021 44957051
021 4495 7051
آرند تور

10 درصد تخفیف برای متولدین اردیبهشت

دریاچه عروس

ویژگی‌های هتل:

میدونستی جالب ترین زیبایی دریاچه حلیمه جان که به دریاچه عروس گیلان هم معروفه،این هستش که اول صبح ها، جلبک های سبز، سطح دریاچه رو پوشوندن و آب سبز رنگه، اما باد که شروع به وزیدن میکنه، کم کم جلبک ها کنار می رن و رنگ آبی دریاچه جلوه گری می کنه؟؟!!!
حتما به دیدن این دریاچه برو...

دریاچه عروس (دریاچه حلیمه جان) کجاست؟

دریاچه حلیمه جان که به دریاچه عروس گیلان هم معروف هست، با اینکه مدت ها ناشناخته بوده اما این روزها به یکی از جاذبه های گردشگری گیلان تبدیل شده و مردم از سراسر ایران در قالب تورهای طبیعت گردی و ایرانگردی برای تماشای اون راهی روستای حلیمه جان در نزدیکی شهرستان رودبار گیلان می شوند. از زیبایی دریاچه زیاد گفته شده اما جالب ترینش این هست که اول صبح ها، جلبک های سبز سطح دریاچه رو پوشوندن و آب سبز رنگ هست، اما باد که وزیدن می گیره، کم کم جلبک ها کنار می رن و رنگ آبی دریاچه جلوه گری می کنه، شاید هم به همین خاطر اسم دریاچه رو عروس گذاشتن.
هرچند که بازدید از دریاچه رو به همه توصیه می کنیم اما برای اهالی تهران و شمال کشور باید یه جور دیگه ای از دریاچه گفت و حتی اسم " مقصد سفر یک روزه " یا " جاهای دیدنی نزدیک تهران " رو براش انتخاب کرد. مشغله کاری و استرس در طول هفته بدن و ذهن  مارو خسته می کنه و آخر هفته زمان مناسبی هست تا خودمون رو برای شارژ شدن به دست طبیعت بسپاریم. از تهران اگر راهی دریاچه بشین، مقصد اولتون باید شهرستان رودبار باشه تو استان گیلان باشه، بعد از اون هم خودتون رو به روستای حلیمه جان که از توابع بخش رحمت آباد و بلوکات هست برسونید.

چه زمانی به دریاچه عروس سفر کنیم؟

مطمئنا اولین فصلی که به ذهنتون میاد تابستان هست، هوا گرم هست و آب تنی هم بهترین گزینه برای تفریح، اما باید بهتون بگیم که پاییز دریاچه حلیمه جان یا دریاچه عروس گیلان هم بی نظیره. ممکنه هوا سرد باشه یا مسیر گل آلود اما وقتی دریاچه رو تو لنز دوربینتون قاب کنید، اونوقته که متوجه میشین ارزشش رو داره که تو فصل سرما هم سری به دریاچه زد. دیگه فصل بهار هم که جای خود داره.


دیدنی های دریاچه عروس گیلان چیست؟

واقعیت این هست که مجتمع تفریحی رفاهی برای معرفی در اطراف دریاچه وجود نداره و همین بکر بودنش، باعث جذابیت بیشتر این دریاچه شده. درواقع طبیعت منطقه و زیبایی دریاچه که از دو رنگ بودن اون میاد، برای طبیعت گردها و عاشقان عکاسی، بزرگترین ویژگی هست. درنهایت تنها میشه گفت که اگر عاشق کمپینگ هستید، حتما باید سری به این دریاچه بزنید و سعی کنید تا در مدت زمان اقامت در نزدیکی دریاچه، سر خودتون رو با لذت بردن از طبیعت، عکاسی و ورزش هایی مثل یوگا گرم کنید.

 

 

جشنواره تعطیلات خرداد

تخفیف 8 درصدی از 25 فروردین تا 15 اردیبهشت

تخفیف 4 درصدی از 16 اردیبهشت تا 5 خرداد

Copyright © 2019 arandtour.com All rights reserved.