021 44142598
021 4495 7051
021 4414 2598
آرند تور

جشنواره عید تا عید با تخفیف سابقه همسفری!

هزینه سفر به زودی اعلام می‌گردد.

+ بلیط هواپیما

سفر 10 روزه (10 روز و 9 شب)

جاذبه‌ها:

تور آفریقای جنوبی، تور آفریقای جنوبی تابستان 98، تور آفریقای جنوبی تیر 98، قیمت تور آفریقای جنوبی.

موزه‌ی آپارتاید ژوهانسبورگ، موزه‌ی خانه‌ی ویکتوریایی ژوهانسبورگ، غارهای استرک فونتین ژوهانسبورگ، شهر گلدریف ژوهانسبورگ، باغ وحش ژوهانسبورگ، پارک شیرها ژوهانسبورگ

اطلاعات حرکت

محل حرکت: فرودگاه امام خمینی

زمان حرکت: یکشنبه 1397/04/10 -

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما

  درجه سختی:

امروز 02 مرداد 1398

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

سفرنامه

روز 1

ورود به کیپ تاون، اقامت شب در کیپ تاون

روز 2

گشت تمام روز کیپ تاون، دماغه زیبای امید نیک در جنوب غرب قاره سیاه و محل تلاقی دو اقیانوس اطلس و هند، ساحل بولدرز بیچ و تماشای پنگوئن های زیبا، گشت دریایی بازدید از جزیره فک ها، همراه با صرف ناهار. اقامت در کیپ تاون

روز 3

گشت هلیکوپتر بر فراز شهر کیپ تاون و نمای زیبا و رویایی از مناظر طبیعی بندر کیپ تاون، وقت آزاد برای خرید و تفریح در بندرگاه مشهور ویکتوریا اند آلفرد، اقامت در کیپ تان

روز 4

گشت آزاد در کیپ تاون. اقامت در کیپ تاون

روز 5

ترک هتل انتقال به فرودگاه و پرواز به ژوهانسبورگ، انتقال زمینی به سوی سان سیتی، شهر رویایی و تفریحی آفریقای جنوبی و اقامتی بی نظیر در هتل لوکس پالاس شهر گمشده. اقامت در سان سیتی.

روز 6

گشت آزاد در سان سیتی و استفاده از پارک آبی هتل پالاس و امکانات تفریحی سان سیتی اقامت در سان سیتی

روز 7

ترک هتل، انتقال به پارک جنگلی پیلانزبرگ، همراه با صبحانه، ناهار و شام. بعد از ظهر گشت سافاری در پارک جنگلی، و دیدار از حیات وحش و حیوانات روزگرد. جهت رکورد بیگ فایو. اقامت در پارک جنگلی

روز 8

صبح زود گشت دوم سافاری بازدید از حیات وحش جهت دیدن حیوانات شب شکار و رکورد بیگ فایو. بازگشت به هتل و صرف صبحانه. ترک هتل انتقال زمینی به سوی شهر پرتوریا پایتخت سیاسی آفریقای جنوبی و دیدار از پرتوریا و میدان مرکزی و مجسمه نلسون ماندلا. دیداری از نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی قبایل آفریقایی. سپس انتقال به ژوهانسبورگ بزرگترین شهر و مرکز اقتصادی افریقای جنوبی،انتقال به هتل اقامت در ژوهانسبورگ.

روز 9

گشت تمام روز آشنایی با جاذبه های گردشگری ژوهانسبورگ. همانند معدن طلا و میدان نلسون ماندلا، سپس بازدید از دهکده فرهنگی لسدی، آشنایی با شیوه زندگی، معماری، فرهنگ و آداب رسوم زیبای قبایل آفریقایی.همراه با صرف ناهار. اقامت در ژوهانسبورگ

روز 10

ترک هتل انتقال به فرودگاه جهت پرواز به ایران.

پذیرایی و اقامت

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیحات
1 هواپیما آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل کیپ تاون
2 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل کیپ تاون
3 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل کیپ تاون
4 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل کیپ تاون
5 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل سان سیتی
6 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل سان سیتی
7 هتل آرند تور رستوران آرند تور رستوران آرند تور هتل پارک جنگلی پیلانسبرگ
8 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل ژوهانسبورگ
9 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل ژوهانسبورگ
10 هتل آرند تور رستوران مسافر - - - -
سهم آرندتور 12 وعده غذا شامل: 10 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، 1 وعده شام
سهم مسافر 17 وعده غذا شامل: 9 وعده ناهار، 8 وعده شام

سایر خدمات

اخذ ویزای آفریقای جنوبی

مدارک مورد نیاز سفارت آفریقای جنوبی

1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه­‌های قبلی.

  مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبه‌روی هم
  ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.
2) 6 قطعه عکس ۳.۵* ۴.۵ رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با پاسپورت و ویزاهای قبلی یکی نباشد).

3) اصل شناسنامه

   * ارائه ترجمه شناسنامه به زبان انگلیسی در دو نسخه برای افراد زیر 18 سال اجباری می‌باشد (یک نسخه به همراه تائیدیه دادگستری و وزارت امورخارجه جهت ارائه به سفارت و نسخه بدون تاییدیه می‌بایست در فرودگاه همراه مسافر باشد.)

4) اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی و زمان صدور گواهی حساب بانکی بانکی حداکثر 5 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.

حساب‌های جاری: کارکرد سه ماهه اخیر به زبان انگلیسی
گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده‌های بانکی به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضاء بانک
   * باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 300،000،000  ریال باشد.

5) اصل و ترجمه مدارک شغلی:

پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی از بیمارستان، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی
وکلا: پروانه وکالت.
مشاغل دولتی: حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی با ذکر تاریخ و هدف سفر به همراه اطلاعات کامل آدرس و تلفن محل کار و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان.
بازنشسته­‌ها: ارائه حکم بازنشستگی، ارائه آخرین فیش حقوقی.
مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان
در صورت خویش‌فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات.
معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی با ذکر تاریخ و هدف سفر به همراه اطلاعات کامل آدرس و تلفن محل کار به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان
دانش آموزان و دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل
   * جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت­‌نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.

6) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری و کپی از صفحه اول گذرنامه والدین الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

   * ارائه ترجمه رضایت نامه محضری به انگلیسی به همراه تائید دادگستری و وزارت امورخارجه در دو نسخه اجباری می‌باشد یک نسخه جهت ارائه به سفارت و دیگری می بایست در فرودگاه همراه مسافر باشد.

7) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌­های خانه­‌دار.

تکمیل فرم مشخصات فردی
حضور کلیه مسافرین جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری VFS الزامی می‌­باشد.
لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر درخواست گردد که تهیه و ارائه آن‌ها جهت اخذ ویزا الزامی است.

 کلیه مدارک نیاز به ترجمه انگلیسی دارند بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه.

آدرس سفارت آفریقای جنوبی در تهران

سفارت آفریقای جنوبی در ایران در تهران، خیابان ولیعصر، مقابل پمپ بنزین باغ فردوس، خیابان یکتا شماره ۵ قرار دارد.

تلفن: ۲۲۷۰۲۸۶۶

ساعات کاری سفارت آفریقای جنوبی
ساعت کار قسمت روادید: از ۹ صبح تا ۱۲ روزهای یکشنبه الی چهارشنبه، به جز تعطیلات سفارت.

استرداد گذرنامه و ودیعه (با هماهنگی قبلی) فقط روزهای پنج‌شنبه از ۹ صبح تا ۱۲ ظهر. 

لوازم ضروری

کارت شناسایی داروهای شخصی وسایل نظافت شخصی
گذر نامه لباس مناسب فصل پرینت حساب بانکی
گواهی اشتغال به کار اصل شناسنامه برای زوجین

توضیحات مهم

توضیحات ضروری: 

**  اقامت در هتل پارک جنگلی به صورت صبحانه و ناهار و شام می باشد.

*   گشت ها شامل: 2 گشت تمام روز در ژوهانسبورگ و کیپ تاون با ناهار، 1 گشت هلی کوپتر بر فراز کیپ تاون، 2 گشت سافاری بازدید از حیات وحش، 1 گشت دیدار از پایتخت  پروتوریا و خرید صنایع دستی

*   ترانسفر کیپ تاون به ژوهانسبورگ به صورت هوایی می باشد. 

*   با توجه به شرایط، امکان جابه جایی گشت ها، ترانسفرها و پرواز های داخلی وجود دارد. 

تور آفریقای جنوبی

جمهوری آفریقای جنوبی کشوری در جنوب قاره آفریقا و در سواحل دو اقیانوس اطلس و هند است. آفریقای جنوبی سه پایتخت متفاوت دارد. قوه مجریه در پرتوریا، پارلمان در کیپ تاون و قوه قضائیه در بلوم فونتین مستقر است. اما پایتخت اصلی این کشور ژوهانسبورگ است پرجمعیت‌ ترین شهر آفریقا نیز ژوهانسبورگ به حساب می آید. آفریقای جنوبی با کشورهای نامیبیا، بوتسوانا، زیمباوه، موزامبیک، سوازیلند و لسوتو (کشوری که در سرزمین آفریقای جنوبی محصور شده‌است) هم‌مرز می باشد. شهرهای آفریقای جنوبی بلومفونتن، راستنبرگ، مونگومبـــا، نلسپرویت، پروتوریا، پورت الیزابت پولوکوین، کرونستاد، کیمبرلی، کیب تاون، ژوهانسبورگ میباشند. به علت تنوع نژادی ای که در کشور آفریقای جنوبی وجود دارد، فرهنگ «واحدی» در این کشور نمی‌توان پیدا کرد. امروزه تنوع غذایی در این کشور که متأثر از فرهنگ‌های مختلف کوجود در آن است باعث شده جهانگردان و سیاحان و حتی سرمایه گذاران به سرمایه‌گذاری در تهیه آن دست بزنند. علاوه بر غذا، موسیقی و رقص هم از نمادهای فرهنگی این کشور به حساب می آیند.

آفریقای جنوبی سالهاست که «کشور رنگین کمان» نامیده می‌شود چون ۱۱ زبان رسمی در آن وجود دارد.

آفریقای جنوبی با ۵۵ میلیون نفر جمعیت، بیست و چهارمین کشور پرجمعیت جهان میباشد.

نزدیک به نیمی از طلای استخراجی در جهان از معادن «ویتواترسرند» در آفریقای جنوبی استخراج می‌شود.

جاذبه های تور آفریقای جنوبی:

تور آفریقای جنوبی دارای جاذبه های دیدنی و بی نظیری می باشد از جمله: ساختمان پانوراما، پارک شیرها، شهرک فرهنگی لسیدی، شهر سان سیتی، شهر کیپ تان، بوک آپ، باغ طبیعی کریستین بوش، جزیره روبن یا روبن آیلند، ساختمان پارلمان، آکواریوم دو اقیانوسی، منطقه واتر فرانت، تیبل مانتین، سیگنال هیل، واتر فرانت ادونچر، مراکز خرید کیب تاون، فرودگاه کیب تاون، پرتوریا، مراکز خرید پرتوریا، فرودگاه پرتوریا و....

کیپ تاون: یکی از محبوب‌ترین و زیباترین شهرهای آفریقا جنوبی می باشد، که در جنوب غربی این قاره و در حاشیه‌ی سواحل اقیانوس اطلس، در نزدیکی دماغه امید نیک قرار گرفته است. در حال حاضر، کیپ‌تاون یکی از جالب ترین و جذاب ترین تفرجگاه‌های شهری دنیا و مقصد هزاران گردشگر از سراسر جهان محسوب می شود. محسوب می‌شود (شهری فوق‌العاده زیبا و دیدنی که در آن چهره‌ی منحصر به‌ فرد کشور آفریقای جنوبی با بهترین دستاوردهای تمدن و فرهنگ غربی به بهترین شکل ادغام شده‌اند). هتل‌های شهر کیپ تاون از امکانات رفاهی با کیفیت و مطلوبی برخوردارند و سواحل آن برای موج سواری، غواصان و هر کسی که در پی گذراندن تعطیلاتی آرامش‌بخش و دلپذیر می باشد، همانند بهشت است! پس تور آفریقای جنوبی را از دست ندهید!

معماری شهری کیپ تاون بسیار جالب است. ارتفاع اغلب ساختمان‌های این شهر از چند طبقه بیشتر نمیشود، به جز ساختمان‌های مرکزی شهر. می توان ساعت‌ها در خیابان های شهر پیاده‌ روی کرد و از معماری بی‌نظیر شهر مثل کلیساها، عمارت‌های قدیمی و بلوارهای ساحلی لذت برد. ضمن اینکه موزه‌های بسیاری (مانند تنها موزه‌ی هنرهای روسی آفریقا) در این شهر وجود دارد. سرگرمی‌‌ها و تفریحات شبانه‌ ی کیپ‌ تاون، هر نوع سلیقه‌ای را راضی خواهد کرد.

این زیبایی‌ها و سرگرمی‌ها و جاذبه ها در کنار آب‌ و هوای دلپذیر مدیترانه‌ای و سواحل بی نظیر، شهر کیپ‌تاون در تور آفریقای جنوبی را به یکی از بهترین مقاصد گردشگری آفریقا بدل کرده است.

نکته جالب این است که پنگوئن ها فقط در قطب جنوب زندگی نمی کنند و شما میتوانید آنها را در آفریقای جنوبی هم ببینید! کلونی پنگوئن های آفریقای جنوبی درست در کنار شهر کیپ تاون قرار دارد. این پنگوئن‌ها در حاشیه‌‌ی ساحلی جریان بنگوئلا (یعنی جریان سرد اقیانوسی شمال‌سو که بخش شرقی گردابه اقیانوس اطلس را تشکیل می‌دهد) زندگی می‌کنند، به همین دلیل آنها می‌توانند در هوای گرم آفریقای جنوبی تاب بیاورند.

اصلی ترین و بارزترین نماد شهر کیپ تاون، کوه تیبل است که در واقع مهم ترین نماد این شهر محسوب می شود. جالب است بدانید که اولین چیزی که دریانوردان در بدو ورود به کیپ تاون با آن روبرو می شدند، همین کوه تیبل بوده است. بر بلندای کوه تیبل، یکی از دیدنی‌ترین مناظر مرکز شهر و دیدنی‌های آن را پیش رو خواهید داشت. در کیپ تاون همه چیز غیر معمول، پر نشاط و پر جنب و جوش در عین حال طبیعی اما بسیار مدرن و شیک است.

تور آفریقای جنوبی سفری است با جاذبه‌ های طبیعی فراوان که مقصد محبوبی برای گردشگران مختلف است. بسیاری از جاذبه‌ها و پارک‌های ملی و حیات‌وحش معروف در بخش‌های شمالی آفریقای جنوبی قرار دارد، اما بخش جنوبی آفریقا، یعنی دماغه‌ آفریقا، مکان مناسب و امنی برای گردشگرانی است که خانوادگی سفر می‌کنند.

بهترین زمان سفر با تور آفریقای جنوبی

برای سفر با تور آفریقای جنوبی، می توانید هر فصلی را برای سفر انتخاب کنید و محدودیتی برای شما در این زمینه وجود نخواهد داشت. البته بطور کلی بهترین ماه های سفر با تور آفریقای جنوبی، از ماه سپتامبر تا مارس میباشد که در واقع فصل بهار و پاییز آفریقای جنوبی محسوب می شود. برای ما ایرانی ها بهترین زمان سفر به آفریقا، پاییز و زمستان می باشد که بر عکس آفریقاست و آب و هوای مطبوعی دارد.

منطقه حفظت شده Kruger: این منطقه یکی از بهترین مناطق آفریقای جنوبی برای گردشگری، بخصوص گردشگری حیات وحش می باشد. اگر که به دیدن حیوانات وحشی قاره آفریقا علاقه خاصی دارید، حتما به این منطقه محفاظت شده سفر کنید، چراکه بسیاری از حیوانات مخصوص آفریقا را در این منطقه خواهید دید. یکی از مزیت های این منطقه،‌ دیدن زرافه های بزرگ در این منطقه است و آموزش های خاصی را درباره آنها و نحوه زندگی آنها خواهید آموخت. 

 ژوهانسبورگ: ژوهانسبورگ بزرگ‌ترین شهر کشور آفریقای جنوبی و مرکز «خاوتنگ»، ثروتمندترین ایالت آفریقای جنوبی می باشد. این شهر، 17 درصد از ثروت آفریقای جنوبی را تولید می کند و بیست و هفتمین شهر بزرگ اقتصادی جهان محسوب می شود. یکی از جاذبه های توریستی مطرح ژوهانسبورگ، منطقه ای با نام گُلد ریف با فضای پارک مانند خود است. این پارک فضای قرن نوزدهم را به همراه صنعت و معدن آن مطرح می کند. نکته دیگری که مهم است، پاساژ ها، فروشگاه ها و مراکز خرید بزرگ این شهر است. این مراکز عبارتند از سُندتون سیتی، میدان نلسون ماندلا، اُرینتال پلازا، و بانک رُز می باشد.

باغ وحش ژوهانسبورگ: باغ وحش ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی، یکی از بزرگترین باغ وحش های تور آفریقای جنوبی می باشد.

سان سیتی: یکی از شهرهای بزرگ و زیبای تفریحی اقامتی می باشد که در شمال آفریقای جنوبی واقع شده است و تنها 2 ساعت با ژوهانسبورگ فاصله دارد. سان سیتی دارای 4 هتل لوکس و مناسب با نام های Sun City Hotel، Cascades Hotel، The Cabanas، The Palace Of The Lost City می باشد.

نکات مهم هنگام ثبت نام

 1. همسفران گرامی می توانند هزینه سفر را به یکی از حساب های زیر واریز نمایند:
  نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
  ملت 8548204159 6104-3375-4393-9449 سید معصوم جلیلی نومندان
  پارسیان 47000636153605 6221-0612-1289-6361 سید معصوم جلیلی نومندان
  ملی 0224907736005 6037-9975-1763-8830 سید معصوم جلیلی نومندان
 2. پس از واریز هزینه سفر ارائه ( فیش واریزی ، عکس کارت ملی یا نام و نام خانوادگی ، کدملی ، تاریخ تولد روز ماه سال ) به دفتر آرند تور از طریق تلگرام یا واتس اپ به شماره های زیر  الزامی میباشد.
 3. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
 4. تمامی مسافرین در طول سفر دارای بیمه مسئولیت مدنی میباشند. تعهدات این بیمه : ( هزینه های پزشکی هر نفر تا سقف 100.000.000 ریال ، غرامت فوت و نقص عضو هر نفر 2.310.000.000 )
 5. خواهشمند است پس از واریز وجه لطفا با شماره‌های گروه تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید.
  02144142598 09304403100 09387419200

تورهای همزمان با این تور

نام سفر مدت
تور مکزیک تور مکزیک کوبا تابستان 98 16 روزه

همسفران عزیز در سفر یکروزه با تخفیف سفر کنید...

تخفیف شنبگی : 20 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

تخفیف یک شنبگی : 15 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

تخفیف دو شنبگی : 10 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

تخفیف سه شنبگی : 5 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

قابل ذکر است این تخفیفات برای 15 نفر اولی که ثبت‌نام کنند لحاظ خواهد شد...

پس عجله کنید تا جزء 15 نفر اول این سفر باشید...

Copyright © 2019 arandtour.com All rights reserved.