021 44957051
021 4495 7051
آرند تور

12,990,000 تومان

سفر 7 روزه (7 روز و 6 شب)

جاذبه‌ها:

تجربه سافاری و هیجان در پارک ملی کنیا، تماشای بزرگترین فیل های دنیا در کنیا، رصد آسمان پرستاره نیمکره جنوبی، دورنمای فوق العاده زیبای قله کلیمانجارو، بازدید از دریاچه آمبوسلی، قایق سواری روی دریاچه نایواشا، تماشای عقاب های ماهیگیر و اسب های آبی و پرندگان زیبای دریاچه نایواشا، بازدید از رودخانه مارا، پارک ملی ماسایی مارا، گشت زنی عصرگاهی در پارک ملی ماسایی مارا، بازدید از رودخانه مارا، کروکدیل ها و اسب های آبی در مرز کنیا و تانزانیا، گله های چند میلیونی گورخرها و ایلدبیست ها، ارک های ملی ماسایی، بازدید از قبیله معروف ماسایی و آشنایی با فرهنگ مردم بومی منطقه، بازدید از دره ریفت ولی، گشت شهری نایروبی

اطلاعات حرکت

محل حرکت: فرودگاه امام خمینی

زمان حرکت: شنبه 1396/04/24 - ساعت 14:30

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما

(با پرواز ایر عربیا)

کشور مورد بازدید: کنیا

  درجه سختی:

امروز 10 اردیبهشت 1396

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

سفرنامه

روز 1

(روز اول):‌ پرواز از تهران با هواپیمایی ایرعربیا به مقصد شارجه بوده و بعد از ورود به فرودگاه شارجه و انجام ترانزیت پرواز به نایروبی و ورود به نایروبی می باشد. پس از رسیدن به نایروبی، ترانسفر به سمت هتل 5ستاره رادیسون بلو و به محض رسیدن به هتل، اقامت آنی در اتاق های هتل رادیسون بلو به صورت فولبرد انجام می پذیرد. پس از استراحت و صرف صبحانه ، راس ساعت 01 صبح حرکت به سمت مرکز پرورش بچه فیل های بی سرپرست و سپس بازدید از مرکز زرافه ها ، صرف نهار و سپس بازدید از دهکده بوماس (بازدید از قبایل محلی کنیا) و سپس بازگشت به هتل. در ساعت 00:31 حرکت به سمت رستوران متفاوت کارنیور (در این رستوران خاص در یک فضای کاملا متفاوت که تا به حال تجربه نکرده اید به اندازه دلخواه و نامحدود میتوانید از میل کردن گوشت های گریل شده لذت ببرید).

روز 2

(روز دوم):‌ صبح زود حرکت به سمت پارک جنگلی ناکورو که در بین راه به مدت یک ساعت قایق سواری بر روی دریاچه نایواشا و بازدید از طبیعت بی نظیر و اسب های آبی و عقاب های ماهیگیر و انواع گونه های حیوانات و سپس ادامه مسیر به سمت دریاچه ناکورو که یکی از زیباترین پارکهای طبیعی حیات وحش کنیا و جهان است با 000کیلومتر مربع مساحت و 0250ارتفاع از سطح دریا واقع می باشد. دریاچه این پارک که در سال 0000به ثبت رسیده است مملو از هزاران هزار فلامینگو و پیرامون آن زیستگاه گونه های شگفت انگیزی از حیات وحش از جمله مجموعه ای از پستانداران بزرگ می باشد. پارک ملی ناکورو واقع در دره ریفت ولی دارای 450 گونه پرنده از جمله بیش از یک و نیم میلیون فلامینگوی صورتی، پلیکان، مرغ ماهی خوار، عقاب و ... است. از ویژگیهای شاخص این پارک نسبت به سایر پارکهای حیات وحش کنیا راههای داخلی مناسب داخل پارک با علائم راهنمایی کافی است که امکان بازدید از پارک با ماشین سواری معمولی فراهم می کند. بعد از ظهر روز دوم رسیدن به هتل Lake Nakuru Lodgeو صرف نهار و تحویل اتاق ها و بعد از ظهر اولین تور سافاری (گیم درایو) و سپس بازگشت به هتل و استراحت

روز 3

(روز سوم): صبح بعد از صبحانه تور سافاری دوم (گیم درایو) و ادامه گشت و گذار در طبیعت و بازدید از بخش ههای دیگر پارک سپس بازگشت به هتل و صرف نهار وبعد از ظهر استراحت در هتل و استفاده از امکانات و استخر و چشم انداز رویایی و هوای بی نظیر آن.

روز 4

(روز چهارم): بعد از صرف صبحانه حرکت به سمت نایروبی (حدود 3 ساعت) و صرف نهار سبک و حرکت به سمت فرودگاه ویلسون ایرپورت برای پرواز به سمت فرودگاه محلی مومباسا با هواپیمای تفریحی که در ارتفاع پایین پرواز میکنند، بعد از رسیدن به مومباسا ترانسفر به هتل 5ستاره بائوباب بیچ ریزورت که در حدود 05 دقیقه تا فرودگاه محلی مومباسا فاصله دارد.

روز 5

(روز پنجم و ششم): اقامت در هتل 5 ستاره بائوباب بیچ ریزورت و لذت بردن از سواحل رویایی و ماسه سفید، مومباسا به همراه یک گشت نیم روزی در جزیره مومباسا و بازدید از شهر قـــدیمی پیاده روی در کوچه های باریک و خانه ها و مساجد تاریخی) ، قلعه پرتغالی ها و بلوار عاج فیل.

روز 6

(روز پنجم و ششم): اقامت در هتل 5 ستاره بائوباب بیچ ریزورت و لذت بردن از سواحل رویایی و ماسه سفید، مومباسا به همراه یک گشت نیم روزی در جزیره مومباسا و بازدید از شهر قـــدیمی پیاده روی در کوچه های باریک و خانه ها و مساجد تاریخی) ، قلعه پرتغالی ها و بلوار عاج فیل.

روز 7

(روز هفتم):‌ صبحانه و سپس استفاده از امکانات هتل ، ساحل ماسه سفید و استخرها، سپس چک آوت از اتاق ها و صرف نهار (امکان استفاده از هتل تا زمان ترانسفر فرودگاهی به مومباسا)، و ترانسفر به فرودگاه مومباسا جهت پرواز به نایروبی و سپس رسیدن به فرودگاه نایروبی و پرواز هواپیمایی ایرعربیا به شارجه و رسیدن به شارجه و استفاده از بیزینس لانژ و سپس پرواز به ایران و رسیدن به تهران و پایان تعهدات شرکت.

پذیرایی و اقامت

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیحات
1 هواپیما آرند تور هواپیما آرند تور هتل آرند تور هتل 5 ستاره نایروبی
2 هتل آرند تور رستوران آرند تور هتل آرند تور هتل 5 ستاره نایروبی
3 هتل آرند تور هتل آرند تور هتل آرند تور هتل 4 ستاره ناکورو
4 هتل آرند تور هتل آرند تور هتل آرند تور هتل 4 ستاره ناکورو
5 هتل آرند تور هتل آرند تور هتل آرند تور هتل 5 ستاره مومباسا
6 هتل آرند تور هتل آرند تور هتل آرند تور هتل 5 ستاره مومباسا
7 هتل آرند تور هتل آرند تور هتل آرند تور هتل 5 ستاره مومباسا
سهم آرندتور 21 وعده غذا شامل: 7 وعده صبحانه، 7 وعده ناهار، 7 وعده شام
سهم آرندتور 7 بار میان‌وعده
در این سفر مسافر نیاز به آوردن وعده غذایی ندارد.

سایر خدمات

بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی ایر عربیا- امکان استفاده از خدمات بیزینس لانژ در ترانزیت شارجه- ویزای توریستی- ترانسفرهای فرودگاهی- راهنمای فارسی زبان- پرواز داخلی به مومباسا و بالعکس- بیمه مسافرتی- اقامت در هتل نایروبی با صبحانه- شام در رستوران متفاوت کارنیور- اقامت در هتل ساحلی مومباسا با خدمات All- یک گشت نیم روزی در جزیره مومباسا- کلیه گشت ها طبق برنامه سفر.

لوازم ضروری

بادگیر چراغ قوه داروهای شخصی
کرم ضد آفتاب وسایل نظافت شخصی کفش پیاده روی
قمقمه گذر نامه کفش مناسب کوهپیمایی
کوله چند روزه کلاه و عینک آفتابی قاشق، چنگال و بشقاب
لیوان و بطری آب 6 قطعه عکس

شرایط و مقررات مهم

پرداخت 50 درصد از مبلغ تور در هنگام رزرو یا ثبت نام ضرورری است.

پرواز و هتل چارتر و غیر قایل استرداد می باشد.

واکسن مالاریا در کشور کنیا الزامی نبوده و مسافر می تواند به صورت دلخواه اقدام نماید.

اتاق های استاندارد در هتل بائوباب و اتاق های سوپریور روم در هتل کوله کوله در مومباسا می باشد.

توضیحات مهم

1- خروجی فرودگاه امام با مسافر است.
2- انعام رانندگان معادل 5دلار به ازای هر روز برای هر نفر با مسافر است.
3- این یک سفر بک پکی است و همکاری شما در اجرای بهتر برنامه لازم است.

 

خلاصه ای از جاذبه های تور کنیا:

 

کنیا

کنیا کشوری است در شرق آفریقا که ما در تور کنیا از پایتخت آن که شهر نایروبی می باشد بازدید می کنیم از دیگر شهر های مهم کنیا مومباسا، کیوسومو و ناکورو میباشد. کشور کنیا دارای 8 استان است که هر استان آن به 71 منطقه تقسیم شده استجمعیت کشور کنیا 11 میلیون و پانصد هزار نفر طبق آمار در سال 1997 میباشد.

 

آیین مردم کنیا

در تور کنیا با آداب و رسوم اهالی منطقه آشنا میشویم که حدود 70 درصد مردم کنیا مسیحی و 20 درصد مردم آنیمیست و حدودا 10 درصد مسلمان هستند زبان مردم کنیا سواحلی و انگلیسی است.

آب و هوا

کنیا آب و هوای معتدلی دارد که ما در تور کنیا از مناطق ساحلی با هوای گرم و مرطوب آنجا لذت میبریم در مناطق شمالی و شمال شرقی هوا بسیار گرم و خشک است.

گرمترین دوره از فوریه تا مارچ و سردترین دوره از ژوئیه تا آگوست میباشد که مهاجرت سالانه در ماسای مارا بین ژوئیه و سپتامبر رخ میدهد که میلیون ها جانور وحشی در آن حضور دارند که یکی از محبوب ترین لحظات برای فیلمسازان است.

نکات مهم هنگام ثبت نام

 1. همسفران گرامی می توانند هزینه سفر را به یکی از حساب های زیر وایز نمایند:
  نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
  ملت 4469996574 6104-3378-6415-6078 سیداردشیر جلیلی نومندان
  پارسیان 82000368519002 6221-0610-7897-0599 سیداردشیر جلیلی نومندان
  ملی 0308464031001 6037-9918-9325-6424 سیداردشیر جلیلی نومندان
 2. پس از واریز هزینه سفر ارائه ( فیش واریزی ، نام و نام خانوادگی ، کدملی ، تاریخ تولد ) به دفتر آرند تور الزامی میباشد.
 3. سفر های یک روزه فاقد قرارداد میباشد.
 4. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
 5. خواهشمند است پس از واریز وجه لطفا با شماره‌های گروه تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید.
  44957051 09387419200 09304403100
Copyright © 2017 arandtour.com All rights reserved.