021 44957051
021 4495 7051
آرند تور

از 245,000 تومان

+ بلیت (قطار،هواپیما)

همه روزه

جاذبه‌ها:

تور قشم، تور قشم زمستان 96، تور قشم هوایی، تور قشم دی 96، تور قشم با قطار، تور قشم نوروز 97

گشت جزیره قشم: غار خربس قشم، تماشای پرندگان مهاجر در جنگل حرا، روستای برکه خلف

تور قشمگشت های آپشنال تور قشم: تنگه چاه کوه قشم, گشت جزیره هنگام, دیدار از لاک پشت های قشم, دلفین های خلیج فارس قشم, بازدید از دره تندیس ها(ستاره افتاده) قشم، قلعه پرتغالی ها قشم، روستای زیبای لافت و بادگیرهای آن، چاه های مقدس طلا و بازدید از جزایر ناز، ساحل نقره ای جزیره هنگام، جزیره هرمز، بازار درگهان 

قشم زمستان 96 همه روزه زمینی و هوایی

اطلاعات حرکت

محل حرکت: فرودگاه مهرآباد

زمان حرکت: همه روزه

(مطابق با ساعت پرواز)

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما

استان مورد بازدید: هرمزگان

  درجه سختی:

پذیرایی و اقامت

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیحات
1 هواپیما مسافر رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 3 ستاره قشم
2 رستوران هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 3 ستاره قشم
3 رستوران هتل آرند تور رستوران مسافر - - - -
سهم آرندتور 2 وعده غذا شامل: 2 وعده صبحانه
سهم مسافر 6 وعده غذا شامل: 1 وعده صبحانه، 3 وعده ناهار، 2 وعده شام

لوازم ضروری

داروهای شخصی کارت شناسایی کرم ضد آفتاب
وسایل نظافت شخصی کفش پیاده روی فلاسک چای
قمقمه زیر انداز دفترچه بیمه
کوله چند روزه کلاه و عینک آفتابی لباس مناسب فصل
لیوان و بطری آب حوله

توضیحات مهم

 

 قیمت های اعلام شده بدون احتساب بلیت رفت و برگشت می باشد.

 نرخ اقامت 2 شب و 3 روز هتل ها به شرح زیر است:

 

 

نام هتل

اتاق 2 تخته

اتاق 3 تخته

سما 2 (3*)

270.000

245.000

سما 1 (3*) 

290.000 265.000

پلاس (3*)

295.000 270.000
آلاله 2 (3*) 305.000 280.000

کیمیا 4 (3*)

315.000 285.000

سینگو (3*)

330.000 285.000

رویال (3*) 

330.000 290.000

مارینا 2 (3*)

335.000 300.000

ریحان (3*)

350.000 315.000

آرش (3*) 

330.000 325.000

الوند (3*)

350.000 335.000

 

 خدمات تور: 2 شب اقامت هتل، ترانسفر رفت و برگشت به فرودگاه، گشت 4 ساعته جزیره، 2 وعده صبحانه 

 گشت های جزیره قشم: (غار خربس، جزایر ناز، برکه خلف،جنگل حرا، دره ستاره ها) هزینه قایق حرا به عهده مسافر است.

1- در صورت درخواست گشت جزیره هنگام مبلغ 40.000 تومان به مبالغ مندرج در جدول اضافه می گردد.

2- در صورت درخواست تور قشم با قطار 4 تخته حدود  مبلغ 240.000 تومان به مبالغ مندرج در جدول اضافه می گردد.(در صورت تمایل به قطار 6 تخته حدود مبلغ 180.000 تومان به مبالغ مندرج در جدول اضافه می گردد)

3-  در صورت درخواست گشت جزیره هرمز  مبلغ  100.000 تومان به مبالغ مندرج در جدول اضافه می گردد.این گشت همراه با صبحانه و ناهار می باشد.

 

تور قشم

آغاز تور قشم از فصل پاییز میباشد و تا اواخر بهار ادامه دارد، آرند تور در تور قشم شما را با زیباترین های جزیره قشم آشنا میسازد، محل اقامتی تور قشم میتواند خانه های محلی یا هتل باشد.

جزیره قشم بزرگ ترین جزیره خلیج فارس است، ما در تور قشم طبیعتی شگفت انگیز و پیچیده را میبینیم. تور قشم برای دوستداران طبیعت؛ جاذبه های طبیعی فراوانی دارد، جزیره قشم را عجایب هفتگانه میدانند و عقیده دارند در پهنه ای 1400 کیلومتر مربعی، وجود چنین طبیعتی تنها با واژه "بی نظیر" قابل توصیف است. تور قشم علاوه بر پرداخت به ویژگی های طبیعی به ویژگی های تاریخی نیز میپردازد. بنا بر مشاهدات شهر قشم و اطراف آن که دارای اماکن قدیمی‌و بقایای قلاع است، حکایت از دوران شهرنشینی و تمدن در ایام گذشته این شهر بندری دارد..

سواحل قشم

جزیره قشم با وسعتی نزدیک به 1400 کیلومترمربع، بیشترین سواحل و کرانه‌ها را در بین جزایر خلیج فارس به خود اختصاص می‌دهد. در تور قشم سواحل زیتون، سیمین، جزایر ناز، سوزا، مسن، شیب‌دراز، سلخ و دوستکو از دیدنی‌ترین سواحل جزیره قشم محسوب می‌شوند. از ویژگی‌های ساحل شناختی این جزیره، تنوع سواحل صخره‌ای، ماسه‌ای و گلی آن است که چنین خصوصیتی به‌طور یک جا در کمتر جزیره‌ای یافت می‌شود. سواحل شنی و ماسه‌ای نقره‌فام و سیمین براق نیز از دیگر انواع سواحل در جزیره قشم محسوب می‌شوند. ساحل صخره‌ای زیتون، ساحل شنی سیمین و سواحل گلی لافت و جنگل‌های حرا تنوع سواحل قشم را نشان می‌دهند. ساحل صخره‌ای ریگو معروف به ساحل لاک‌پشت‌ها نیز از دیگر سواحل زیبای جزیره قشم است که لاک‌پشت‌ها در آنجا برای نفس‌گیری و تغذیه به روی آب می‌آیند. سواحل زیبای جزیره هنگام در دو کیلومتری خط ساحلی جنوب جزیره قشم زیستگاه دلفین های باهوش و بازیگوش است که این مسئله موجب جذب گردشگران علاقمند به قشم و جزیره هنگام شده است. در تور قشم گردشگران علاوه بر ساحل زیبای بین هنگام و قشم از طبیعت رویایی داخل جزیره هنگام و تنها مزرعه پرورش تمساح کشور نیز دیدن می کنند

ژئوپارک قشم

دشت‌ها، دره‌ها، سواحل و کوه‌های جزیره قشم هم وضعیتی یگانه و کم‌نظیر از نظر پوشش گیاهی، حضور حیات وحش و وجود پدیده‌های نادر زمین‌شناسی دارند. در تور قشم علاوه بر گونه‌های گیاهی و جانوری زیبا، کمیاب و در خطر انقراض که در سطح ملی و همچنین جهانی از ارزش بسیاری برخوردارند، از پدیده‌های زمین‌شناسی نادر و بی‌مانندی نیز بازدید میشود، که هریک به تنهایی جذابیت و زیبایی خاص دارند. مجسمه‌های طبیعی و نقش برجسته‌های پراکنده، چین‌خوردگی‌ها و کوه‌های شگفت‌آور، سطوح تخت و صفه‌ها در ارتفاعات، ستون‌های حاصل از عوامل فرسایش، برجستگی‌ها و فرورفتگی‌های به‌وجود آمده از هوازدگی، مخروط افکنه‌ها و قطعه‌های فروافتاده در پای ارتفاعات، کوهسرها و هیکل‌های که دست هنرمند طبیعت به تازیانه باد و باران پدید آورده، تندیس‌های اعجاب‌آوری که در شکل‌های مختلف همچون لاک‌پشت، سگ، مارمولک، اسب آبی و یا حتی چهره آدمی در حالت خشم و فریاد و... همه و همه بخش بزرگی از طبیعت مسحورکننده قشم هستند و از جاذبه‌های کم‌نظیر طبیعت‌گردی این جزیره به‌شمار می‌روند که آرند تور شما را برای بازدید از این عجایب به تور قشم دعوت میکند. در سواحل جنوبی بخش غربی جزیره از بندر ماهیگیری سلخ تا روستای کانی - یعنی در فاصله سی‌کیلومتر از ساحل جزیره - روستا، مزرعه و هیچ نوع تمرکز و تجمع انسانی وجود ندارد. در بخش غربی جزیره حضور انسان و فعالیت‌های دامداری و کشاورزی از زمان‌های قدیم بسیار ناچیز بوده‌است و در حال حاضر نیز قابل توجه نیست.

دره ستارگان تور قشم

دره ستاره های قشم که بومی‌های منطقه به آن «ستاره افتاده» یا «استاره کفته» نیز می‌گویند، در روستای برکه خلف و در جزیره پهناور قشم قرار دارد که در تور قشم از دره ستاره ها بازدید خواهید کرد. روستای «برکه خلف» در ۱۵ کیلومتری شهر قشم و در جاده کناره جنوبی جزیره قرار گرفته است. برخی اهالی معتقدند با تاریک شدن هوا، این دره محل آمد و شد ارواح و اجنه است ولی این دره ها و شکل های زیبای آن، در اثر باران های فصلی و فرسایش خاک به وجود آمده اند. راه دسترسی به روستای برکه خلف آسفالته است و از روستا تا ابتدای دره ستاره ها، جاده خاکی به طول حدود ۵۰۰ متر و با شرایطی مناسب برای تردد خودروها مهیا شده است. مردم بر این باورند این دره محل برخورد ستاره ای از آسمان بوده یا به عبارت دیگر ستاره ای از آسمان بر زمین افتاده و دره ستاره ها را شکل داده است. پیشنهاد میشود خرچنگ را برای نهار در روستای برکه خلف در تور قشم امتحان کنید.

جزیره ناز قشم

این جزیره کوچک در نزدیکی سواحل شرقی قشم‌ قرار گرفته و از ساحل در حدود یک کیلومتر فاصله دارد در تور قشم از این جاذبه زیبا بازدید میکنید. وسعت جزیره ناز تقریباً سه‌ هکتار است. این جزیره فاقد ساحل شنی است و دیواره‌های صخره‌ای به ارتفاع پنج تا ده متر اطراف آن را فراگرفته است. روی این جزیره کاملاً مسطح است. در زمان جزر با پس‌روی کامل آب دریا، برای مدت کوتاهی، باریکه‌ای از خشکی جزیره ناز را به ساحل قشم وصل می‌کند در تور قشم پیشنهاد میشود از جاده تا جزیره ناز را پابرهنه بروید تا ماسه ها پاهایتان را نوازش کنند.

جنگل حرا تور قشم

جنگل حرا در اطراف جزیرهٔ قشم‌، در نواری به عرض ۵۰ تا ۵۰۰ متر کشیده شده و محدوده‌‌ای برابر با ۱۵۰ کیلومتر و مساحتی معادل ۸۲۳۶ هکتار را در بر گرفته است. اگر آب‌های نواحی باتلاقی و مساحت نقاط خالی منظور نشود، مساحت واقعی این جنگل در حدود ۶۰۱۲ هکتار می‌باشد. وسیع‌ترین قسمت جنگل‌های حرا در آب‌های بندر لافت و بندر پل در شمال غربی جزیرهٔ قشم، و در فاصلهٔ‌ ۱۴۰ کیلومتری غرب بندرعباس قرار دارد، یکی از جاذبه های تور قشم قایق سواری در جنگل حرا میباشد.

این جنگل‌ها بر روی خاک‌های لجنی ناشی از رسوب خاک‌های حاصل از فرسایش سواحل رشد یافته‌اند و دائماً در معرض جزر و مد آب قرار دارند؛ به طوری که در زمان جزر، ‌ درختان و بستر لجنی آن‌ها از آب بیرون آمده و به صورت جزایری پراکنده نمایان می‌شوند و در واقع مد، ‌ تمامی جنگل حرا به زیر آب رفته و ناپدید می‌شود. اصولاً درخت حرا در نقاطی می‌روید که در مواقع مد دریا به زیر آب بروند. در نقاط مرتفع‌تر بستر دریا از این گونه درخت مشاهده نمی‌شود، تور قشم به شناخت گونه های گیاهی و پرنده نگری نیز می پردازد

غار خربس تور قشم  

به فاصله 12 کیلومتری قشم در کنار جاده جنوبی، «غار خربس» بر سینه کوهی مشرف به دریا و دشت میانکاسه قرار دارد.غار خربس از غارهای دریایی است که در اثر گرداب و تخلیه ماسه ها، از حفره سنگ ها به وجود آمده است، اما در دوره های پیش از اسلام با افزایش وسعت غار خربس در بخش های تالار میانی و دهلیزهای انشعابی، به احتمال زیاد مردم از آن به عنوان پناهگاه و یا نیایش گاه استفاده می‌کرده اند، در تور قشم از غار های خربس بازدید خواهید کرد.

تنگه چاهکوه در تور قشم

در بخش میانی ژئوپارک جهانی قشم تنگه اعجاب انگیز چاهکوه قرار داشته که حاصل گسل و فرسایش است. بارندگی فصلی همچون تیشه ای برنده دل زمین را کاویده و دره بسیار با شکوه چاهکوه را ایجاد نموده است. آرامش و سکوت خیالی این تنگه هر انسانی را به آرامش دعوت می کند، آرند تور شما را در تور قشم برای بازدید از تنگه چاهکوه خواهد برد.

جنس این دره از ماسه سنگ مارنی بوده که بدلیل جریان آب حاصل از بارندگی اشکال کارستی و حفره های قاشقی شکل را ایجاد نموده است که از جاذبه های تور قشم به شمار میرود.

مردم محلی منطقه نیز از دیرباز از این مکان جهت جمع آوری آب استفاده کرده و چاه هایی در بستر تنگه حفر نموده اند که به همراه کوه های تشکیل دهنده دیواره تنگه، وجه تسمیه آن را تشکیل داده اند.

نکات مهم هنگام ثبت نام

 1. همسفران گرامی می توانند هزینه سفر را به یکی از حساب های زیر وایز نمایند:
  نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
  ملت 4469996574 6104-3378-6415-6078 سیداردشیر جلیلی نومندان
  پارسیان 82000368519002 6221-0610-7897-0599 سیداردشیر جلیلی نومندان
  ملی 0308464031001 6037-9918-9325-6424 سیداردشیر جلیلی نومندان
 2. پس از واریز هزینه سفر ارائه ( فیش واریزی ، نام و نام خانوادگی ، کدملی ، تاریخ تولد ) به دفتر آرند تور الزامی میباشد.
 3. سفر های یک روزه فاقد قرارداد میباشد.
 4. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
 5. خواهشمند است پس از واریز وجه لطفا با شماره‌های گروه تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید.
  44957051 09387419200 09304403100
Copyright © 2018 arandtour.com All rights reserved.