکنندگان نفت جهان است. آب و هوای روسیه به دلیل نزدیکی به قطب شمال سرد است. اغلب مناطق این کشور تنها دو فصل را تجربه می‌کنند: تابستان و زمستان. سردترین ماه سال در این کشور ژانویه (دی – بهمن) و گرم‌ترین ماه سال جولای (تیر – مرداد) است. سیبری روسیه یکی از سردترین مناطق این کشور است که برای سال‌های متمادی به عنوان تبعیدگاه به کار می‌رفت. در عین حال چندی پیش روسیه با کاشتن پرچم خود در زیر آب‌های قطب ادعای مالکیت این منطقه را کرد. روسیه در ورزش، تسلیحات و تکنولوژی پیشرفته است و سالیان درازی است که رقابتی دو طرفه را با آمریکا در زمینه علوم فضایی به رخ جهانیان می‌کشد. نخستین انسانی که به فضا رفت، یوری گاگارین روسی است.

در تور مسکو پایتخت کشور روسیه در تور روسیه است. این شهر بزرگ‌ترین و مهم‌ترین شهر روسیه و یکی از بزرگ‌ترین کلان‌ شهرهای قاره اروپا می‌باشد. مسکو مرکز سیاسی، اقتصادی، مذهبی، تاریخی، مالی، آموزشی و حمل و نقل فدراسیون روسیه‌ است. این شهر در کنار رودخانه مسکو و در ناحیه فدرال روسیه که جزء روسیه اروپایی محسوب می‌شود، واقع شده ‌است. در زمان‌های گذشته مسکو مرکز کشاورزی اتحاد جماهیر شوروی و سرزمین باشکوه مسکو بود. این شهر امروزه یکی از مراکز اقتصادی مهم و بزرگ در جهان است و از نظر گرانی در سال 2007 به عنوان دومین شهر گران در جهان محسوب می‌شود و در این سال برای دومین بار در «کتاب رکوردهای گینس» نامش ثبت شد. این شهر دارای یک مجتمع حمل و نقل بین‌المللی به نام «متروی مسکو» است که بزرگ‌ترین شرکت تولید واگن‌های مترو در جهان می باشد.

 تقریباً به ندرت می توانید در تور روسیه تابلویی را پیدا کنید که بر روی آن زبان انگلیسی نوشته شده باشد. خط مردم روسیه سیریلیک و زبان رسمی شان روسی است. بهتر است قبل از سفر به روسیه با الفبای این خط آشنا شوید. اگر این کار را بکنید بسیاری از تابلوها را به راحتی می توانید بخوانید. مسکو شهر گرانی است. فروشگاه ها معمولاً تخفیف نمی دهند. اگر پولتان از پارو بالا نمی رود، خیلی روی خرید در مسکو حساب نکنید. یکی از سوغاتی ها و یادگارهای خوبی که می توانید از روسیه تهیه کنید، مجسمه های چوبی تو در تو به نام ماتروشکا است که قیمت آنها معمولاً گران نیست. کلاه، شال گردن و لباس های پوست خز و سمور به وفور و با قیمت های بسیار زیاد وجود دارد. یکی از جاهایی که می توانید سوغاتی های ارزان و با قیمت هایی بسیار ارزان تر از مراکز توریستی پیدا کنید، بازراچه اسماعیل اوفسکی است. این بازارچه را بیشتر تاتارها، مسلمانان چچن یا پیرزن و پیرمردهایی که از فروپاشی ناراضی هستند، می چرخانند. مثل خیلی جاهای دیگر دنیا، در مسکو آب آشامیدنی و سرویس بهداشتی پولی است.

در تور سن پترزبورگ دومین شهر بزرگ روسیه در تور روسیه پس از مسکو می‌باشد که در منتهی‌الیه شمال غرب روسیه واقع شده‌ است. این شهر در سال 1703 به دستور و با نظارت پتر کبیر ساخته شد و از آن زمان تا 1918 پایتخت روسیه بود. مدتی پتروگراد نام داشت. پس از واژگونی فرمانروایی تزارها به نام لنین، لنینگراد خوانده شد و با فروپاشی شوروی در این کشور به نام پیشینش بازخوانده شد. این شهر به عنوان صحنه وقوع انقلاب 1917 روسیه و پایگاه دفاع سرسختانه در برابر آلمان نازی در زمان جنگ جهانی دوم، از جایگاهی مهم و نقشی حیاتی در تاریخ روس‌ها برخوردار است و به مرکز فرهنگی روسیه نیز شهرت دارد. این شهر که به مدت دو سده پایتخت روسیه بوده‌ است، بین سالهای 1914 تا 1924 میلادی پتروگراد نام داشته و در زمان حکومت اتحاد جماهیر شوروی به مدت 67 سال (از سال 1924 تا 1991) لنینگراد خوانده می‌شده‌است.

کاخ کرملین تور روسیه

ارگ کرملین مسکو، قلعه‌‌ای تاریخی در قلب شهر مسکو روسیه است که از جنوب به رودخانه‌ی مسکوا، از شرق به میدان سرخ مسکو و از غرب به باغ الکساندر مشرف است. ساختن این کاخ عظیم و دیدنی که مجموعه‌ای از بناهای زیبا و جالب است در سال ۱۴۸۷ به پایان رسید و از چهار قصر، چهار کلیسا و برج‌های کرملین تشکیل شده است. نامگذاری این کاخ، به نام کرملین، در روسی به معنای دژ است و از آن برای اسکان روسای جمهور روسیه استفاده می‌شود.

نکات مهم هنگام ثبت نام
  1. همسفران گرامی می توانند هزینه سفر را به شماره کارت زیر واریز نمایند:
    نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
    گردشگری 164706825311 5054-1610-0955-0348 سید معصوم جلیلی نومندان
  2. پس از واریز هزینه سفر ارائه (فیش واریزی و عکس کارت ملی تمام نفرات) به دفتر آرندتور از طریق واتس آپ به شماره های زیر الزامی میباشد.
  3. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
  4. تمامی مسافرین در طول سفر دارای بیمه مسئولیت مدنی میباشند. تعهدات این بیمه: (هزینه های پزشکی هر نفر تا سقف 100.000.000 ریال، غرامت فوت و نقص عضو هر نفر 4.800.000.000 ریال)
  5. خواهشمند است پس از واریز وجه لطفا با شماره‌های زیر تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید.
تورهای همزمان با این تور
نام سفر مدت
تور سریلانکا نوروز 1401 9 روزه
تور لائوس کامبوج ویتنام نوروز 1401 12 روزه
تور اتیوپی حبشه نوروز 1401 10 روزه
تور قرقیزستان نوروز 1401 9 روزه
خرید آنلاین یا رزرو تور روسیه تور مسکو سن پترزبورگ نوروز 1401
نوع ثبت‌نام
به سادگی خرید آنلاین کنید.
24 ساعته ثبت‌نام کنید؛ همکاران ما در اسرع وقت و در ساعت اداری با شما تماس می‌گیرند.
با پرداخت 50% خیالتان راحت! جای شما در این سفر محفوظ است.
در رزرو بدون پرداخت در اولویت قرار می‌گیرید و اولویت با افرادی هست که زودتر رزرو خود را قطعی می‌کنند.
فقط در صورتی که قبلا به صورت اینترنتی یا تلفنی ثبت‌نام کردید، می‌توانید از این گزینه استفاده کنید.
لطفا همان آدرس ایمیل و شماره همراهی را که با آن ثبت‌نام کرده‌اید را وارد کنید.
اگر هنوز مبلغی از هزینه سفرتان باقی مانده از این گزینه برای پرداخت استفاده کنید.
تعداد
نفر
قیمت هر نفر
هزینه سفر به زودی اعلام می‌گردد.
مبلغ قابل پرداخت
24,990,000 تومان  تومان
به سادگی خرید آنلاین کنید.
24 ساعته ثبت‌نام کنید؛ همکاران ما در اسرع وقت و در ساعت اداری با شما تماس می‌گیرند.
با پرداخت 50% خیالتان راحت! جای شما در این سفر محفوظ است.
در رزرو بدون پرداخت در اولویت قرار می‌گیرید و اولویت با افرادی هست که زودتر رزرو خود را قطعی می‌کنند.
فقط در صورتی که قبلا به صورت اینترنتی یا تلفنی ثبت‌نام کردید، می‌توانید از این گزینه استفاده کنید.
لطفا همان آدرس ایمیل و شماره همراهی را که با آن ثبت‌نام کرده‌اید را وارد کنید.
اگر هنوز مبلغی از هزینه سفرتان باقی مانده از این گزینه برای پرداخت استفاده کنید.
نام
نام خانوادگی
تلفن همراه
ایمیل
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
Copyright © 2021 arandtour.com All rights reserved.