021 44142598
021 4495 7051
021 4414 2598
آرند تور

هزینه سفر به زودی اعلام می‌گردد.

+نرخ بلیط

همه روزه

جاذبه‌ها:

تور هنگ کنگ، تور هنگ کنگ پاییز 98، تور هنگ کنگ مهر 98، قیمت تور هنگ کنگ، تور هنگ کنگ ارزان، تور هنگ کنگ نرخ ویژه، تور هنگ کنگ.

اطلاعات حرکت

محل حرکت: فرودگاه امام خمینی

زمان حرکت: همه روزه ساعت 12:00

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما

پذیرایی و اقامت

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیحات
1 هواپیما آرند تور هواپیما آرند تور رستوران هتل مسافر هتل 4 ستاره هنگ کنگ
2 رستوران هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 4 ستاره هنگ کنگ
3 رستوران هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 4 ستاره هنگ کنگ
4 رستوران هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 4 ستاره هنگ کنگ
5 رستوران هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 4 ستاره هنگ کنگ
6 رستوران هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 4 ستاره هنگ کنگ
7 رستوران هتل آرند تور رستوران مسافر - - - -
سهم آرندتور 8 وعده غذا شامل: 7 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار
سهم مسافر 12 وعده غذا شامل: 6 وعده ناهار، 6 وعده شام

سایر خدمات

 

تور هنگ کنگ ماکائو پاییز 98

 

درجه هتل اتاق دو تخته هر نفر

 اتاق یک تخته هر نفر

کودک ۴ تا ۱۱ سال با تخت کودک ۲ تا ۴ سال بدون تخت کودک زیر دو سال

4*

750 دلار 

+نرخ بلیت

975 دلار 

+نرخ بلیت 

--------

--------

-------
4*و5*

1150 دلار

+نرخ بلیت 

1570 دلار

+نرخ بلیت 

--------- ----------- --------
4*و5* تاپ 

1350 دلار 

+نرخ بلیت

1980 دلار 

+نرخ بلیت 

------- -------- ---------

 

مدارک مورد نیاز تور هنگ کنگ 

اصل گذرنامه حداقل 7 ماه اعتبار  

مجوز شغلی یا جواز کسب (ترجمه شده)

گواهی تمکن مالی آخرین مانده حساب به دلار 

2 قطعه عکس رنگی جدید پشت زمینه سفید 6*4 

کپی شناسنامه ترجمه شده

گواهی اشتغال با سربرگ شرکت  

مدت اخذ ویزا: حداقل 30 روزه کاری

 

 

توضیحات تور هنگ کنگ

1–نرخ بلیط ریالی دریافت می گردد ((نرخ بلیط روز))
2- نرخ کودک زیر 2 سال 30% بزرگسال می باشد.
3-مسئولیت کنترل پاسپورت باآژانس در خواست کننده می باشد و آرند گشت امرداد مسئولیتی در قبال ممنوعیت خروج از کشور مسافر نخواهد داشت.
4-پرداخت 70% ازکل مبلغ هنگام ثبت نام الزامی می باشد.
5-درصورت عدم صدور ویزا توسط کنسولگری آژانس آرند گشت امرداد هیچگونه تعهدی را در صدور روادید نداشته و درخواست دهنده ملزم به پرداخت 30%کل هزینه تورمی باشد

لوازم ضروری

کارت شناسایی داروهای شخصی وسایل نظافت شخصی
گذر نامه 6 قطعه عکس

توضیحات مهم

اطلاعات عمومی هنگ کنگ

هنگ کنگ یکی از بزرگترین شهرهای کشور چین می باشد. برای دوست داشتن شهر هنگ‌کنگ دلایل بسیاری وجود دارد، اما دلیل منطقی ای برای دوست نداشتن این شهر به سختی پیدا می شود. هنگ کنگ به شهر آسمان خراش‌ها، سنت‌های کهن و غذاهای متنوع، تنوع فرهنگ و... معروف است که هر مسافری را مجذوب خود خواهد کرد، حال می‌خواهد سفر اول باشد یا پنجاهم‌! هنگ‌کنگ فراتر از بعد تجاری خود، یک شهر فرهنگی پر جنب و جوش است که همزمان ویژگی ‌های فرهنگ چینی و فرهنگ بازمانده از دوران استعمار بریتانیا را دارد. شما در هنگ کنگ از حضور در جشنواره فیلم های آسیایی و یا نگاه کردن به طلوع و غروب خورشید در یک قایق اژدهایی شکل در رودخانه، لذت فراوانی خواهید برد. اگر ریشه‌های موسیقی فرهنگ جوامع مختلف برای‌ شما جذاب است با گوش کردن به صدای طبل در وسط دریا، شنیدن اولین اپرای کانتونی یا رفتن به سالن‌های کنسرت می‌توانید موسیقی عجیب و گوش نواز این شهر بزرگ را کشف کنید. هنگ‌کنگ یکی از شهرهای پیشرو در امور مالی، بانکداری و تجارت جهانی می باشد. جمعیت هنگ‌کنگ بیش از هفت میلیون نفر می باشد و  97 درصد از این جمعیت چینی هستند. زبان انگلیسی و چینی در تمام شهر هنگ کنگ صحبت می‌شود. دین رایج در بین مردم هنگ کنگ بودایی و مسیحیت است. پیچیدگی هنگ کنگ، به نوعی در بین مردم این شهر هم دیده‌ می‌شود. سفر به هنگ‌کنگ روحیه ماجراجویی و حس اکتشاف و هیجان را در مسافران بر می‌انگیزد. اگر اهل سینمای اکشن باشید می‌توانید بسیاری از صحنه‌های فیلم‌های بروسلی را  که در خاطر دارید در هنگ‌کنگ بیابید. هنگ‌کنگ با وجود جمعیت انبوهی که دارا می باشد یک شهر پر انرژی و بدون از هرج و مرج است. امنیت این شهر در دنیا مثال زدنی است. گشت و گذار در معابد، بازارهای تجاری عظیم و ترکیب بافت روستایی، مدرن و دریایی هنگ‌کنگ دیدنی است. شما در هنگ‌کنگ همه نوع حق انتخاب برای استفاده از زمانتان خواهید داشت. طبیعت بکر و جلوه‌های مدرن معماری شهر هنگ کنگ، هر توریستی را به خوبی سرگرم می‌کند. غذای ارزان، طعم متفاوت و استفاده از مواد تازه در خوراک‌ها، آشپزهای هنگ کنگی را در تمام دنیا مشهور کرده است. در مجموع سفر به هنگ‌کنگ سفر به شهر لذت‌هاست و خوشی هاست!

نکاتی در مورد تور هنگ کنگ

اگرچه هنگ‌کنگ جزوی از کشور چین به حساب می آید، ولی نیاز به ویزای جداگانه‌ دارد. برای درخواست ویزای این هنگ کنگ باید اصل گذرنامه، گواهی تمکن مالی، دو قطعه عکس، گواهی اشتغال و فرم تکمیل شده درخواست ویزا را همراه خود داشته باشید. مدت زمان صدور ویزای هنگ‌کنگ حداقل سه هفته است و حضور شخص برای مصاحبه در سفارت ضروری نیست.

هتل و اقامت در تور هنگ کنگ

زندگی در هنگ کنگ و اقامت در این شهر، هزینه های نسبتا بالایی دارد. اکثر اتاق‌های هتل های موجود در هنگ‌کنگ کمی کوچک بوده و اجاره آن‌ها به نسبت بسیاری از شهرهای آسیایی بالاتر می باشد. با این حال،‌کیفیت هتل های موجود در هنگ کنگ بسیار بالا بوده و خدمات متنوع و متفاوتی را به توریست های این شهر ارائه می کنند.

بهترین زمان تور هنک کنگ

آب و هوای شهر هنگ‌کنگ نیمه گرمسیری می باشد؛ با تابستان‌های گرم و کمی شرجی و زمستان‌های سرد و نسبتا خشک. اما برای سفر به شهر ساحلی هنگ کنگ در هر وقت از سال می‌توان بهانه‌ای پیدا کرد؛ برای ما ایرانی ها، مهر تا آذر هوای هنگ‌کنگ عالی است و زمان بسیار خوبی برای سفر به این شهر می باشد. اما هجوم گردشگران در این فصل بازدید از شهر را کمی دشوار می‌کند. ضمنا، هنگ‌کنگ در این سه ماه شهر بسیار گرانی برای سفر محسوب می‌شود. از دی تا اسفند هوا کمی سرد است اما جشن سال نوی چینی، برگزاری جشنواره هنرهای هنگ‌کنگ و نیز جشنواره بین المللی فیلم باعث می‌شود که در این ماه‌ها، هنگ‌کنگ مقصد بسیاری از گردشگران و توریست ها از سراسر جهان باشد. هوای بهاری هنگ‌کنگ حس بسیار مطلوبی را برای مسافرت به هنگ کنگ القا می کند. کسانی که از رطوبت و سختی زمستان و تابستان گریزان هستند، بهار را یک فصل استثنایی برای استفاده از تور هنگ کنگ می‌دانند. اگر در فصل بهار به این شهر سفر می‌کنید، حتما چتر همراه خود داشته باشید تا باران های این شهر، شما را غافلگیر نکند. بهار برای گردش در هنگ کنگ مناسب است. جشنواره قایق اژدها، جشن فرهنگی هنگ‌کنگ و جشن اول ماه می در این فصل در هنگ کن برگزار می‌شود.

جاذبه های تور هنگ کنک

 جشنواره سال نو هنگ کنگ: جشنواره سال نوی چینی مهم‌ترین و زیباترین فستیوال شهر هنگ‌کنگ است. در این جشنواره علاوه بر آتش بازی اژدها، رقص شیر، برگزاری فستیوال غذا و حراجی‌ها هم به شهر جنب و جوش و چهره ی خاصی می‌دهد. یکی از سنت‌های قدیمی این جشنواره در هنگ کنگ، جشن فانوس می باشد که با کامل شدن ماه انجام می‌شود. مردم هنگ کنگ علاوه بر روشن کردن فانوس، بالن‌هایی را راهی آسمان می‌کنند. هدف و فلسفه این کار به رها کردن بخشی از گذشته و تبدیل شدن به انسانی جدید در آغاز سال نو باز می‌گردد.

جشنواره فیلم هنگ کنگ

جشنواره قایق های اژدها

جشنواره غذاهای محلی

معماری خاص و زیبا

نکات مهم هنگام ثبت نام

 1. همسفران گرامی می توانند هزینه سفر را به یکی از حساب های زیر واریز نمایند:
  نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
  ملت 8548204159 6104-3375-4393-9449 سید معصوم جلیلی نومندان
  پارسیان 47000636153605 6221-0612-1289-6361 سید معصوم جلیلی نومندان
  ملی 0224907736005 6037-9975-1763-8830 سید معصوم جلیلی نومندان
 2. پس از واریز هزینه سفر ارائه ( فیش واریزی ، عکس کارت ملی یا نام و نام خانوادگی ، کدملی ، تاریخ تولد روز ماه سال ) به دفتر آرند تور از طریق تلگرام یا واتس اپ به شماره های زیر  الزامی میباشد.
 3. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
 4. تمامی مسافرین در طول سفر دارای بیمه مسئولیت مدنی میباشند. تعهدات این بیمه : ( هزینه های پزشکی هر نفر تا سقف 100.000.000 ریال ، غرامت فوت و نقص عضو هر نفر 2.310.000.000 )
 5. خواهشمند است پس از واریز وجه لطفا با شماره‌های گروه تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید.
  02144142598 09304403100 09387419200

همسفران عزیز در سفر یکروزه با تخفیف سفر کنید...

تخفیف شنبگی: 20 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

تخفیف یک‌شنبگی: 15 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

تخفیف دوشنبگی: 10 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

تخفیف سه‌شنبگی: 5 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

قابل ذکر است این تخفیفات برای 15 نفر اولی که ثبت‌نام کنند لحاظ خواهد شد...

پس عجله کنید تا جزء 15 نفر اول این سفر باشید...

Copyright © 2019 arandtour.com All rights reserved.