021 44957051
021 4495 7051
آرند تور

از 2,790,000 تومان

همه روزه

جاذبه‌ها:

تور تایلند، تور تایلند نوروز 96، تور تایلند تابستان 96، تور تایلند فروردین 96، تور تایلند نوروز 96، تور تایلند ارزان، تور تایلند پاتایا، تور تایلند پوکت، تور بانکوک پاتایا، تور بانکوک پوکت، تور بانکوک، بانکوک پاتایا، بانکوک پوکت

اطلاعات حرکت

محل حرکت: فرودگاه امام خمینی

زمان حرکت: همه روزه ساعت 05:00 صبح

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما

  درجه سختی:

پذیرایی و اقامت

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیحات
1 هواپیما آرند تور هواپیما مسافر رستوران هتل مسافر هتل بانکوک
2 رستوران هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل بانکوک
3 رستوران هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل بانکوک
4 رستوران هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل بانکوک
5 رستوران هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل بانکوک
6 رستوران هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل پوکت
7 رستوران هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل پوکت
8 رستوران هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل پوکت
سهم آرندتور 8 وعده غذا شامل: 8 وعده صبحانه
سهم مسافر 16 وعده غذا شامل: 8 وعده ناهار، 8 وعده شام

لوازم ضروری

داروهای شخصی گذر نامه لباس مناسب فصل

توضیحات مهم

هتل درجه خدمات هر نفر در اتاق دوتخته اتاق 1 تخته  کودک 2 تا 12 سال 2 تا 5 سال

NOVOTEL SILOM

DUSIT D2

4*

4*

B.B

B.B

633 941 607  405 

RANADA PLAZA

THARORN BEACH

5*

5*

B.B

B.B

735 1,095  657 521 

ROYAL ORCHID SHERATON

MILLIUM RESORT

5*

5*

B.B

B.B

823 1,271  784 559 

PULLMAN BANGKOK

AVISTA HIDEAWAY

5*

5*

B.B

B.B

844 1,313 804  573 

LEMERIDEN

HAYAT REGENCY

5*

5*

B.B

B.B

999 1,623 945  640 

LEMERIDEN

LEMERIDEN

5*

5*

B.B

B.B

1,131 1,887 1,073  707 

 مدارک لازم: پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار

خدمات: بلیط ماهان به بانکوک، ویزا ترانسفر فرودگاهی، 8 شب اقامت در هتل با صبحانه، راهنما، سیم کارت رایگان هر اتاق، پرواز داخلی بین بانکوک و پوکت و بالعکس گشت در بانکوک (یک گشت شهری و معبد) 

کشور مقصد: تایلند

پرواز: قطری

مدت اقامت: 4 شب بانکوک، 4 شب پوکت

روز های رفت: دوشنبه, سه شنبه, چهارشنبه, پنجشنبه, جمعه, شنبه, یکشنبه

روز های برگشت: دوشنبه, سه شنبه, چهارشنبه, پنجشنبه, جمعه, شنبه, یکشنبه 

 

خلاصه ای از جاذبه ها در تور تایلند

 تور تایلند

 

کشور پادشاهی تایلند در شرق آسیا قرار دارد و از شرق با کامبوج، از غرب با میانمار، از شمال با لائوس و از جنوب با کشور مالزی مرز مشترک دارد.

تایلند دارای 517 هزار کیلومتر مربع مساحت و بیش از 69 میلیون نفر جمعیت است.

 در تور تایلند به فلسفه نامگذاری این کشور هم می پردازیم که  از این قرار است که تایلند از دو واژه تای و لند تشکیل شده است که اولی به معنای آزادی و همچنین لبخند است و دومی یعنی لند به معنای سرزمین، بنابراین تایلند سرزمین آزادی یا سرزمین لبخند معنی می دهد.

 

تاریخ بدون وابستگی در (تور تایلند)

 

تایلند تاریخی طولانی دارد و در طول این فراز و نشیب ها جنگ های متعددی با همسایگان و دیگر کشور های نزدیک به خود داشته است.

اما در حال حاضر یکی از امن ترین کشورهای قاره آسیاست و به همین دلیل سرمایه گذاران تجار و جهانگردان زیادی مایل هستند که در تایلند، زندگی، سرمایه گذاری یا گردش کنند.

طوری که کشور تایلند بیشترین تعداد توریست را در بین کشورهای شرق آسیا دارد.

در حقیقت تایلند فعلی در سال 1238 ایجاد شد اما برخلاف کشورهای اطرافش هیچ گاه مستعمره یا تحت سلطه قدرت کشورهای اروپایی نبوده است.

داستان سکونت تایلندی ها در سرزمین لبخند از این قرار است که قرن ها پیش مردمی از جنوب چین به تدریج به سوخوتای مهاجرت کردند و به تدریج در اطراف رود جنوب چین ساکن شدند و از آنجا که زمین های آن اطراف حاصلخیز بود تمدن و سکونت در این منطقه ادامه یافت و تایلند کنونی را ایجاد کرد.

اوایل قرن 14 میلادی بود که تایلندی ها سوخوتای را گسترش دادند و کمی بعد آنجا را به پادشاهی مستقل تایلند تبدیل کردند.

اتفاقی که منجر به پیدایش زبان، فرهنگ و معماری این کشور شد.

 

 

 تایلند سرزمین باران و آفتاب

 

از آنجا که تایلند در نزدیکی خط استوا واقع شده آب و هوای گرم و مرطوبی دارددر واقع خود تایلندی ها سه فصل بیشتر حس نمی کنند که البته همه این فصول گرم هستند اما به دلیل بارش های گاه و بیگاه فصل ها را از یکدیگر جدا می کنند. البته گرمای تایلند گرمای سوزنده و داغی نیست و دمای هوا معمولا بین 29 تا 35 درجه است اما گاهی بارندگی ها تا پنج ماه ادامه پیدا می کند، بارندگی هایی که شدید و با رعد و برق همراهند. در تور تایلند از آب و هوای گرم و مرطوب در سواحل آنجا بهره مند میشویم.

 

 

بانکوک

 

بانکوک شهری برای مدرن ها و سنتی ها

 یکی از شهرهای مورد بازدید در تور تایلند شهر بانکوک است.

بانکوک به معنی شهر فرشته هاست و پایتخت تایلند به حساب می آید.

این شهر در سال 1782 به دستور شاه رامای اول به عنوان پایتخت ساخته شد و به مرور زمان به جایی رسید که بعد از 200 سال همه مردم دنیا آن را به عنوان کلان شهری بزرگ می شناسند.

نکته جالب درباره بانکوک آن است که اگرچه این شهر ساختمان های بلند و بنا های مدرن و گردشگر زیاد دارد اما در عین حال به خوبی توانسته بافت زیبای قدیم و همین طور آداب و رسوم سنتی خود را حفظ کند طوری که این شهر ترکیبی از جلوه های غربی، شرقی مدرن و باستانی است و این نکته را در رفتار و زندگی مردم می توانید مشاهده کنید.

 

بانکوک با بیش از 8 میلیون نفر جمعیت، بزرگ ترین شهر تایلند محسوب می شود که بر کرانه رودخانه چائو فرایا یعنی حدود 24 کیلومتری شمال خلیج تایلند قرار گرفته است. اما بیش از هرچیز به خاطر معابد، مجموعه کاخ های پادشاهی و رستوران ها و مراکز خریدش در میان گردشگران شهرت دارد.

 

 

بانکوک مرکز تجاری تایلند

 

درباره اقصاد بانکوک باید گفت که این شهر نیز همانند کشور تایلند از گردش مالی خوبی برخوردار است و مرکز تجاری کشور به حساب می آید.

بنادر متعدد، خطوط راه آهن و فرودگاه ها امکاناتی را فراهم کرده تا بانکوک، مرکز تجاری تایلند و آسیای جنوب شرقی باشد.

محصولات ویژه ای که در بانکوک تولید می شود نیز عبارتند از قطعات خودرو، لوازم منزل و اشیای عتیقه اما به غیر از این محصولات باید به گردشگری بانکوک اشاره کرد که یکی از منابع اصلی درآمد برای این شهر به شمار می رود.

 

 

بانکوک 200 سال قبل

 

سال ها پیش یعنی در دهه 1780 میلادی، بانکوک شهر کوچک و بی سر و صدایی بود که تنها شاهزادگان و پادشاهانی بدون مسند رسمی آن را میشناختند. نام شهر نیز ترکیبی از دو کلمه بنگ و ماکوک بود، بنگ به شهر های کوچکی گفته می شود که در مرز رودخانه بنا شده اند و ماکوک نیز نام گیاهی است که میوه ای شبیه زیتون دارد. البته بعضی ها هم هستند که نام بانکوک را برآمده از بنگ کوه می شمارند.

در هر صورت بانکوک تا سال 1782 تغییر و تحولات زیادی را به خود دید که از حوصله این متن خارج است اما تاریخچه این شهر پس از آن بیشتر شامل بازسازی مکرر معابد قدیمی قصرها و بنا های یادگاری است چراکه شاه در تمام زمان ها وظیفه الهی خود را حمایت از مذهب بودایی می پنداشته است.

 

 

بازار روی آب بانکوک

 

بانکوک، سرشار از عجایب است و خرید روی آب هم یکی از اینهاست و به بازار روی آب شهرت دارد. این بازار در 80 کیلومتری جنوب غربی بانکوک قرار دارد و همیشه مملو از فروشندگان و خریدارانی است که بر روی کانال شهر بانکوک در حال خرید و فروش محصولات گیاهی و سبزی و غذاهای محلی هستند. در تور تایلند برای خرید سوغاتی به بازار روی آب در بانکوک میرویم.

صبح زود که می شود زنان محلی میوه و سبزیجات خود را در قایق های کوچک می گذارند و راهی این رودخانه می شوند..

 

کاخ پادشاهی بانکوک

 

همان طور که قبلا هم گفتیم کاخ پادشاهی از جمله مکان هایی است که بانکوک به واسطه آن مشهور شده است و هر گردشگری در تایلند از آن بازدید می کند.

این کاخ در واقع مجموعه ای از ساختمان های گوناگون است که پادشاهان تایلند از قرن 18 تا نیمه های قرن 20 در آن زندگی و حکومت داری می کرده اند.

ساخت این کاخ با چوب بوده و در سال 1782 آغاز شد و در دوران تاج گذاری رامای اول به پایان رسید.

 

 

بودای زمردین بانکوک

 

همان طور که در کاخ سلطنتی قدم می زنید، به مقدس ترین مجسمه بودا در تایلند نیز خواهید رسید، مجسمه ای که در محوطه کاخ قرار دارد و از یشم سبز ساخته و با لباسی زرین پوشیده شده است. این بودا سه لباس زرین دارد که بر حسب تغیر فصل توسط پادشاه تایلند طی مراسم خاصی تعویض شده و با لباس های دیگر هم در مجموعه کاخ به نمایش گذاشته می شوند. این بودای زمردین 45 سانت بلندی دارد و بنا بر افسانه ها 43 سال قبل از میلاد مسیح در هند ساخته شده.

 

 

شهر سوخته یا شهر تاریخی آیوتایا

 

شهر تاریخی آیوتایا که پیش از این برای چهار قرن پایتخت تایلند بوده یکی از تاریخی ترین بنا های بانکوک است که در 89 کیلومتری شمال آن قرار گرفته و برای مدتی طولانی از جمله بزرگ ترین شهر های دنیا و مرکز تمدن آسیای جنوب شرقی محسوب می شده است.

33 نفر از پادشاهان تایلند تا سال 1767 در آیوتانا حکومت کردند تا اینکه برمه ای ها در نیمه های قرن 18 آن را فتح و تخریب کردند.

 

 

رودخانه چائوپرایا و شام روی آب

 

این رودخانه یکی از به یادماندنی ترین گردش های تان را رقم می زند چون با سوار شدن بر یک کشتی علاوه بر اینکه جذابیت های مدرن شهر را می بینید و از آنها لذت می برید شام را هم زیر نور شمع میل می کنید. بد نیست بدانید که این کشتی از لنگرگاه حرکت می کند و بعد از اینکه از زیر پل رامای هشتم دور زد به لنگر گاه بر می گردد. تنها در طول مسیر و با دیدن زیبایی های شهر است که می فهمید چرا اروپایی ها به این مسیر و نیز شرق را لقب داده اند. 

 

پوکت

 

پوکت جزیره ثروتمند تایلند

 

 از دیگر شهر هایی که در تور تایلند مقصد سفرمان محسوب می شود شهر پوکت است که حدود سال 300 میلادی، زمانی که بطلمیوس، جغرافیدان یونانی به وجود پوکت در کتاب هایش اشاره می کرد، نمی دانست این جزیره چنان برو بیایی پیدا می کند و چنان ثروتمند می شود که چشم هرچه تاجر و سیاح را به خود خیره نگاه می دارد.

از آن زمان تاکنون علاوه بر گردشگری که پای جهانگردان زیادی را به این جزیره کوچک باز کرده، پوکت، سرشار از منابع غنی نیز هست و یک جزیره به غایت ثروتمند محسوب می شود.

 

البته این جزیره زیبا و سرسبز پیش از میلاد مسیح کشف شده ولی بطلمیوس در قرن سوم پس از میلاد به آن اشاره کرده است. به هر حال شمال و جنوب پوکت را که نگاه کنید تنها آبادانی و سرسبزی را می توانید ببینید.

 

جنگل هایی که سراسر جزیره را پوشانده و کوه هایی که از شمال تا جنوب کشیده شده اند، اساسا هم نام پوکت از کلمه ای مالزیایی به معنای کوه یا تپه گرفته شده است. وقتی در ارتفاعی مناسب از شهر به ایستید و از دور به آن نگاه کنید این نامگذاری به نظرتان منطقی تر هم خواهد آمد چراکه این جزیره از دور به شکل کوهی سربلند به نظر می رسد. این شهر که بزرگترین جزیره تایلند و مهم ترین استراحتگاه آسیاست از نخستین نقاطی بود که توانست با طبیعت اعجاز بر انگیزش، گردشگران را به خود جلب کند. اگرچه از اوایل دهه 80، گردشگری اصلی ترین در آمد سواحل پوکت است اما در عین حال کشاورزی،  صید ماهی میگو و مروارید کماکان جزو مهم ترین شغل های پوکتی ها به شمار می رود.

با همه اینها پوکت بخش عمده ای از شهرت و ثروتش را در پنج قرن گذشته مدیون استخراج قلع است، ولی بیشتر مردم آنجا را به عنوان سرزمینی تفریحی و گردشگرپذیر می شناسند.

 

پوکت که در اقیانوس هند و در 867 کیلومتری  بانکوک قرار دارد بهترین سواحل را در کناره غربی خود دارد، پاتونگ و کارون هم از معروف ترین و محبوب ترین سواحل آن است. حدود 70 درصد پوکت کوهستانی است و اغلب اوقات شاهد وزش بادهای موسمی است بادهایی که باعث شده اند هوای این جزیره گرم و مرطوب باشد. البته خود جزیره دو فصل بیشتر ندارد. یکی خشک و دیگری بارانی، هوای پوکت از می تا اکتبر بارانی است و از نوامبر تا آوریل، باران نمی بارد و دمای هوا در این ماه ها کاهش می یابد و به حدود 20 تا 30 درجه سانتیگراد می رسد.

 

در پایان بد نیست دو نکته مهم را بدانید، اول اینکه تهران و پوکت حدود سه ساعت اختلاف ساعت دارند یعنی ساعت در پوکت سه ساعت و 30 دقیقه جلو تر از تهران است و دومی اینکه پرواز از تهران تا پوکت هفت ساعت طول می کشد.

 

جاذبه های شهر پوکت در تور تایلند 

 

 

جزیره فی فی

 

خودتان را آماده کنید برای یک گردش، پیاده روی یا یک عکاسی جانانه چون دارید به یکی از زیبا ترین جزایر گرمسیری جهان و یکی از اصلی ترین جاذبه های توریستی تایلند می روید. به محض رسیدن به جزیره صخره های آهکی، سواحل شنی و غار های پنهان و پیدایی را می بینید که می توانند نه ساعت ها بلکه روز ها شما را سرگرم کنند. فی فی که در 48 کیلومتری پوکت قرار دارد، در کل شش جزیره دارد.

 

غواصی در پوکت

 

آب های اطراف پوکت، یکی از عجایب دنیا برای غواصی است. در واقع مکان های زیادی برای غواصی در دنیا وجود دارد اما پوکت جزو بهترین هاست به هر حال در سواحل شمالی یا غربی و همچنین بین دماغه های صخره ای بین سواحل، وسائل و تجهیزات غواصی وجود دارد و کسانی که دوست داشته باشند مرجان ها و موجودات دریایی مختلف را از نزدیک تماشا کنند می توانند غواصی خوبی را تجربه کنند.

 

فیل سواری در پوکت

 

دیدن جذابیت های جنگلی در یک جزیره زیبا از ارتفاع دو سه متری خیلی جذاب و هیجان انگیز است و این تجربه را طی فیل سواری در پوکت به دست می آورید. فیل سواری در پوکت بسیار معروف است و بسیاری از گردشگرانی که به این جزیره سفر کرده اند آن را پشت سر گذاشته اند.

فیل، حیوان باهوشی است و مهر و محبت را به خوبی حس می کند، سعی کنید در هنگام سوار شدن به آن آرام باشید و با یک سواری منظم و کنترل شده از این سرگرمی و البته طبیعت اطرافتان لذت ببرید.

 

رفتینگ در پوکت

 

اینجا یکی از تنداب های زیبای پوکت است. شما هم سوار بر قایقی مستطیل وار نشسته اید و با سرعت به سمت سرازیری تنداب حرکت می کنید. چهار کیلومتر هیجان و تفریح در آب هایی که اطراف آن را صخره ها  فراگرفته اند، بسیار لذت بخش خواهد بود. این سرگرمی که در همه دنیا به عنوان یک ورزش هیجان انگیز نیز شناخته شده رفتینگ نام دارد و بد نیست بدانید که بهترین زمان برای رفتینگ در پوکت، در فصل باران یعنی از ژوئن تا نوامبر است.

 

آکواریوم پوکت

 

مجموعه ای از جذاب ترین ماهی ها، لاک پشت ها و هشت پاهای دریایی در 10 کیلومتری جنوب پوکت جمع شده اند البته در یک آکواریوم بزرگ و زیبا ماهی های استوایی و بسیاری از جانداران دریایی که احتمالا تا به حال هیچ کدام از آنها را ندیده اید در این آکواریوم انتظار شما را می کشند تا کنارشان عکس بگیرید و در بازگشت به ایران آنها را به عنوان یادگاری ارزشمند سفر قاب کنید. 

 

 

نکات مهم هنگام ثبت نام

 1. همسفران گرامی می توانند هزینه سفر را به یکی از حساب های زیر وایز نمایند:
  نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
  ملت 4469996574 6104-3378-6415-6078 سیداردشیر جلیلی نومندان
  پارسیان 82000368519002 6221-0610-7897-0599 سیداردشیر جلیلی نومندان
  ملی 0308464031001 6037-9918-9325-6424 سیداردشیر جلیلی نومندان
 2. پس از واریز هزینه سفر ارائه ( فیش واریزی ، نام و نام خانوادگی ، کدملی ، تاریخ تولد ) به دفتر آرند تور الزامی میباشد.
 3. سفر های یک روزه فاقد قرارداد میباشد.
 4. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
 5. خواهشمند است پس از واریز وجه لطفا با شماره‌های گروه تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید.
  44957051 09387419200 09304403100
Copyright © 2017 arandtour.com All rights reserved.