021 44142598
021 4495 7051
021 4414 2598
آرند تور

از 9,445,000 تومان

بر اساس انتخاب نوع پکیج

همه روزه

جاذبه‌ها:

تور روسیه، تور روسیه تابستان 98، تور روسیه مرداد 98، ویزای روسیه، قیمت تور روسیه، تور مسکو

جاذبه های تور روسیه: بازدید از پارک پیروزی روسیه، خیابان اربات، تپه گنجشک، کلیساعیسی منجی، مترو مسکو و خیابان اربات(ایستگاه های مطرح و تاریخی مترو مسکو،  خیابان تاریخی اربات قدیم مسکو)، کرملین ومیدان سرخ (میدان سرخ مسکو، نمای بیرونی کلیسای سنت باسیل، مقبره لنین، مقبره سرباز گمنام، مراسم تعویض نگهبان، باغ الکساندر، محوطه کرملین با ورود به کلیسا های کرملین).

سنت پترزبورگ: بازدید از خیابان نوسکی، رودخانه نوا، جزیره واسیلی، کلیسای کازان، میدان و نمای بیرونی کلیسای اسحاق، مجسمه ها و میادین معروف شهر)، قایق سنت پترزبورگ (رودخانه نوا، کانال ها، پل ها و جزیره های شهر سنت پترزبورگ)، موزه هرمیتاژ (کاخ زمستانی، میدان کاخ، فروشگاه صنایع دستی و  مجموعه موزه هرمیتاژ با راهنمای موزه)، پترهوف (باغ سلطنتی پترهوف (پارک فواره ها) در ساحل خلیج فنلاند)، موزه محاصره لنینگراد در جنگ جهانی دوم.

اطلاعات حرکت

محل حرکت: فرودگاه امام خمینی

زمان حرکت: همه روزه

(بر اساس انتخاب نوع پکیج)

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما

درباره سفر

 

 

تور روسیه تابستان 98
7 شب 8 روز

نام هتل درجه اتاق سینگل اتاق دو تخته اتاق سه تخته کودک (6-2) کودک (12-6)
Art Moscow
Art Nuvo Palace
4
4
12.175.000  9.445.000  9.445.000  5.495.000  8.845.000 
SunFlower Hotel
Art Nuvo Palace
4
4
12.475.000  9.595.000  9.595.000  5.495.000  8.795.000
Art Moscow
Imperial art
4
4
12.945.000  9.845.000  9.845.000  5.495.000  8.795.000 
City Hotel Moscow
Imperial art
4
4
13.095.000  9.995.000  9.995.000 5.495.000  8.875.000 
Sheraton Moscow Palace
Lahta Plaza
5
4
16.795.000  11.995.000  11.995.000  5.495.000  9.395.000 
Hilton Garden Hotel
Marriot Vasilivsky
3
4
15.795.000  12.725.000  12.725.000  5.495.000  9.945.000 

1) مدت زمان تور روسیه اغلب 7 شب و 8 روز است.
2) بهترین پرواز موجود برای سفر به روسیه پرواز با ایرلاین ماهان، ایر فلوت و نوردویند بوده که پرواز مستقیم از تهران به روسیه است. نکته مهم در این رابطه این است که معمولا ساعت های پروازی تور روسیه به صورت صبح به صبح و صبح به شب هست. یعنی پرواز از تهران به مقصد روسیه و روسیه به مقصد تهران، صبح ها و شب ها انجام می گیرد.
3) ویزای روسیه به صورت لیبل دار بوده و مبلغ 95 دلار بابت هزینه ویزا به مبالغ زیر اضافه می گردد.
4) اقامت در هتل های تور روسیه با صبحانه همراه بوده و ترانسفر، راهنما، بیمه مسافرتی، ویزا و 3 گشت شهری با ناهار از دیگر خدمات تور روسیه هستند.

خدمات تور روسیه: پرواز رفت و برگشت ایران ایر به روسیه، اقامت در هتل همراه با صبحانه، ترانسفر رفت و برگشت  فرودگاهی، ویزا، بیمه مسافرتی، پرواز داخلی بین دو شهر مسکو و سنت پترزبورگ یا قطار سریع السیر 

 

 

سفرنامه

روز 1

ترانسفر فرودگاهی به هتل و اقامت در هتل، زمان آزاد و استراحت و یا استفاده از تورهای آپشنال

روز 2

شروع تور شهری مسکو و بازدید ازجاذبه های مسکو مانند بازدید داخل کلیسای عیسی منجی، بازدید از تپه واراییوف بام مسکو، پارک پیروزی، میدان سرخ، باغ الکساندر سرباز گمنام ویاد بود جنگ جهانی دوم، نمای بیرونی کلیسای واسیلی، نقطه ی صفر، فروشگاه یوم ارامگاه لنین (در صورت باز بودن) صرف نهار فست فود.

روز 3

ادامه تور شهری مسکو و بازدید از متروی تاریخی شهر مسکو (بازدید از چندین ایستگاه مهم مسکو مانند مایکوفیسکایا، کروپوتکینسکایا، النایا پرسپکت، میرا کروسکایا، رادیالنایا و...) بازدید از خیابان زیبای اربات مسکو و صرف نهار فست فود.

روز 4

حرکت به سمت ایستگاه قطار مسکو (قطار لوکس ساب سان)، حرکت به سمت سنت پترزبورگ، اقامت در هتل، زمان آزاد و استراحت.

روز 5

روز آزاد در سنت پترزبورگ، استراحت و یا استفاده از گشت های آپشنال سنت پترزبورگ

روز 6

صرف صبحانه در هتل، سپس شروع تور شهری سنت پترزبورگ و بازدید از جاذبه های سنت پترزبوگ، بازدید از ساختمان قدیمی ایستگاه راه آخن سنت پترزبورگ، ساختمان اسلحه های نظامی (نمای بیرونی)، بازدید از خیابان زیبای نوسکی سنت پترزبورگ، بازدید از لنگر گاه و ساحل رود نوا، بازدید از میدان کاخ بازدید ازمیدان اسحاق، نمای بیرونی کلیسای اسحاق، بازدید ازجزیره ی واسیلی و مراکز صنایع دستی، صرف نهار فست فود.

روز 7

صرف صبحانه در هتل، زمان آزاد برای استراحت یا خرید، گشت آپشنال سنت پترزبورگ

روز 8

حرکت به سمت فرودگاه جهت بازگشت به ایران

پذیرایی و اقامت

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیحات
1 - - هواپیما مسافر رستوران مسافر هتل 4 ستاره مسکو
2 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 4 ستاره مسکو
3 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 4 ستاره مسکو
4 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 4 ستاره مسکو
5 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 4 ستاره سنت پترزبورگ
6 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 4 ستاره سنت پترزبورگ
7 هتل آرند تور رستوران مسافر رستوران مسافر هتل 4 ستاره سنت پترزبورگ
8 هتل آرند تور هواپیما مسافر - - - -
سهم آرندتور 7 وعده غذا شامل: 7 وعده صبحانه
سهم آرندتور 8 بار میان‌وعده
سهم مسافر 15 وعده غذا شامل: 8 وعده ناهار، 7 وعده شام

سایر خدمات

مدارک لازم:

* گذرنامه با 7 ماه اعتبار + 2 قطعه عکس رنگی 3*4 (زمینه سفید و تمام رخ بدون چرخش سر و شانه) + فرم مشخصات 

* عکس ها می بایست در اندازه 3*4، زمینه سفید و جدید باشند. نحوه قرار گرفتن بدن باید به نحوی باشد که سر و شانه ها در یک راستا، کاملا رو به دوربین و بدون کوچکترین چرخش باشد. عکس هایی که به دلیل قیچی شدن کوجک شده باشند و یا اسکن شده باشند مورد تایید سفارت روسیه نمی باشد.

* گذرنامه جداگانه برای تمامی مسافران (حتی کودکام و نوزادان) الزامی بوده و اخذ روادید به صورت مستقل برای هر فرد صورت پذیرد.

گذرنامه های کلیه مسافرین بالای 16 سال می بایست دارای امضا باشند.

مشخصات مسافر جهت تکمیل فرم سفارت (آدرس منزل و محل کار - شغل - شماره جهت تماس)

درج امضا مسافر در پاسپورت 

 

لوازم ضروری

کارت شناسایی کرم ضد آفتاب وسایل نظافت شخصی
گذر نامه عینک آفتابی

توضیحات مهم

تور روسیه

فدراسیون روسیه در شمال قاره آسیا و قاره اروپا گسترده شده است و وسیع ترین کشور جهان است و تقریباً دو برابر کانادا، دومین کشور وسیع دنیا، مساحت دارد. روسیه با کشورهای نروژ، فنلاند، استونی، لتونی، لیتوانی، لهستان، بلاروس، اوکراین، گرجستان، جمهوری آذربایجان، قزاقستان، چین، مغولستان و کره شمالی همسایه است. این کشور همچنین با کشورهای آمریکا (از طریق ایالت آلاسکا)، سوئد و ژاپن (از طریق آب) همسایه است. تور روسیه برای سالیان متمادی یکی از قدرت‌های جهانی بود. از زمان امپراتوری تزاری گرفته تا فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991. پس  از فروپاشی شوروی در سال 1998 این کشور بحران اقتصادی را پشت سر گذاشت که جایگاه جهانی آن را هم تضعیف کرد. حال روسیه در تلاش است جایگاه پیشین خود را دوباره به دست آورد. روسیه عضو ثابت شورای امنیت سازمان ملل متحد، 1+5، اتحادیه اروپا، APEC و GB است. این کشور بخش زیادی از قدرتش در صحنه‌های جهانی را مدیون منابع انرژی خود است. این کشور بزرگترین تولید کننده گاز در جهان است و نیمی از گاز مصرفی قاره اروپا را روسیه تامین می‌کند. این کشور همچنین یکی از مهمترین تولیدکنندگان نفت جهان است. آب و هوای روسیه به دلیل نزدیکی به قطب شمال سرد است. اغلب مناطق این کشور تنها دو فصل را تجربه می‌کنند: تابستان و زمستان. سردترین ماه سال در این کشور ژانویه (دی – بهمن) و گرم‌ترین ماه سال جولای (تیر – مرداد) است. سیبری روسیه یکی از سردترین مناطق این کشور است که برای سال‌های متمادی به عنوان تبعیدگاه به کار می‌رفت. در عین حال چندی پیش روسیه با کاشتن پرچم خود در زیر آب‌های قطب ادعای مالکیت این منطقه را کرد. روسیه در ورزش، تسلیحات و تکنولوژی پیشرفته است و سالیان درازی است که رقابتی دو طرفه را با آمریکا در زمینه علوم فضایی به رخ جهانیان می‌کشد. نخستین انسانی که به فضا رفت، یوری گاگارین روسی است.

در تور مسکو پایتخت کشور روسیه در تور روسیه است. این شهر بزرگ‌ترین و مهم‌ترین شهر روسیه و یکی از بزرگ‌ترین کلان‌ شهرهای قاره اروپا می‌باشد. مسکو مرکز سیاسی، اقتصادی، مذهبی، تاریخی، مالی، آموزشی و حمل و نقل فدراسیون روسیه‌ است. این شهر در کنار رودخانه مسکو و در ناحیه فدرال روسیه که جزء روسیه اروپایی محسوب می‌شود، واقع شده ‌است. در زمان‌های گذشته مسکو مرکز کشاورزی اتحاد جماهیر شوروی و سرزمین باشکوه مسکو بود. این شهر امروزه یکی از مراکز اقتصادی مهم و بزرگ در جهان است و از نظر گرانی در سال 2007 به عنوان دومین شهر گران در جهان محسوب می‌شود و در این سال برای دومین بار در «کتاب رکوردهای گینس» نامش ثبت شد. این شهر دارای یک مجتمع حمل و نقل بین‌المللی به نام «متروی مسکو» است که بزرگ‌ترین شرکت تولید واگن‌های مترو در جهان می باشد.

 تقریباً به ندرت می توانید در تور روسیه تابلویی را پیدا کنید که بر روی آن زبان انگلیسی نوشته شده باشد. خط مردم روسیه سیریلیک و زبان رسمی شان روسی است. بهتر است قبل از سفر به روسیه با الفبای این خط آشنا شوید. اگر این کار را بکنید بسیاری از تابلوها را به راحتی می توانید بخوانید. مسکو شهر گرانی است. فروشگاه ها معمولاً تخفیف نمی دهند. اگر پولتان از پارو بالا نمی رود، خیلی روی خرید در مسکو حساب نکنید. یکی از سوغاتی ها و یادگارهای خوبی که می توانید از روسیه تهیه کنید، مجسمه های چوبی تو در تو به نام ماتروشکا است که قیمت آنها معمولاً گران نیست. کلاه، شال گردن و لباس های پوست خز و سمور به وفور و با قیمت های بسیار زیاد وجود دارد. یکی از جاهایی که می توانید سوغاتی های ارزان و با قیمت هایی بسیار ارزان تر از مراکز توریستی پیدا کنید، بازراچه اسماعیل اوفسکی است. این بازارچه را بیشتر تاتارها، مسلمانان چچن یا پیرزن و پیرمردهایی که از فروپاشی ناراضی هستند، می چرخانند. مثل خیلی جاهای دیگر دنیا، در مسکو آب آشامیدنی و سرویس بهداشتی پولی است.

در تور سن پترزبورگ دومین شهر بزرگ روسیه در تور روسیه پس از مسکو می‌باشد که در منتهی‌الیه شمال غرب روسیه واقع شده‌ است. این شهر در سال 1703 به دستور و با نظارت پتر کبیر ساخته شد و از آن زمان تا 1918 پایتخت روسیه بود. مدتی پتروگراد نام داشت. پس از واژگونی فرمانروایی تزارها به نام لنین، لنینگراد خوانده شد و با فروپاشی شوروی در این کشور به نام پیشینش بازخوانده شد. این شهر به عنوان صحنه وقوع انقلاب 1917 روسیه و پایگاه دفاع سرسختانه در برابر آلمان نازی در زمان جنگ جهانی دوم، از جایگاهی مهم و نقشی حیاتی در تاریخ روس‌ها برخوردار است و به مرکز فرهنگی روسیه نیز شهرت دارد. این شهر که به مدت دو سده پایتخت روسیه بوده‌ است، بین سالهای 1914 تا 1924 میلادی پتروگراد نام داشته و در زمان حکومت اتحاد جماهیر شوروی به مدت 67 سال (از سال 1924 تا 1991) لنینگراد خوانده می‌شده‌است.

کاخ کرملین تور روسیه

ارگ کرملین مسکو، قلعه‌‌ای تاریخی در قلب شهر مسکو روسیه است که از جنوب به رودخانه‌ی مسکوا، از شرق به میدان سرخ مسکو و از غرب به باغ الکساندر مشرف است. ساختن این کاخ عظیم و دیدنی که مجموعه‌ای از بناهای زیبا و جالب است در سال ۱۴۸۷ به پایان رسید و از چهار قصر، چهار کلیسا و برج‌های کرملین تشکیل شده است. نامگذاری این کاخ، به نام کرملین، در روسی به معنای دژ است و از آن برای اسکان روسای جمهور روسیه استفاده می‌شود.

نکات مهم هنگام ثبت نام

 1. همسفران گرامی می توانند هزینه سفر را به یکی از حساب های زیر واریز نمایند:
  نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
  ملت 8548204159 6104-3375-4393-9449 سید معصوم جلیلی نومندان
  پارسیان 47000636153605 6221-0612-1289-6361 سید معصوم جلیلی نومندان
  ملی 0224907736005 6037-9975-1763-8830 سید معصوم جلیلی نومندان
 2. پس از واریز هزینه سفر ارائه ( فیش واریزی ، عکس کارت ملی یا نام و نام خانوادگی ، کدملی ، تاریخ تولد روز ماه سال ) به دفتر آرند تور از طریق تلگرام یا واتس اپ به شماره های زیر  الزامی میباشد.
 3. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
 4. تمامی مسافرین در طول سفر دارای بیمه مسئولیت مدنی میباشند. تعهدات این بیمه : ( هزینه های پزشکی هر نفر تا سقف 100.000.000 ریال ، غرامت فوت و نقص عضو هر نفر 2.310.000.000 )
 5. خواهشمند است پس از واریز وجه لطفا با شماره‌های گروه تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید.
  02144142598 09304403100 09387419200

همسفران عزیز در سفر یکروزه با تخفیف سفر کنید...

تخفیف شنبگی: 20 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

تخفیف یک‌شنبگی: 15 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

تخفیف دوشنبگی: 10 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

تخفیف سه‌شنبگی: 5 هزار تومان کمتر از مبلغ اصلی تور

قابل ذکر است این تخفیفات برای 15 نفر اولی که ثبت‌نام کنند لحاظ خواهد شد...

پس عجله کنید تا جزء 15 نفر اول این سفر باشید...

Copyright © 2019 arandtour.com All rights reserved.