021 44957051
021 4495 7051
آرند تور

2,650 دلار

همه روزه

جاذبه‌ها:

 تور آفریقا نوروز 98، تور آفریقای جنوبی سفری است  برای بازدید از شهر زیبای ژوهانسبورگ، سان سیتی آفریقا، پارک جنگلی آفریقا، کیپ تاون، حیات وحش بی نظیر و متنوع آفریقا، سواحل درخشان با آب های فیروزه ای آفریقا، بازارهای محلی و فروشگاه های بزرگ آفریقا و فرهنگ و آداب رسوم دیدنی و جذاب مردم آفریقا و که تجربه سفری به یادماندنی و خاطره انگیز را برای شما و همراهانتان رقم خواهد زد.

اطلاعات حرکت

محل حرکت: فرودگاه امام خمینی

زمان حرکت: همه روزه ساعت 04:10 صبح

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما

وسیله نقلیه محلی: مینی بوس

(پرواز الاتحاد)

  درجه سختی:

سفرنامه

روز 1

روز اول : ورود به فرودگاه بين المللي ژوهانسبورگ و ترانسفر به سمت هتل و اخذ اتاق و استراحت، مسافرين مي توانند با هماهنگي راهنماي تور جهت استفاده از برنامه هايي كه در ميدان ماندلا و سند تان سنتر اجرا مي شود اقدام نموده ،صرف شام در رستوران هتل.

روز 2

روز دوم : صرف صبحانه در هتل، بازديد ازشهربازي گلد ريف سيتي و استفاده از امكانات تفريحي اين مجموعه ، بعدازظهر بازديد از مسجد ترك هاي مقيم ژوهانسبورگ ) مسجد نظاميه ( و صرف ناهار در رستوران تركيه اي ) هزينه ناهار به عهده مسافرين مي باشد ( سپس حركت بسمت مركز صنايع دستي Cambanosبازگشت به هتل در ساعت ، 17:00استراحت و صرف شام در رستوران هتل .

روز 3

روز سوم : صرف صبحانه در هتل، تخليه اتاق و حركت به صورت زميني )در حدود دو ساعت و نيم( بسمت سان سيتي، در مسير بازديد از دهكده فرهنگي لسدي و آشنايي با اقوام آفريقايي و نحوه زندگي و فرهنگ ايشان در اين دهكده فرهنگي روز سوم : ورود به هتل سان سيتي. تحويل اتاق و استراحت.

روز 4

روز چهارم : صرف صبحانه درهتل ، وقت آزاد و استفاده از تفريحات ريزورت سان سيتي، استفاده از پارك آبي جهت ميهمانان هتل هاي سان سيتي رايگان مي باشد. ساير تفريحات سان سيتي در Entertainment Centerقابل تهيه مي باشد

روز 5

روز پنجم : صرف صبحانه در هتل، تحويل اتاق و حركت بسمت پارك جنگلي به صورت زميني ،در حدود نيم ساعت روز پنجم : ورود به هتل ، تحويل اتاق ، سپس اجراي گشت 3ساعته پارك جنگلي ، بازگشت به هتل و صرف شام به صورت بوفه باز

روز 6

روز ششم : صرف صبحانه در هتل ، سپس تخليه اتاق و حركت بسمت فرودگاه ژوهانسبورگ در مسير بازديد از پارك شيرهاي سفيد آفريقايي سپس ادامه مسير به سمت فرودگاه و عزيمت به كيپ تان روز ششم : ورود به كيپ تان و ترانسفر به سمت هتل و تحويل اتاق و استراحت، صرف شام در هتل .

روز 7

روز هفتم : صرف صبحانه در هتل ، اجراي گشت نيم روز شهر كيپ تان )استاديوم فوتبال جام جهاني ، منطقه بوك آپ ، Table Mountainو سپس حركت به سمت Signal hillsدر ادامه حركت به سمت مركز خريد V&A Waterfrontو اجراي گشت هليكوپتر ، مسافرين راسا به هتل باز مي گردند. صرف شام در هتل .

روز 8

روز هشتم : صرف صبحانه در هتل ، اجراي تور تمام روز منطقه Hout Bayو گشت كشتي جهت بازديد از جزيره فوك هاي دريايي سپس حركت به سمت منطقه Cape Peninsulaو منطقه كيپ پوينت ، بازديد از دماغه اميد نيك ، مزرعه شتر مرغهاي آفريقايي ، محل تجمع پنگوئن هاي مخصوص آفريقايي ) پنگوئن هاي منطقه گرمسيري و صرف شام در هتل .

روز 9

روز نهم : صرف صبحانه در هتل ، اجراي گشت بازديد از شهر و منطقه زيباي ) Stellenboschمزارع انگور ، تست پنير ، بازديد از پارك ميمونها و .... ( سپس بازگشت به مركز خريد ، Canal Walkصرف شام در هتل .

روز 10

روز دهم : صرف صبحانه در هتل، تحويل اتاق و حركت بسمت فرودگاه و ترك كيپ تان جهت عزيمت به ژوهانسبورگ و سپس ايران.

پذیرایی و اقامت

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیحات
1 هواپیما آرند تور رستوران هتل مسافر هتل آرند تور - ژوهانسبورگ
2 هتل آرند تور رستوران هتل مسافر هتل آرند تور هتل ژوهانسبورگ
3 هتل آرند تور رستوران هتل مسافر هتل آرند تور هتل سان سیتی
4 هتل آرند تور رستوران هتل مسافر هتل آرند تور هتل سان سیتی
5 هتل آرند تور رستوران هتل مسافر هتل آرند تور هتل پارک جنگلی
6 هتل آرند تور رستوران هتل مسافر هتل آرند تور هاستل کیپ تاون
7 هتل آرند تور رستوران هتل مسافر هتل آرند تور هاستل کیپ تاون
8 هتل آرند تور رستوران هتل مسافر رستوران هتل مسافر هتل کیپ تاون
9 هتل آرند تور رستوران هتل مسافر رستوران هتل مسافر هتل کیپ تاون
10 هتل آرند تور رستوران هتل مسافر رستوران هتل مسافر - -
سهم آرندتور 17 وعده غذا شامل: 10 وعده صبحانه، 7 وعده شام
سهم مسافر 13 وعده غذا شامل: 10 وعده ناهار، 3 وعده شام

لوازم ضروری

داروهای شخصی کارت شناسایی وسایل نظافت شخصی
گذر نامه لباس مناسب فصل پرینت حساب بانکی
گواهی اشتغال به کار اصل شناسنامه برای زوجین

توضیحات مهم

تور آفریقای جنوبی

جمهوری آفریقای جنوبی کشوری در جنوب قاره آفریقا و در سواحل دو اقیانوس اطلس و هند است. آفریقای جنوبی سه پایتخت متفاوت دارد. قوه مجریه در پرتوریا، پارلمان در کیپ تاون و قوه قضائیه در بلوم فونتین مستقر است. اما پایتخت اصلی این کشور ژوهانسبورگ است پرجمعیت‌ ترین شهر آفریقا نیز ژوهانسبورگ به حساب می آید. آفریقای جنوبی با کشورهای نامیبیا، بوتسوانا، زیمباوه، موزامبیک، سوازیلند و لسوتو (کشوری که در سرزمین آفریقای جنوبی محصور شده‌است) هم‌مرز می باشد. شهرهای آفریقای جنوبی بلومفونتن، راستنبرگ، مونگومبـــا، نلسپرویت، پروتوریا، پورت الیزابت پولوکوین، کرونستاد، کیمبرلی، کیب تاون، ژوهانسبورگ میباشند. به علت تنوع نژادی ای که در کشور آفریقای جنوبی وجود دارد، فرهنگ «واحدی» در این کشور نمی‌توان پیدا کرد. امروزه تنوع غذایی در این کشور که متأثر از فرهنگ‌های مختلف کوجود در آن است باعث شده جهانگردان و سیاحان و حتی سرمایه گذاران به سرمایه‌گذاری در تهیه آن دست بزنند. علاوه بر غذا، موسیقی و رقص هم از نمادهای فرهنگی این کشور به حساب می آیند.

آفریقای جنوبی سالهاست که «کشور رنگین کمان» نامیده می‌شود چون ۱۱ زبان رسمی در آن وجود دارد.

آفریقای جنوبی با ۵۵ میلیون نفر جمعیت، بیست و چهارمین کشور پرجمعیت جهان میباشد.

نزدیک به نیمی از طلای استخراجی در جهان از معادن «ویتواترسرند» در آفریقای جنوبی استخراج می‌شود.

جاذبه های تور آفریقای جنوبی:

تور آفریقای جنوبی دارای جاذبه های دیدنی و بی نظیری می باشد از جمله: ساختمان پانوراما، پارک شیرها، شهرک فرهنگی لسیدی، شهر سان سیتی، شهر کیپ تان، بوک آپ، باغ طبیعی کریستین بوش، جزیره روبن یا روبن آیلند، ساختمان پارلمان، آکواریوم دو اقیانوسی، منطقه واتر فرانت، تیبل مانتین، سیگنال هیل، واتر فرانت ادونچر، مراکز خرید کیب تاون، فرودگاه کیب تاون، پرتوریا، مراکز خرید پرتوریا، فرودگاه پرتوریا و....

کیپ تاون: یکی از محبوب‌ترین و زیباترین شهرهای آفریقا جنوبی می باشد، که در جنوب غربی این قاره و در حاشیه‌ی سواحل اقیانوس اطلس، در نزدیکی دماغه امید نیک قرار گرفته است. در حال حاضر، کیپ‌تاون یکی از جالب ترین و جذاب ترین تفرجگاه‌های شهری دنیا و مقصد هزاران گردشگر از سراسر جهان محسوب می شود. محسوب می‌شود (شهری فوق‌العاده زیبا و دیدنی که در آن چهره‌ی منحصر به‌ فرد کشور آفریقای جنوبی با بهترین دستاوردهای تمدن و فرهنگ غربی به بهترین شکل ادغام شده‌اند). هتل‌های شهر کیپ تاون از امکانات رفاهی با کیفیت و مطلوبی برخوردارند و سواحل آن برای موج سواری، غواصان و هر کسی که در پی گذراندن تعطیلاتی آرامش‌بخش و دلپذیر می باشد، همانند بهشت است! پس تور آفریقای جنوبی را از دست ندهید!

معماری شهری کیپ تاون بسیار جالب است. ارتفاع اغلب ساختمان‌های این شهر از چند طبقه بیشتر نمیشود، به جز ساختمان‌های مرکزی شهر. می توان ساعت‌ها در خیابان های شهر پیاده‌ روی کرد و از معماری بی‌نظیر شهر مثل کلیساها، عمارت‌های قدیمی و بلوارهای ساحلی لذت برد. ضمن اینکه موزه‌های بسیاری (مانند تنها موزه‌ی هنرهای روسی آفریقا) در این شهر وجود دارد. سرگرمی‌‌ها و تفریحات شبانه‌ ی کیپ‌ تاون، هر نوع سلیقه‌ای را راضی خواهد کرد.

این زیبایی‌ها و سرگرمی‌ها و جاذبه ها در کنار آب‌ و هوای دلپذیر مدیترانه‌ای و سواحل بی نظیر، شهر کیپ‌تاون در تور آفریقای جنوبی را به یکی از بهترین مقاصد گردشگری آفریقا بدل کرده است.

نکته جالب این است که پنگوئن ها فقط در قطب جنوب زندگی نمی کنند و شما میتوانید آنها را در آفریقای جنوبی هم ببینید! کلونی پنگوئن های آفریقای جنوبی درست در کنار شهر کیپ تاون قرار دارد. این پنگوئن‌ها در حاشیه‌‌ی ساحلی جریان بنگوئلا (یعنی جریان سرد اقیانوسی شمال‌سو که بخش شرقی گردابه اقیانوس اطلس را تشکیل می‌دهد) زندگی می‌کنند، به همین دلیل آنها می‌توانند در هوای گرم آفریقای جنوبی تاب بیاورند.

اصلی ترین و بارزترین نماد شهر کیپ تاون، کوه تیبل است که در واقع مهم ترین نماد این شهر محسوب می شود. جالب است بدانید که اولین چیزی که دریانوردان در بدو ورود به کیپ تاون با آن روبرو می شدند، همین کوه تیبل بوده است. بر بلندای کوه تیبل، یکی از دیدنی‌ترین مناظر مرکز شهر و دیدنی‌های آن را پیش رو خواهید داشت. در کیپ تاون همه چیز غیر معمول، پر نشاط و پر جنب و جوش در عین حال طبیعی اما بسیار مدرن و شیک است.

تور آفریقای جنوبی سفری است با جاذبه‌ های طبیعی فراوان که مقصد محبوبی برای گردشگران مختلف است. بسیاری از جاذبه‌ها و پارک‌های ملی و حیات‌وحش معروف در بخش‌های شمالی آفریقای جنوبی قرار دارد، اما بخش جنوبی آفریقا، یعنی دماغه‌ آفریقا، مکان مناسب و امنی برای گردشگرانی است که خانوادگی سفر می‌کنند.

بهترین زمان سفر با تور آفریقای جنوبی

برای سفر با تور آفریقای جنوبی، می توانید هر فصلی را برای سفر انتخاب کنید و محدودیتی برای شما در این زمینه وجود نخواهد داشت. البته بطور کلی بهترین ماه های سفر با تور آفریقای جنوبی، از ماه سپتامبر تا مارس میباشد که در واقع فصل بهار و پاییز آفریقای جنوبی محسوب می شود. برای ما ایرانی ها بهترین زمان سفر به آفریقا، پاییز و زمستان می باشد که بر عکس آفریقاست و آب و هوای مطبوعی دارد.

منطقه حفظت شده Kruger: این منطقه یکی از بهترین مناطق آفریقای جنوبی برای گردشگری، بخصوص گردشگری حیات وحش می باشد. اگر که به دیدن حیوانات وحشی قاره آفریقا علاقه خاصی دارید، حتما به این منطقه محفاظت شده سفر کنید، چراکه بسیاری از حیوانات مخصوص آفریقا را در این منطقه خواهید دید. یکی از مزیت های این منطقه،‌ دیدن زرافه های بزرگ در این منطقه است و آموزش های خاصی را درباره آنها و نحوه زندگی آنها خواهید آموخت. 

 ژوهانسبورگ: ژوهانسبورگ بزرگ‌ترین شهر کشور آفریقای جنوبی و مرکز «خاوتنگ»، ثروتمندترین ایالت آفریقای جنوبی می باشد. این شهر، 17 درصد از ثروت آفریقای جنوبی را تولید می کند و بیست و هفتمین شهر بزرگ اقتصادی جهان محسوب می شود. یکی از جاذبه های توریستی مطرح ژوهانسبورگ، منطقه ای با نام گُلد ریف با فضای پارک مانند خود است. این پارک فضای قرن نوزدهم را به همراه صنعت و معدن آن مطرح می کند. نکته دیگری که مهم است، پاساژ ها، فروشگاه ها و مراکز خرید بزرگ این شهر است. این مراکز عبارتند از سُندتون سیتی، میدان نلسون ماندلا، اُرینتال پلازا، و بانک رُز می باشد.

باغ وحش ژوهانسبورگ: باغ وحش ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی، یکی از بزرگترین باغ وحش های تور آفریقای جنوبی می باشد.

سان سیتی: یکی از شهرهای بزرگ و زیبای تفریحی اقامتی می باشد که در شمال آفریقای جنوبی واقع شده است و تنها 2 ساعت با ژوهانسبورگ فاصله دارد. سان سیتی دارای 4 هتل لوکس و مناسب با نام های Sun City Hotel، Cascades Hotel، The Cabanas، The Palace Of The Lost City می باشد.

نکات مهم هنگام ثبت نام

 1. همسفران گرامی می توانند هزینه سفر را به یکی از حساب های زیر واریز نمایند:
  نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
  ملت 8548204159 6104-3375-4393-9449 سید معصوم جلیلی نومندان
  پارسیان 47000636153605 6221-0612-1289-6361 سید معصوم جلیلی نومندان
  ملی 0224907736005 6037-9975-1763-8830 سید معصوم جلیلی نومندان
 2. پس از واریز هزینه سفر ارائه ( فیش واریزی ، نام و نام خانوادگی ، کدملی ، تاریخ تولد روز ماه سال ) به دفتر آرند تور از طریق تلگرام یا واتس اپ به شماره های زیر  الزامی میباشد.
 3. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
 4. تمامی مسافرین در طول سفر دارای بیمه مسئولیت مدنی میباشند. تعهدات این بیمه : ( هزینه های پزشکی هر نفر تا سقف 100.000.000 ریال ، غرامت فوت و نقص عضو هر نفر 2.310.000.000 )
 5. خواهشمند است پس از واریز وجه لطفا با شماره‌های گروه تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید.
  44957051 09304403100 09387419200
Copyright © 2019 arandtour.com All rights reserved.