021 44957051
021 4495 7051
آرند تور

هزینه سفر به زودی اعلام می‌گردد.

همه روزه

جاذبه‌ها:

تور سریلانکا، تور سریلانکا پاییز 96، تور سریلانکا آذر 96، قیمت تور سریلانکا، تور سریلانکا دی  96، تور سریلانکا ارزان، تور سری لانکا، سریلانکا، هتل بنتوتا

 

 

سریلانکا پاییز 96

اطلاعات حرکت

محل حرکت: فرودگاه امام خمینی

زمان حرکت: همه روزه ساعت 15:30

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما

سفرنامه

روز 1

به محض رسيدن به فرودگاه بين المللي کلومبو توسط نماينده ما به هتل مربوطه براي انجام مراحل پذيرش منتقل ميشويد. از خيابان های تميز و جدول های سفيد کنار آن واز محل مسابقات اتومبيلرانی و سوارکاری آه از سال 1983تا امروز وجود دارند، عبور می کنيد. فروشگاههای لباس،غذاو چای به فراواني به چشم می خورند و همچنين گردش و تجربه خريد از فروشگاههای محلي را خواهيد داشت. شهر بندری کلمبو آه دارای پارک ها ،مجتمع تجاری ، طاق باودهالو BAUDDHALOKA دارای نما وجنبه تاريخی است، ميدان آزادی ، فروشگاههای طراحان برتر ،مواد غذايی و ماهی فروشان و غيره است، تمايل به خريد و رفت و امد به سريلانکا را زياد کرده است. آبجوهای هلندی و ديدار از بهترين نمايشگاههای فشن و مد را خواهيد داشت. با ديدن جواهرات و صنايع دستی مشهور،استشمام رايحه های خوب و مطبوع، صداي زنگ معابد، شبهای پر ازدحام کلمبو با کلاب های شبانه وکازينوها ، و گوش فرا دادن به اپرا يک روز عالی را سپری خواهيد کرد.

روز 2

پس از صرف صبحانه در هتل يه گشت نيمروزي خريد از فروشگاههاي کلومبو را خواهيد داشت.

روز 3

پس از صرف صبحانه در هتل، توسط نمايندگان ما به سمت پيناولا ميرويد. ديدار از زمينهای 25هکتاری کاشت نارگيل، و سوپرايز شدن از تماشای فيل های کوچک که با بطری های مواد غذايی خويش آزادانه به اين سو و آن سو ميروند، و هيچ آزاری به هيچ کس نمی رسانند و همچنين تماشای اين غول پيکر های مهربان و يتيم آه از سال 1975در پيناولا آه مراقبت و نگهداری مي شوند بسيار لذت بخش است. امروزه بيش از 20 گوساله انجا متولد شده و تماشای ساعات غذا خوردن انها 9:15صبح ، 1:10ظهر ، 5:00عصر می باشد و ديدن لذت بخش از استحمام آنها در رودخانه 2بار در روز در ساعات 10:00صبح و 2:00بعد از ظهر يکی از بهترين تجربيات که در هيچ جای کره زمين نمی توانيد داشته باشيد تجربه خواهيدآرد . پس از بازديد منطقه پيناولا به سمت آندي رهسپار خواهيد شد

روز 4

پس از صرف صبحانه در هتل توسط نماينده ما به سمت پرادنيا،کندي خواهيد رفت. باغ سلطنتی در 4 مايلي کندي واقع شده است ،که دارای امکانات پذيرايی از بازديد کنندگان می باشد. قدم زدن در اين باغ 147هکتاری يک نعمت و موهبت الهی و تجربه خوب محسوب می شود.و از عمارت هشت ضلعی فرنگی و هنرستان هنرهای زيبا ديدن می فرماييد، و چمنهای زيبا اين باغ که شما را تشويق به استراحت در اين مکان شگفت انگيز می کند. سپس به سمت ورودی شمال و کافه تريا و قدم زدن به سمت خانه ارکيد و تماشای درخت تنومند انجير که در اين مکان زيبا واقع گرديده مي رويد. سريلانکا دارای ميراث کهن و جواهرات حکاکی شده و معابد مقدس و دندان بودا ميباشد. قدم زدن در درياچه کوچک شهر،تپه مه دار، از جاذبه های گردشگری کندی ميباشد.کندی با بهترين برندهای برتربازار و هنر، صنايع ،بهترين موزه جواهرات،و بهترين گوهر شناسان را در خود دارد.ديدار از بازار ميوه و سبزيجات ،و همچنين در غروب قدم زدن و گوش دادن به موزيک سنتی باعث آشنايی شما با فرهنگ غنی سريلانکا می شود، که جز فرهنگ های شگفت انگيز آسيا به حساب می آيد.

روز 5

پس از صرف صبحانه در هتل / توسط نماينده ماکنذی را به سمت بنتوتا بروولا ترك خواهيد کرد.

روز 6

پس از صرف صبحانه درهتل/ تمام روز براي استراحت و تفريح در اختيار خودتان مي باشد وسيله نقليه در اختيار نمی باشد.

روز 7

پس از صرف صبحانه درهتل/ تمام روز براي استراحت و تفريح در اختيار خودتان مي باشد وسيله نقليه در اختيار نمی باشد.

روز 8

پس از صرف صبحانه در هتل / بنتوتا را به سمت فرودگاه بين المللي آلومبو توسط نماينده ما ترك خواهيد کرد..

پذیرایی و اقامت

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیحات
1 هواپیما آرند تور هواپیما آرند تور هتل مسافر هتل 5 ستاره کلومبو
2 هتل آرند تور هتل مسافر هتل مسافر هتل 5 ستاره کلومبو
3 هتل آرند تور هتل مسافر هتل مسافر هتل 5 ستاره کندی
4 هتل آرند تور هتل مسافر هتل مسافر هتل 4 ستاره کندی
5 هتل آرند تور هتل مسافر هتل آرند تور هتل 4 ستاره بنتوتا
6 هتل آرند تور هتل مسافر هتل آرند تور هتل 5 ستاره بنتوتا
7 هتل آرند تور هتل مسافر هتل آرند تور هتل 5 ستاره بنتوتا
8 هتل آرند تور هواپیما آرند تور - - - -
سهم آرندتور 13 وعده غذا شامل: 8 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 3 وعده شام
سهم مسافر 10 وعده غذا شامل: 6 وعده ناهار، 4 وعده شام

سایر خدمات

 

 

 

 

 

 

 

 

لوازم ضروری

داروهای شخصی کارت شناسایی گذر نامه
کوله چند روزه لباس مناسب فصل

توضیحات مهم

کشور سریلانکا

جزیره سریلانکا، در انتهای جنوب غربی هند قرار دارد و بخشی از شبه قاره هندوستان محسوب می شود. پایتخت سریلانکا، کلمبو نام دارد. در سال های اخیر جزیره سریلانکا توسط پلی به نام پل آدم که که بر روی خلیج مانار احداث گردیده، از راه زمینی به هند متصل گشته است. گوناگونی آب و هوا در سریلانکا، این جزیره را به جزیره ای توریستی برای تمام فصول تبدیل کرده است. نواحی جنوب و جنوب غربی سریلانکا دارای اب و هوای گرم و مرطوب و مناطق شمالی و شرقی این جزیره گرم و خشک است. این جزیره در اکثر مواقع سال شاهد بارش باران است. به همین دلیل از خوابیدن در فضای باز در این جزیره اجتناب کنید و از خدمات هتل و محل اقامت خود استفاده کنید. سریلانکا طبیعتی چشم نواز و زیبا دارد که توریست های زیادی را از سراسر جهان به خود جذب می کند. دین 76٪ مردم سریلانکا بودایی است، 8٪ درصد از مردم سریلانکا مسلمان و 8٪ درصد هندو و 6٪ درصد مسیحی هستند. در شهر های بزرگ سریلانکا مانند کلمبو و کندی، ادارات دولتی و راهنمایان گردشگری می توانند به زبان انگلیسی هم صحبت کنند.

فرهنگ مردم سریلانکا

مردم سریلانکا، فرهنگی شاد و جذاب دارند و اکثر مواقع سال را با خوشحالی سپری می کنند. مردم سریلانکا آداب و رسوم جالب و دیدنی دارند که از جمله آن رقص های متنوع محلی می باشد که اسم های عجیب و شنیدنی ای دارند!

غذاهای سریلانکا

غذاهای سریلانکایی به غذاهای جنوب و جنوب شرق آسیا بخصوص جنوب هند شباهت دارد و تفائت چندانی میان آنها پیدا نمی کنید. این غذاها عموما دارای پودر کاری، فلفل تند، لیمو ترش و نارگیل هستند. قیمت غذاها در سریلانکا گران نیست و حتی در رستوران های توریستی معروف هم قیمت غذا به نسبت ارزان است. توجه کنید که غذاهای سریلانکایی را باید حتما با انگشتان دست راست خود میل کنید!

چای سریلانکا بسیار مرغوب و معروف است و از کیفیتی عالی برخوردار است. سالهاست که چای سیلان (نام قدیمی سریلانکا) در کشورهای مختلف جهان شناخته شده است. آب نارگیل تازه و مرغوب در کنار خیابان ها با کیفیتی مناسب عرضه می شود. لذت نوشیدن آن را حتما تجربه کنید!

نکاتی در مورد تور سریلانکا

در هنگام ورود به معابد و خانه ها در سریلانکا حتما کفش های خود را در بیاورید. با پوشش هایی از جمله دامن کوتاه، تاپ های باز و... به معابد نروید، زیرا این کار توهین محسوب می شود. برای غذا خوردن، دست دادن، پول دادن، حتما از دست راست خود استفاده کنید. دقت کنید مردم در سریلانکا به حیوانات بسیار احترام می گذارند.

طول پرواز از تهران تا کلمبو در حدود 5/30 می باشد. کلمبو ۲ ساعت از تهران جلوتر است، یعنی ساعت ۱۲ در تهران معادل ساعت ۲ در کلمبو می باشد.

جاذبه های تور سریلانکا

سریلانکا جاذبه های توریستی متعددی دارد که گردشگران را از سراسر جهان به خود جذب می نماید، از جمله:

سواحل زیبا و چشم نواز و طبیعت همیشه سبز آن با ورزش های آبی مهیج.

پارک های جنگلی و حیات وحش.

آثار باستانی و تماشای فستیوال و مراسن های خاص و ویژه.

در صورتیکه قصد استفاده از طبیعت را دارید سواحل جنوبی جزیره که در عین امن بودن معروفیت جهانی دارند مانند بنتوتا و اطراف گاله و همچنین ولیگاما و میریسیا و... را توصیه میکنیم. البته بنتوتا برای کسانی که مایل به انجام ورزشهای آبی هستنند مناسب تر است و سواحل دور تر مانند میریسیا برای کسانی که مایل به آرامش بیشتر هستند بهتر می باشد.

نکات مهم هنگام ثبت نام

 1. همسفران گرامی می توانند هزینه سفر را به یکی از حساب های زیر وایز نمایند:
  نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
  ملت 4469996574 6104-3378-6415-6078 سیداردشیر جلیلی نومندان
  پارسیان 82000368519002 6221-0610-7897-0599 سیداردشیر جلیلی نومندان
  ملی 0308464031001 6037-9918-9325-6424 سیداردشیر جلیلی نومندان
 2. پس از واریز هزینه سفر ارائه ( فیش واریزی ، نام و نام خانوادگی ، کدملی ، تاریخ تولد ) به دفتر آرند تور الزامی میباشد.
 3. سفر های یک روزه فاقد قرارداد میباشد.
 4. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
 5. خواهشمند است پس از واریز وجه لطفا با شماره‌های گروه تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید.
  44957051 09387419200 09304403100
Copyright © 2017 arandtour.com All rights reserved.