تورهای جاری
22 خرداد 1399

هرانده تا خمده

1 روزه 180,000 تومان
جزئیات سفر

تور روستای هرانده

 

سفر کردن زندگی ما را غنی و متحول خواهد کرد. رفتن به مناطق مختلف، آشنایی با فرهنگ بومی منطقه و... باعث می‌شود که از روزمرگی دور شده و تجارب مختلف کسب کنیم. در میان انبوه سفرهای مختلف که تا به حال رفته‌اید، تجربه روستاگردی داشته‌اید؟

تور هرانده شما را به بازدید از دو روستای هرانده و خمده دعوت می‌کند. این سفر بسیار راحت بوده ودرجه سختی آن 1 از 6 می‌باشد. شما در این سفر آسان یک وعده اصلی و یک میان وعده با چای ذغالی میهمان آرندتور خواهید بود. با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری از تور هرانده کسب کنید.

هرانده کجاست؟

روستای هرانده در15 کیلومتری فیروزکوه در دامنه کوهستانی قرار گرفته و یک روستای ییلاقی سرسبز و بکر در حاشیه رودخانه نمرود است. شهرت این منطقه به درختان تبریزی بلندقامتش، سرسبزی و رودخانه‌ی پرآب نمرود و چشم اندازهای زیبایش از کوه‌های پیرامون است. وقتی وارد کوچه باغ‌های روستای هرانده می‌شوید صدای خروشان رودخانه نمرود به همراه درختان سیب سرخ و زردآلو و هوای بسیار مطبوعش شما را به وجد خواهند آورد. مردم این منطقه باوجود نزدیکی جغرافیایی به شهر فیروزکوه زبان گویششان گیلیکی بوده و اصلی‌ترین محصول هرانده، سیب زمینی است. پرورش گل و ماهی قزل‌آلا هم در این روستا رواج دارد.

در تور هرانده چه می بیینم؟

پس از بازدید از روستای هرانده یکی از زیباترین گلگشت‌های چهار فصل سال را آغاز می‌کنید. پیمایش مسیر 6 کیلومتری میان روستاهای هرانده تا خمده در کنار رودخانه نمرود حکایت از سفری متفاوت همراه با تصاویر شگفت‌انگیز دارد. این مسیر یکی از زیباترین سفرهای کوتاه شما خواهد بود که از تماشای زیبایی‌هایش سیر نخواهید شد. مسیر روستاهای هرانده به خمده شیب بسیار ملایمی دارد و اگر آرام و با راحتی خیال هم حرکت کنید، 3 ساعت زمان می‌برد. پیمایش گلگشت در کنار رودخانه نمرود و تماشای باغ‌های سیب و زردآلو و... تصاویر نابی را در اختیار شما قرار می‌دهد که با عکاسی از آن‌ها می‌توانید این خاطرات را به بهترین شکل ثبت کنید. هرانده در ارتفاع 1820 متر و روستای خمده در ارتفاع 1740 متر قرار دارد.

بهترین زمان سفر به هرانده چه موقع است؟

روستاهای هرانده و خمده به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارند در چهار فصل سال هوای مطبوعی داشته و در هر فصل سال لطف و صفای خاص خودش را دارد. اما در بهار شما می‌توانید از تماشای برگ‌های سرسبز و خوش رنگ که طراوت و شادابی را به هر بازدیدکننده القا می‌کنند به وجد بیایید، تابستان میوه‌های رنگارنگ کوچه باغ‌ها و پاییز فصل زیبا و هنرنمایی خداوند در این منطقه تصاویر روح‌نواز و بی‌نظیری را در اختیارتان قرار می‌دهد که تنها خلق عکس‌های ناب می‌تواند این زیبایی را به ثبت برساند. 

 همسفران عزیز در سفر یکروزه با تخفیف سفر کنید...

تخفیف شنبگی: 20 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

تخفیف یک‌شنبگی: 15 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

تخفیف دوشنبگی: 10 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

تخفیف سه‌شنبگی: 5 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

قابل ذکر است این تخفیفات برای 15 نفر اولی که ثبت‌نام کنند لحاظ خواهد شد...

پس عجله کنید تا جزء 15 نفر اول این سفر باشید...

Copyright © 2020 arandtour.com All rights reserved.